Skocz do zawartości

Okrętowe nowości i zapowiedzi modelarskie


Jędrek

Rekomendowane odpowiedzi

Te nowe podwodniaki Hobby Bossa zapowiadają się świetnie- ja planuję dorwać Akułę

 

Wiadomo coś o planach Fujimi na przyszły rok? Przede wszystkim jak planują rozwinąć swoją kolekcję "pełnokadłubowców" 1:700 (Mogami, dajcie mi Mogami...)

Na razie wiem tylko że w styczniu ma wyjść Kirishima, jeśli wierzyć komputerowemu tłumaczeniu z japońskiego- w wersji z 1942.

https://www.1999.co.jp/eng/10255130

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
W Norymbergii Mirage Hobby zapowiedział Jaskółkę w 1/350.

 

Pozdr

 

a gdzie reszta torpedowców ? Po drugie cały czas mam nadzieje na destroyery w 1:350 ,a nie kolejnej błyskotki w kolejnym kamo W 1;400 ...

 

 

 

hm ? Batory z 1943 ?? Nie mam konta na face.Ktos coś wie o tym ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Batory fajna sprawa. Powstał zapewne na bazie powszechnie dostępnego już zestawu Mirage Hobby. Szkoda tylko, że skala 1/500 a nie 1/350 czy 1/700. Podsumowując fajnie, że w ogóle będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Batory fajna sprawa. Powstał zapewne na bazie powszechnie dostępnego już zestawu Mirage Hobby. Szkoda tylko, że skala 1/500 a nie 1/350 czy 1/700. Podsumowując fajnie, że w ogóle będzie.

 

 

- też tak sądze.....ale tak, czy siak, dla mnie, to dobra wiadomość, gdyż chciałem własnie na bazie cywila machnąć wojaka .... Tylko kiedy to wyjdzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Koniec kwietnia - blachy od Pontosa do Mikasy - YESSSSS!!!!

Tsesarevich raczej prędko nie doczeka się zestawu od Pontosa :/

Pontos zamierza wypuścić całkowicie żywicznego Dreadnoughta w skali 1:200, ciekawe ile będzie kosztował? 500 USD?

więcej info:

http://www.shipmodels.info/mws_forum/viewtopic.php?f=2&t=156190

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec kwietnia - blachy od Pontosa do Mikasy - YESSSSS!!!!

Tsesarevich raczej prędko nie doczeka się zestawu od Pontosa :/

Pontos zamierza wypuścić całkowicie żywicznego Dreadnoughta w skali 1:200, ciekawe ile będzie kosztował? 500 USD?

więcej info:

http://www.shipmodels.info/mws_forum/viewtopic.php?f=2&t=156190

 

 

Lista zestawów oczekujących na wydanie jest spora, przy tym tempie jakie aktualnie mają to niestety będzie trzeba na nie czekać długie lata. Plany produkcyjne z pewnością ulegną jeszcze zmianie z racji wypuszczania to nowych zestawów w skali 1/350 przez różnych producentów modeli. Jakość produktów to najwyższa półka tu nie ma o czym dyskutować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rhayder - Osę mam faktycznie karton niebotyczny skoro kadłub zajmuje 2/3 pudła długościowo. Będzie fajne cacko, oczywiście ORP Oksywie/ORP Gdynia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Podglądałem sobie katalog firmy MIRAGE i trałem na "soon"....

 

 

skala 1:350

 

 

Niemiecki torpedowiec A 80 WW I

Polski torpedowiec ORP "Krakowiak - dozowanie pod ciśnieniem

HMS 'PENNYWORT' Korweta klasy Flower (K111) - ma wyjść całe stado ?

Minowiec O.R.P. „Jaskółka” 1935 - hurra....czy wyjdą wszystkie ?

Räumboot ( R-boot ) „Putzig” Trawemünde 1942 - no no

 

1:500

 

Transportowiec desantowy M/S „BATORY”

„Operacja Husky”, Lipiec 1943

 

 

http://mirage-hobby.pl/box/Mirage_Hobby_Catalogue_2014.pdf

 

PS.może wyślemy petycje do firmy ,by przeskalowali nasze "nawałnice"...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.