Skocz do zawartości

Su-7U i Su-7 BMK, MODELSVIT 1/72


Wojciech Butrycz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Za kilka dni pojawią się u forumowiczów modele zamówione grupowo u Ivana. Nie chciałbym psuć im niespodzianki.

Niedługo wszystko będzie znane.

Jarku, idąc tym torem myślenia dochodzimy do wniosku, ze in boxy są niepotrzebne bo psują efekt niespodzianki. Tak nie jest. Jest dokładnie odwrotnie.

Rób inboxa !!!!!!! ,-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niniejszym, ogłaszam akcję za zakończoną!

Wszystkie paczki wysłane!

 

Ze swej strony dziękuję uczestnikom za zaufanie i nieoczekiwanie sprawną współpracę, oczywiście oczekuję na brawa, a autor pierwszego warsztatu z naszej ukraińskiej dostawy otrzymuje od pozostałych kwiaty i flaszkę.

 

PS

na pw wysyłam nr przesyłki

 

cdnn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niniejszym, ogłaszam akcję za zakończoną!

Wszystkie paczki wysłane!

 

Ze swej strony dziękuję uczestnikom za zaufanie i nieoczekiwanie sprawną współpracę, oczywiście oczekuję na brawa, a autor pierwszego warsztatu z naszej ukraińskiej dostawy otrzymuje od pozostałych kwiaty i flaszkę.

 

PS

na pw wysyłam nr przesyłki

 

cdnn

 

No to czekamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chwalenie się - nie mam o to pretensji, Broń Boże! - słabo wypada dla firmy MODELSVIT, bo są tam malowania do polskiego 09, a był to, jak wiadomo Su-7BM. BMK nigdy nie nie były używane w Polsce. Jakoś mi się nie chce wierzyć, że MODELSVIT o tym nie wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chwalenie się - nie mam o to pretensji, Broń Boże! - słabo wypada dla firmy MODELSVIT, bo są tam malowania do polskiego 09, a był to, jak wiadomo Su-7BM. BMK nigdy nie nie były używane w Polsce.
Dokładnie tak! Trudno powiedzieć czemu tam się znalazło nasze malowanie, trzeba by zapytać co autor miał na myśli

Może to podjazd pod polskiego nabywcę

 

ta 09 to jakiś bonus dla tych, którzy nie zdążyli kupić BM :-)
No to właśnie o mnie mowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chwalenie się - nie mam o to pretensji, Broń Boże! - słabo wypada dla firmy MODELSVIT, ...

 

Poszedłbym w innym kierunku, to chwalenie się to potwierdzenie możliwości konsensusu w grupowym zakupie modeli.

Ile każdy z nas kupujących zaoszczędził kasy? Nie wychodzi to coś koło pól ceny krajowej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem
A mógłbyś napisać ile wyniósł całkowity koszt przeliczając na jeden model?

 

Tak z ciekawości pytam, bo myślę, że warto o tym wspomnieć, by było porównanie to oferty polskich sklepów.

U mnie wyszło BAGATELKA... 63zł (w tym są 2 opłaty pocztowe UA-PL, PL-PL!!!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez dzisiaj wylądowały oba suchoje. Serdecznie dziękuje kolegom salsa i ivanow za zaangażowanie i podjecie się przeprowadzenia akcji suczka .

Idąc za kolega RAV tez mam nadzieje cichą ze brać modelarska doczeka się porządnego modelu SU-20 czy SU-17/ 22 w skali 1/72 . Narazie pozostaje tylko czekać .

 

Pozdrawiam

Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.