Skocz do zawartości

Zapowiedzi/Nowości - First To Fight (kolekcja Wrzesień 1939)


Botan

Rekomendowane odpowiedzi

czyli jednak ja sobie pokupuję UM,Revelle,IBG,ACE i RPM...przynajmniej są i nikt mnie w h..a nie robi....troszkę się zgotowałem....nawet sporo...

 

 

i niech nikt nie pisze,ze to plastikowi przecież zrobili zart,bo jak wół stoi, że w zmowie z FtF....poczekam na Wz.34-II i Pz.Kpfw II a potem okazyjnie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy rzut oka niczym się nie różni od Pz. I ausf. a lecz po dłuższym spoglądaniu myślę "A jednak..."

Ja kiedyś też byłem taki "sprytny" i żyłem w przekonaniu, że mam Pz.I A, a on okazał się Pz.I B.

 

A dałbyś kiedyś głowę, że to jest również Pz.I ??

 

pz1_c_1.jpg

To jest pz.I C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy rzut oka niczym się nie różni od Pz. I ausf. a lecz po dłuższym spoglądaniu myślę "A jednak..."

Ja kiedyś też byłem taki "sprytny" i żyłem w przekonaniu, że mam Pz.I A, a on okazał się Pz.I B.

 

A dałbyś kiedyś głowę, że to jest również Pz.I ??

 

pz1_c_1.jpg

To jest pz.I C

Spoko, wiemy o tym, to tak na marginesie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci, co za żart primaaprilisowy odsądzali FtF od czci i wiary, pewnie nie przeczytali całości:

Rzecz jasna poniższa lista jest żartem primaaprilisowym. Ale… nie aż tak do końca. Dowcip przygotowaliśmy w porozumieniu z firmą First To Fight i rzecz jasna numery kolejnych pozycji są wymyślone. Jednak na liście jest kilkanaście pozycji, które rzeczywiście zostaną wydane. Na liście są również dwa pojazdy, o których wcześniej nikt nie informował, a które zostaną wydane. Mamy nadzieję, że to poprawi odrobinę nastrój graczom i modelarzom.

Jak tylko wz. 29, Sokół i choć jeden FT to nie wałki, to ja jestem przeszczęśliwy! <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Powiem tak, kilka pojazdów z listy ukaże się na pewno (jak nie więcej). Nie oficjalnie, pewne (małe) zestawy pojawią się po 2. szt i ... prawdopodobnie będą to zestawy z obsługą. Chciałbym coś napisać o pewnym polskim pojeżdzie tansportowym do którego będzie można coś podpiąć, ale .. nie mogę, mi zerwało kask na jego widok i jakości wykonania modelu. Słyszałem, że będzie on w dwóch wersjach. Na zdjęciach występuje z "reklamą" np. LOKu. Termin ukazania się nr. nie jest jeszcze znany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, kilka pojazdów z listy ukaże się na pewno (jak nie więcej). Nie oficjalnie, pewne (małe) zestawy pojawią się po 2. szt i ... prawdopodobnie będą to zestawy z obsługą. Chciałbym coś napisać o pewnym polskim pojeżdzie tansportowym do którego będzie można coś podpiąć, ale .. nie mogę, mi zerwało kask na jego widok i jakości wykonania modelu. Słyszałem, że będzie on w dwóch wersjach. Na zdjęciach występuje z "reklamą" np. LOKu. Termin ukazania się nr. nie jest jeszcze znany.

 

 

jeśl to pojazd z lipnej listy to stawiam na Fiat 618 lub 621....bardziej ten pierwszy....z drugiej strony 621 z przyczepką jak na przykład z Marsa też daje do myślenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiadomo jaki będzie następny polski pojazd?

Z katalogu na 1. półrocze wynika, że powinny ukazać się:

 

- WZ.34

- Pz.II C (ukazał się Pz. B)

- Wz.34-II

- Pz.II C (zamiast Pz.II D)

- Piechota Polska

- Piechota Niemiecka

 

Może będzie kolejność:

 

- Wz.34-II

- Pz.II C

- Piechota PL

- Pz. II D

- ??? (może jakaś mała artyleria??)

- Piechota Niemiecka

- ???

 

jeśl to pojazd z lipnej listy to stawiam na Fiat 618 lub 621....bardziej ten pierwszy....z drugiej strony 621 z przyczepką jak na przykład z Marsa też daje do myślenia...

Ciekawe tylko kiedy, tzn. który numerek.

 

Ten Pz.I B namieszał jak ... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Jak ten PZII w porównaniu do wcześniejszego PzII Smodelu? Mógłby ktoś z Kolegów wrzucić "ładne" zdjęcia wyprasek?

 

Co do Fiata 621 to trzeba by z 5 kupić więc zastanawiam się czy lepiej szóstego Fiata czy PZ II...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ten PZII w porównaniu do wcześniejszego PzII Smodelu? Mógłby ktoś z Kolegów wrzucić "ładne" zdjęcia wyprasek?

Poszukaj na FB, tam już od jakiegoś czasu są pokazane ramki i gotowe modele (bez malowania) oraz recki.

Co do Fiata 621 to trzeba by z 5 kupić więc zastanawiam się czy lepiej szóstego Fiata czy PZ II...

I jeden i drugi model, wszystko zależy co "stryjenka"ma zamiar robić z nimi.

a gotowych modeli jak na lekarstwo w galerii....chyba do sejfu kupujemy te FtF :-)

Bo ludzie prezentują na FB (własne profile albo na grupach), a nie na polskich forach , gdzie zaraz będzie krytyka. Smutne, ale prawdziwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie dziwne to czasy gdzie nad wszystkim musi być zachwyt ,a każda krytyka jest ciosem dla ego....potem takie 'kiełbaski' się sprzedają w TV bo nikt na czas nie skrytykował

 

Zaś na FB za dużo galerii tez nie ma choć WZ.34 ze stojącym obok figurantem od Scibora był świetny moim zdaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.