Skocz do zawartości

Sherman M4A3 (76) Dragon 1:35


micmal

Rekomendowane odpowiedzi

Brudzenie wyszło do ..., foty do ..., więc dzisiaj zagryzłem zęby i: zmyłem błoto-jasne plamki (na tyle na ile miałem siły), dodałem trochę mokrych plam, samego Fresh Mud AK, pigmentów Miga, zacieków po paliwie, wywaliłem namiot bezcieniowy , zdjąłem z aparatu filtr, zmieniłem balans bieli i...

DSC_4803_zps8d8ef61d.jpg

DSC_4802_zpsff1ca4d1.jpg

DSC_4801_zps4dae7a2c.jpg

DSC_4799_zps602b74ed.jpg

DSC_4795_zpscfd84432.jpg

DSC_4794_zps6e76596f.jpg

DSC_4793_zps028eee43.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.Gora wymiata moim zdaniem,jest zaje. .Ale z dolem warto byloby cos podzialac;moze zamalowac baza i syfic jeszcze raz ale tylko aero?Szkoda by oko przyciagal syf na podwoziu przy takiej ciekawie wymalowanej gorze.Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model robi naprawdę bardzo dobre wrażenie.

Wielkie dzięki, cieszę się, że się podoba.

Fajnie wygląda tylko z przodu mógłbyś ten jasny pigment lekko ściemnić nanosząc odrobinie brązowego.

Dzięki, tak jeszcze coś tam powalczę z brudzeniem, ale generalnie to mam już dość

Super

Dzięki, a zwłaszcza za zwrócenie uwagi na poprzednie brudzenie. Twoja sugestia dała wiele do myślenia. Jeszcze raz dzięki za uwagę

Hej.Gora wymiata moim zdaniem,jest zaje. .Ale z dolem warto byloby cos podzialac;moze zamalowac baza i syfic jeszcze raz ale tylko aero?Szkoda by oko przyciagal syf na podwoziu przy takiej ciekawie wymalowanej gorze.Pozdro.

Masz w 100% rację. Spaprane brudzenie przyciąga całą uwagę oglądającego. Zamalowywać już nie będę ale dodam trochę Erth Effect AK i może jeszcze czegoś. Generalnie mam już dość brudzenia. Zwłaszcza, że to miał być model treningowy. Bardzo dziękuję i cieszę się, że chociaż góra daje radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba zapomniałeś pomalować wizjerów w kopółce dowódcy, poza tym kozak

Nie, nie zapomniałem, to jeszcze przede mną. Pozostały jeszcze na Browningu uchwyty, linki na pakunkach, lampy z tyłu... . Dzięki za trzymanie ręki na pulsie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to z tym lampami tylnymi musimy razem rozkminic która na jaki kolor

Jejku 100% racji. Właśnie poszedłem szukać, co i jak z tymi lampami i znalazłem na razie tylko tyle, że lewa lampa, tylko górna część na czerwono. To chyba przez analogię góra prawej na czarno? Ale głowy nie daję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry model !!! Gratulacje

Dzięki, wiesz zawsze mogło być lepiej. Ale na tym etapie już więcej nie wycisnę.

Ostatnie zdjęcia przed galerią. Z błotem już nic nie wymyślę lepszego. Z pędzla prysnąłem AK Earth Effect pomieszanym z gipsem, dodałem trochę błota ze szminek Tamki i pudrami Tamki na mokro coś tam pomaziałem. Zostało dokończenie km i chyba wszystko.

DSC_4824.jpg

DSC_4826.jpg

DSC_4828.jpg

DSC_4830.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.