Skocz do zawartości

MiG 21 F-13 Trumpeter 1:48


Robert Ostrowski

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ładny ale bez rewelacji.

Po przejrzeniu Twoich galerii, mogę tylko napisać, że brakuje jeszcze Tobie bardzo wiele do takiego "braku rewelacji".

Pzdr

Idź robić swoją pancerke może w końcu zrobisz coś co będzie przypominać czołg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie wy :bip: wszyscy co wam powiem : Znam szaregomausa od dość dawna ,widziałem każdy jego model i są naprawdę dobre ,a takie prze komarzenie się i wytykanie komuś jego poziomu świadczy tylko o waszym poziomie dennym poziomie , na forum jest trzech prawdziwych modelarzy którzy mogli by to samo powiedzieć o Was .

Dno ,dno i jeszcze raz dno .Według mnie jak ktoś wystawia model w galerii jest gotowy na krytykę .Albo się tym przejmuje ,albo tak jaj p.Robert ma to w d... , ale zaraz masa innych gównianych modelarzy daje kontrę .

Pozdrawiam

P.S. Usuńcie mi z tego gówna konto .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki Roberto nastepny razem dopisz Mig-21 plus Jazda po gaciach -Free styl

 

a czemu mam tak napisac ? przeczytaj dokładnie wszystkie wpisy a zobaczysz kto tu stajla robi

 

Odnoszę wrażenie, że szarymouse pisząc "ładny ale bez rewelacji" nie miał na celu wszczynania bójki słownej, po prostu wyraził swoją opinię, a to właśnie Seb swoim wpisem zaczyna kłótnie.

 

Według mnie, MiG bardzo ładny ALE bez rewelacji. Czekam na kolejne modele, może muzealny pfm dawno temu wspomniany w pewnym wątku

 

 

PS

Idź robić swoją pancerke może w końcu zrobisz coś co będzie przypominać czołg

piwo-na-weselu.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert, weź ty na przyszłość zrób jakiś model z rewelacją! Mus np. z otwartą kabiną, albo na lusterku czy kawałku terakoty. Zdjęcia zrób nieostre i ciemne, że nie będzie widać brudnego kartonu pod spodem, a ile model nabierze tajemniczości. Możesz też zawiązać kokardkę na nosie albo dać w tle zdjęcie gołej baby. Będzie rewelacja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrób jakiś model z rewelacją! Mus np. z otwartą kabiną, albo

 

No ale wtedy by było ajabym , że ajabym z zamkniętą .

 

czy kawałku terakoty

 

Koniecznie z kapciem w kadrze .

 

Model jest fantastyczny Robcio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny model. Zastanawiam się nad zasadnością zróżnicowanie odcienia paneli na górnych powierzchniach skrzydeł ale zaznaczam zastanawiam się bo marność mojej wiedzy w temacie "rur" nie daje mi upoważnienia do krytyki. Może jest to minimalnie przerysowane, a może światło fotki zniekształciło ten element. Generalnie jednak nie mam watpliwości, że to kolejny przykład mistrzowskiego modelu Roberta. Można dyskutować o detelach i koncepcji ale odmówić Autorowi perfekcyjnego modelarskiego warsztatu nie sposób. Szkoda, że wybuchła znowu mała awanturka ale w sumie to element kolorytu forum. Też jestem zwolennikiem popierania tezy typu "bez rewelacji" konkretami, choć z drugiej strony każdy ma prawo do wyrażania krytyki w formie, która mu odpowiada ( bez przeginania oczywiście). Pozdrawiam RB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki Robert

 

Zastanawiam się nad zasadnością zróżnicowanie odcienia paneli na górnych powierzchniach skrzydeł

 

tutaj była dyskusja dlaczego co i jak

 

viewtopic.php?f=63&t=15055&start=990

 

To ja dziękuje serdeczie bo już jestem mądrzejszy. Całości wątku z linku nie przejrzałem bo jest gigantyczny ale generalnie złapałem o co codzi i wątpliwości zredukowane do minimum. Zawsze coś tam zostanie (jakaś doza wątpliwości) przy wszystkich duralowych powierzchniach, które są dla mnie w modelach zdecydowanie większą zagadką niż wszelkie malowane kamo. Pozdrawiam. RB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.