Skocz do zawartości

Light tank Vickers Mk.VI B ACE+ja 1/72


temir 2

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 78
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam!

Na początek mała skrzynka odpowiedzi:

 

Zreszta mojego patrzac na Twojego chyba sie pozbede

 

Uchowaj Boże! Nie rób tego!

 

Ja dalem jesniejszy zielony, no bo to Afryka

 

Po syfieniu zblednie.

 

Już wygląda satysfakcjonująco. Co to dopiero będzie po washu i brudzeniu.

 

W ramach odpowiedzi kolejna odsłona dramatu czyli na scenie pojawia się syf:

 

IMG_0155_zps60042c52.jpg

 

IMG_0156_zps26726ba9.jpg

 

IMG_0157_zps948db17a.jpg

 

IMG_0158_zpse7730569.jpg

 

…a ponieważ model osiągnął już niemal postać ostateczną pora więc najwyższa na gry i zabawy terenowe:

Tak oto przedstawiają się wstępne roboty ziemne:

 

IMG_0153_zps457336e6.jpg

 

IMG_0154_zpsb6afc654.jpg

 

C.d.n.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zawsze byłem pod wrażeniem Twoich prac, ale to maleństwo położyło mnie na łopatki . Tak się zastanawiam czy masz coś przestawione w DNA poprzez pokolenia przodków będących zegarmistrzami czy może zafundowałeś sobie przeszczep oczu od sokoła? Super robota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Na początek mała skrzynka odpowiedzi:

 

zastanawiam czy masz coś przestawione w DNA poprzez pokolenia przodków będących zegarmistrzami czy może zafundowałeś sobie przeszczep oczu od sokoła?

 

 

Przyczyna tkwi w mutacji genotypu nabytej w wieku młodzieńczym pod wpływem otrzymanych terminalnych dawek promieniowania przenikliwego z Czarnobyla oraz niezaabsorbowania przez mój organizm antidotum w postaci płynu Lugola w miejsce którego spożywałem w ilościach przemysłowych domowej roboty spirytualia, kolejna dawka wchłonięta po Fukuszimie pogłębiła tylko tendencje mutacyjne. Przeszczep gałek ocznych nastąpił metodą amatorską w POMie przy miejscowym PGR od anonimowego dawcy .

 

A kolejna odsłona dramatu ukazuje postęp prac ziemnych które nieuchronnie zmierzają do końca:

 

IMG_0174_zps6dd0ee0e.jpg

 

IMG_0169_zpscfc9e5f3.jpg

 

Docelowo ma to wyglądać mniej więcej tak:

 

IMG_0166_zps0c703aef.jpg

 

IMG_0176_zps043e5ad9.jpg

 

IMG_0175a_zps83dbd690.jpg

 

C.d.n.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Bardzo mnie cieszy że model się podoba!

 

Mógł byś podać kolory jakimi malowałeś podstawkę ?

 

Pospolite ruszenie - wszelkie odcienie piaskowego z palety Vallejo MC + pigmenty.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Krótko – w kolejnej odsłonie dramatu pojawia się pan załogant :

 

IMG_0180_zps3e34dde5.jpg

 

Mam pewien dylemat z lokalizacją załoganta : tradycyjna czyli upitwać nieszczęśnika w pasie i wetknąć do włazu – ku czemu skłaniałem się początkowo – lub umieścić go gdzieś na zewnątrz pojazdu, w jego pobliżu wg. najnowszej koncepcji.

Jestem otwarty na wszelkie sugestie .

 

C.d.n.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam trzecią propozycję: załogant na pojeździe, jak na jednej z fotek poglądowych z początku wątku. Bardzo klimatyczne zdjęcie, oddające charakter walk na tak rozległym terenie jakim były te pustynie.

(edit: zostałem ubiegnięty )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Całość robi bardzo dobre wrażenie. takie właśnie proste, nieprzedobrzone i nieprzeładowane winietki lubię najbardziej. No i Twoja podstawka przypomniała mi i zainspirowała do wykonania swojej, pod Stuarta "Honey" w 1:35. kradnę pomysł na kompozycję z tym takim delikatnym wąwozem pomiędzy kamieniami, fajne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.