Skocz do zawartości

Mi-24 'Szejtan arba' Zvezda 1:72


babcia131

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 85
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

...ogólnie to jest taka baza, tzn ten śmigłowiec jest bardzo czysty, jeszcze go nie brudziłem

Brawo !!!! takie deklaracje lobię !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka uwag.

 

1. Oszklenie kabiny pilota jest integralne z kadłubem.

2. Jak chcesz zdjąć filtry przeciwpyłowe, to nie razem z dyszą wlotową. Toto "okrągłe" w środku można wyjąć i położyć obok, ale tylko to. Bez filtrów PZU wloty powinny wyglądać tak, jak na Mi-24A

3. Podstawka to chyba zbyt "zachodnia" jak na ruska. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jest ogień z ... i siara z uszu! Rewelka jedynie pilot podłamany, że jego maszyna się na działania bojowe nie załapie.

Wyszło Ci świetnie! Masz coś w planie jako następny model? czy niechęć do lepiactwa trwa nadal?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,śmigłowiec,malowanie oraz tytuł wątku piękne.Mam pytanie sam myślę nad zakupem modelu Mi-24 i oglądając malowania w instrukcji wydaje mi się że to które wybrałeś jest w opcji z pochłaniaczami ciepła?Pytam dlatego że wersja z tymi pochłaniaczami bardzo mi się podoba a jako laik mam problem które malowanie do niej wybrać aby było prawidłowo.Pozdrawiam i jeszcze raz gratuluję piękny symbol Afganu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, jeśli chodzi o osłony rozpraszające to weź drugi wariant. Tylko że wtedy nie da się pootwierać silników i przekładni, ale przyznam szczerze że Hind traci na tych zabiegach, najbardziej podoba mi się ta jego zwarta sylwetka. Jeśli kiedyś wrócę do tematu to na pewno już nie będę go otwierał

 

Pozdrawiam

 

Heeeej zacny kolego-rozchmurz się .....i wracaj do tematu.....nie jesteś sam,jeśli chodzi o niechęć do modelarstwa.....ale to okres przejściowy ......chyba że mówisz o powrocie do Hinda...któregoś już z kolei-to wybaczam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojedź silnym matem po ubrankach. Torsy ostatecznie mogą być bardziej błyszczące. Precyzyjnie zbuduj kompozycje. Bo miałeś bardzo efektowny model Mi-24, a teraz trochę robi się burdelik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki zbudowane jak trzeba.....kobiety będą uwielbiać tą dioramkę ......ale tak szczerze odemnie-wyrzuciłbym te wszystkie glony "owoce morza",które robią ci tam nienaturalną pstrokaciznę.....oczywiście to twoja koncepcja,ale ja bym gdzie niegdzie utkał tam między płytami delikatne wysuszone trawki....Adam ma na swojej dioramce z MI-26 takie suchary....możesz spojrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łe no ależ git jest! Ural jak żywy! Chłopaki jeszcze bardziej żywe i prawdziwe z nich Kozaki i widać, że w jednostce siłka darmowa bo dopakowali ładnie. Pomysł żeby te nenufary wywalić wydaje mi się co najmniej słuszny!

Kamil może sobie na łopatach wirnika głównego trenować.

Strasznie mi się te wypłowienia podobają!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadając po kolei

Adamie, sam wybrałeś golasów, nie będę im teraz kurtek szył takich małych a tak btw to jest Rosja, im tam gorąco bo i tak wszyscy są nabzdryngoleni

zgodnie z instrukcja oni są w białych koszulkach sam ich rozebrałeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.