Skocz do zawartości

Tiger IE 1-35, Tamiya+Aber+Eureka+Peddinghaus+Legend


DARTH

Rekomendowane odpowiedzi

A ruchome gąski z AFV Clubu? Też świetnie wyglądają. A "Kotecek" piękny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 112
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Do zakończenia zostały jeszcze boczne liny i parę drobiazgów.

Jak to, nie będziesz kolorował?

A te ślady po wypychaczach to fakt, za bardzo widoczne ale pewnie poprawisz

Cześć Jacek, do kolorowanek jeszcze mnogo czasu przede wszystkim tona roboty przy gąskach jak widzisz, no i podstawka heh będzie łąka z krzaczorkami to trochę się nadłubię a jeszcze figurasy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budowa zakończona, teraz nastąpi rozłożenie modelu na części i przygotowanie do malunków, ale to trochę potrwa ponieważ teraz będzie syzyfofa praca, czyli dopracowanie gąsek i w między czasie praca nad podstawką i figsami.

 

SAM_2912_zps060fa069.jpg

 

SAM_2908_zps8cf665dd.jpg

 

SAM_2913_zps40db9b8c.jpg

 

SAM_2907_zps33a7585d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W gęsiach AFV owszem wypychacze są ale WYPUKŁE i łatwo je usunąć nożykiem. Jak w swoim tygrysie zastosowałem i wygląda to bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czego drzewka? dasz jakieś zbliżenia na nie w lepszym oświetleniu? Wydają się wyglądać bardzo dobrze. Tygrys super, aczkolwiek, jak zauważył Dumo, rozwiercone gąski wyglądają również w mojej opinii słabo. Zostawiłbym pełny ząb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie Daniel,tylko mam jedno małe "ale"

Mianowicie ta ramka od obrazu.Psuje cały efekt.

Mogłeś użyć byle jakiej deseczki itp. i do niej dokupić chociaż jakieś frezowane listwy i przyciąć po kątem 45 stopni i zrobić obramowanie.

Wyglądało by to o wiele lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pancerce kompletnie się nie znam. Wygląda GRUBO!!!!!!!!!!!!!!

Dzięki Dawid.

 

Z czego drzewka? dasz jakieś zbliżenia na nie w lepszym oświetleniu? Wydają się wyglądać bardzo dobrze. Tygrys super, aczkolwiek, jak zauważył Dumo, rozwiercone gąski wyglądają również w mojej opinii słabo. Zostawiłbym pełny ząb.

co do roślinności odsyłam do kolegi wojtek1984jedlicze który wykonuje przepiękne okazy flory w dziale giełda.

 

Nieładnie Daniel, pominąłeś etap budowy podstawki. Szkoda. Ładnie się prezentuje. Maluj go wreszcie.

Krzysiu od początku budowy Tygrysa winietka już była umyślona w łebku więc nie było potrzeby

 

Wszystko fajnie Daniel,tylko mam jedno małe "ale"

Mianowicie ta ramka od obrazu.Psuje cały efekt.

Mogłeś użyć byle jakiej deseczki itp. i do niej dokupić chociaż jakieś frezowane listwy i przyciąć po kątem 45 stopni i zrobić obramowanie.

Wyglądało by to o wiele lepiej.

Daniel prezentuje się to naprawdę zacnie Uwaga Piotra jak najbardziej słuszna. Przemaluj tą ramkę chociaż na czarno. Nie będzie tak dawała po oczach

Panowie ramka jest brązowa tylko fotograf ze mnie marny, ale zobaczymy może ostatecznie zmieni się kolor

 

Świetnie wygląda.

Dzięki Daniel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Zdjęcia marne ale na leprze czasu nie ma, poprawię się do galerii. Tymczasem kamuflaż gotowy. było problemów bo różne źródła różnie kamuflaż interpretują. Zrobiłem to co zdawało się być najbardziej prawdopodobne, przy pomocy kilku fachowców

 

IMAG0111_zps8e0e408b.jpg

 

IMAG0112_zps78a3eece.jpg

 

IMAG0113_zpsaac2025a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo iż nie przepadam za "niemczyzną", a jeśli chodzi o "oklepane" tematy jak tigry, panterki, stugi czy sd-ki to już mam alergię, ale ten modelik robi zajefajne wrażenie zwłaszcza w zestawieniu z podstawką. Całość trzyma francuski klimat a roślinność wygląda wprost powalająco

Jeśli chodzi o te rozwiercone zęby to okrągła dziurka wygląda tak sobie, rozumiem że oryginalnie otwór miał inny niż idealne koło kształt. Może spróbuj wyriezać otwory na kształt właściwy, wiem że to sporo żmudnej dłubaniny ale efekt będzie o wiele lepszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.