Jump to content

Klub miłośników okrętów niemieckich

Recommended Posts

• Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kurde ładna cena! Gdyby nie to że moja ukochana, która kiedyś wpadła do mnie tylko na chwilę z kurtuazyjną wizytą, jak Niemcy w 39, zaczęła stopniowo zagarniać moje tereny i narzuciła limity w budowie

Dobra, padło na Prinz Eugena od trampka - drogą wymiany z innym modelarzem. więc nie było wyboru skali - będzie znowu 700-ka    Będzie także Königsberg od FH ale cholera wie kiedy - znajomy ma mi

Dlatego napisałem że śmigniesz z nim expresem bo tylko kilka drobiazgów innych. Czy ja wiem czy nudno....  z malowaniem można bardziej poszaleć 

Posted Images

Ja się "piszę" na rzeczony klub

Chociaż w tematyce Kriegsmarine interesuje mnie wyłącznie działka podwodna.

Co do dylematu Reichskriegsflagge - myślę że starczy krzyż żelazny.

Nie musi przecież być swastyka, zresztą jak się napisze że chodzi o Kriegsmarine to wiadomo że o okres III Rzeszy

A nie prościej będzie nazwac toto klubem miłośników okrętów niemieckich? Nie odpalicie wtedy na dzień dobry miłośników Bundesmarine i Hohseeflotte, a także miłośników ogórków kiszonych podawanych na ciepło z lodami waniliowymi

• 3 months later...
  • 5 months later...
Co prawda nie pałam specjalną miłością do Krigsmarine, ale już Hohseeflotte, czemu nie

Ja lubię okręty obu, zwłaszcza ich wraki.. ;)

Pozdrawiam,

Maciej

P.S. Witajcie po długiej przerwie!

• 2 months later...
Malusie to cudeńko.Też dostałem bismarka pod choinke tylko w skali 1:350 + drewniany poklad + blaszki edka farby i aerograf:]

U mnie Mikołaj taki bogaty nie był. Ale i tak się cieszę z tego prezenciku, ma dla mnie dużą wartość

U mnie Mikołaj taki bogaty nie był. Ale i tak się cieszę z tego prezenciku, ma dla mnie dużą wartość

Napisz skargę do mikołaja że w cenie tego lalutkiego bismarcka była Arizona 1:700 od hobby bossa model z 10000 razy lepiej odwzorowany i 15 razy więcej elementów

http://www.mojehobby.pl/products/USS-Arizona-BB-39-1941.html

• Super Moderator

Napisz skargę do mikołaja że w cenie tego lalutkiego bismarcka była Arizona 1:700 od hobby bossa model z 10000 razy lepiej odwzorowany i 15 razy więcej elementów

Rozumiem, że to był żart...

Miałem tego Bismarcka od Revella - bardzo przyzwoity model, a Arizona od HB swoją finezją nadaje się jedynie na biurkowy przycisk do papieru...

Rozumiem, że to był żart...

Miałem tego Bismarcka od Revella - bardzo przyzwoity model, a Arizona od HB swoją finezją nadaje się jedynie na biurkowy przycisk do papieru...

nie był żart tylko moja opinia, mi bardziej odpowiada Arizona, ale z kwestią gustu sie nie dyskutuje

• 1 month later...
Co prawda nie pałam specjalną miłością do Krigsmarine, ale już Hohseeflotte, czemu nie

Ja lubię okręty obu, zwłaszcza ich wraki.. ;)

Pozdrawiam,

Maciej

P.S. Witajcie po długiej przerwie!

Maciej wraki... tez je łubie szczególnie Bałtyckie

• 1 year later...

Jeśli 1/350, to Revell, najlepszy z dostępnych na rynku. Jeśli 1/400, to Airfix/Heller (te same wypraski), ale musisz w niego włożyć mnóstwo pracy, jeśli chcesz osiągnąć fajny efekt, to tak bardziej model blokowy

Jako, że jestem noobem i nie mam pojęcia co to model blokowy :], to wezmę Revella. A planuję sobie złożyć zatopienie Bismarcka, niestety nie da się zebrać wszystkich okrętów w jednej skali, więc stąd pytanie.

Dzięki.

Spokojnie, w 1/400 masz B., Prinz Eugena, Prince of Wales, Hooda Wszystko z Hellera. A co do modeli blokowych, to oddają one sylwetkę,ale bez szczegółów, wszystko trzeba dłubać samemu

• 2 months later...
  • 2 weeks later...