Skocz do zawartości

Tiger IE 1-35, Tamiya+Aber+Eureka+Peddinghaus+Legend


DARTH

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 112
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jak to mówią pięknie żarło aż się zesrało Mianowicie, Gąski Modelkasten K-4 w opisie: PRAWIDŁOWE gąsienice do Tiger I dedykowane do modelu TAMIYA, nie mają w sobie nic prawidłowego, dokładnie wyglądają identycznie do Tamiyjowskich, czyli mają pełne zęby. Mi ręce opadły i lekko ochota na Tygrysa odeszła. Nie bardzo wiem co teraz robić bo wiercenie czterystu otworów w ogniwach nie uśmiecha mi się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam ponownie. Jak zwykle nie wiele tego ale jakoś weny brak ostatnio było. Z uwag kolegów, czyli dodany zimm i spawy, wszystko wykonane. Spawy średnie ale nie mam jeszcze wprawy do nich , na fotkach wyglądają na grube, ale w realu takie nie są.

 

IMAG0075_zps79cf5e95.jpg

 

Dorobiłem również lewarek.

 

IMAG0079_zps507dce9c.jpg

 

Km oraz lampa. Nie wiem czemu na fotce nie widać, ale km oczywiście jest przewiercony.

 

IMAG0083_zps75aabd40.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawierć jeszcze KM bo zdaje się że nie jest to zrobione.

 

Jest Krzysiu, Jest tylko na foci nie widać . Tymczasem montuję narzędzia, jako że nie uznaję malowania osprzętu na pojazdach, wszystkie klamry i zapinki ruchome.

 

SAM_2863_zps97e2f9ed.jpg

 

SAM_2856_zpsd35989ed.jpg

 

SAM_2861_zps2e85235e.jpg

 

SAM_2859_zpsdcba12ef.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam za wykonanie oblachowania, osobiście dopiero raczkuje w temacie i po wykonaniu 1/3 tego co Ty straciłbym cierpliwość. Blaszki spasowane idealnie bez śladu kleju. Gratulacje. Nie licząc małej tyci tyci kropelki przy klejeniu dorobionego przewodu do reflektora, ostatnie zdjęcie (a może to tylko tak na zdjęciu źle wygląda).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie klamry i zapinki ruchome.

Chyba żartujesz? Do 1 kwietnia trochę jeszcze czasu...

Jutro jadę do Ciebie sprawdzić osobiście. Pięknie to wszystko wygląda. Zazdroszczę Wam składania i lepienia takich drobiazgów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Bardzo ładny ten tygrysek ,mam takiego tylko że z revell'a i w 1/72.

Ma pytanie z czego wykonałeś zimmerit??

Pozdrawiam

Zimm to Tamiya Putty Withe

 

Chyba będę podsyłał ci moje modele do oblachowania, he, he.

A ty mi figsy zmalujesz

wszystkie klamry i zapinki ruchome.

Chyba żartujesz? Do 1 kwietnia trochę jeszcze czasu...

Jutro jadę do Ciebie sprawdzić osobiście. Pięknie to wszystko wygląda. Zazdroszczę Wam składania i lepienia takich drobiazgów.

Jacku specjalnie dla ciebie

 

SAM_2868_zps41fc7c59.jpg

 

SAM_2872_zps06fd26d6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Czołem

No do blaszek to troszkę trzeba jeszcze ręki przyłożyć, ślady odcięcia i dość niestarannie poskładane, poszukaj w necie fotki jak powinno to wyglądać. Ale oby tak dalej następne będą lepsze. Np http://www.etoarmour.com/productIMG/AB16013.jpg

Podglądam i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budowa wygląda dobrze i przy takim poziomie nalezy trochę zainwestować w fotografię, zdjęcia są ostre ale przydało by się tło i lekkie wyostrzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budowa wygląda dobrze i przy takim poziomie nalezy trochę zainwestować w fotografię, zdjęcia są ostre ale przydało by się tło i lekkie wyostrzenie.

Dzięki Rafał, może wymyślę coś do galerii. Tymczasem Pan Wagner i Wittmann na swoich miejscach. Figurki jeszcze "surowe".

 

SAM_2881_zps1474fcdf.jpg

 

SAM_2885_zps5924d43d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są figsy z Legenda?? jakoś słabo wyglądają w porównaniu do moich jakie miałem.

 

Tak Janusz to jest legend,ale nie są tragiczne tylko fotki . Tymczasem Tygrys na ukończeniu.

 

SAM_2903_zps7ebaf6b1.jpg

 

Dostał Km w jarzmie.

 

SAM_2899_zps3191b2f8.jpg

 

Oraz dodatkowe ogniwka, w tym celu trzeba było dorobić kilka elementów. Zaczepy na wierzy dostaną jeszcze uchwyty. Jak widać na fotkach zacząłem rozwiercanie gąsek , więc jak widać decyzja zapadła. Ale żeby nie było za pięknie, to jak wiadomo otwory nie są w oryginale idealnie okrągłe, i z tym nie mam już zamiaru nic robić, takie zostaną.

 

SAM_2892_zpsb9d40304.jpg

 

SAM_2896_zps33064569.jpg

 

Do zakończenia zostały jeszcze boczne liny i parę drobiazgów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.