Skocz do zawartości

ATF Dingo 2 GE A2 PatSi Armáda České Republiky


panzer_lehr

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Dawno nic nie wrzucałem na MW , więc przyszedł czas, żeby coś opublikować. Ostatnio "wzięło" mnie na pojazdy patrolowe, popularnie zwane MRAP i MRAP'po podobne. Dingo to jeden z takich pojazdów. Model to Revell nr kat.: 03233.

 

SDC14388_zps613c31ee.jpg

 

SDC14389_zps9c7f1b19.jpg

 

SDC14390_zpsa29b68c3.jpg

 

SDC14391_zps6f69fe11.jpg

 

SDC14392_zpsbca75ea3.jpg

 

SDC14394_zps8a835bf5.jpg

 

SDC14395_zpsc00db540.jpg

 

SDC14398_zps5ba984ab.jpg

 

SDC14399_zps25080bfa.jpg

 

SDC14400_zps044b3710.jpg

 

SDC14401_zps8b98f348.jpg

 

SDC14402_zps1d8897e9.jpg

 

SDC14404_zps81bb23fe.jpg

 

Parę rzeczy porobiłem sam. To m.in. anteny i ich gniazda, bambetle na skrzyni "bagażnika" i coś tam jeszcze.

 

Maciej BUDYŃ Bedyński

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewałem się, że pierwszego gotowego Dingo Revella zobaczę na polskim forum. Całkiem dobrze wykonany model bardzo ciekawego pojazdu. Miło, że ktoś się czasem łapie za taki temat

 

Jak wygląda spasowanie tego zestawu? Tak z ciekawości pytam, wiedząc że w starszych ich modelach bywało z tym kiepsko.

 

Wash niezły, ale nie podoba mi się preshading. Nijak ma się to do realnych pojazdów:

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/0/03/ATF_Dingo_2_CZ.jpg

http://www.army.cz/images/id_11001_12000/11190/02.jpg

 

 

Ostatnio "wzięło" mnie na pojazdy patrolowe, popularnie zwane MRAP i MRAP'po podobne.

Masz już coś na koncie lub w najbliższych planach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zdjęć, które zamieściłeś (linki do nich), to są mi one znane, ale przedstawiają pojazdy, które przyszły do Czech prosto od producenta i nawet nie zdążyły się pobrudzić. A ja zrobiłem wóz z Afganistanu.

 

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/e/ed/Czech_Dingos_in_Afghanistan.JPG

http://www.army.cz/assets/aktualni-mise/afghanistan-logar/zpravodajstvi/imgp3554_5.jpg

 

Co do pytania czy mam inne, to owszem M-ATV z Panda Models i BUSHMASTER z Showcase Model Australia. Oba zrobione. Można było je zobaczyć w listopadzie ubiegłego roku w Grudziądzu na Festiwalu. W poczekalni jest jeszcze GAZ-233014 STS Tiger z Meng'a i czekam na pojawienie się w sklepach Iveco LMV Lince z Italeri oraz RG-31 z Kinetic'a.

 

Pozdrawiam

Maciej BUDYŃ Bedyński

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zdjęć, które zamieściłeś (linki do nich), to są mi one znane, ale przedstawiają pojazdy, które przyszły do Czech prosto od producenta i nawet nie zdążyły się pobrudzić. A ja zrobiłem wóz z Afganistanu.

Oczywiście, że tak. Ale jakie to ma znaczenie? Na żadnym z nich nie widać czegoś, co uzasadniałoby tak mocny preshading. No ale co by nie mówić, mimo wszystko to bardzo udany model i bardzo mi się podoba

 

 

M-ATV z Panda Models i BUSHMASTER z Showcase Model Australia. Oba zrobione. Można było je zobaczyć w listopadzie ubiegłego roku w Grudziądzu na Festiwalu.

A można lub czy będzie można kiedyś zobaczyć je gdzieś w sieci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawaj go na podstawkę, szkoda żeby tak stał.. "na golasa".

 

Podstawka będzie za parę dni.

Muszę jeszcze zamówić tabliczkę na podstawkę.

 

MB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.