Jump to content
Reflect

Polska grupa modelarska w UK

Recommended Posts

Mieszkam w UK i planuje zakup aerografu oraz kompresora. Niestety nie wiem jaki i grzie najlepiej kupic. Czy osoby majace wiadomosci o produktach dostepnych na Wyspach moglyby podzielic sie ze mna swoja wiedza? Niestety w tym temacie jestem jeszcze zielony :P

Guest

Ja kupilem AS186, ktory jest polecany przez wielu uzytkownikow, rowniez na tym forum, chinszczyzna, ale bardzo przyzwoita, w komplecie dwa airbrushe na poczatek. Nawet da sie nimi malowac, kompresor cichutki i bardzo sympatyczny.

Mozna go kupic w wielu miejscach, ja korzystalem z amazona, bo paczka od nich dochodzi do mnie zawsze nastepnego dnia

Zestaw wyglada tak:

http://www.kmsdirect.co.uk/magento/as186-airbrush-compressor

Co do kompresora i aerografu to ja też kupiłem je niedawno na ebay-u , zaraz musze spadać do pracy ale jak wrócę to napiszę coś konkretniej , jezeli temat oczywiście jeszcze aktualny .

Ale tak naprawdę w innej sprawie , lepiłem Tigera I i spaprałem gąski wiec teraz poszukuję nowego kompletu ale wystarczą mi zwykłe zestawowe wiec jeżeli któryś z kolegów ma takie na zbyciu to chętnie odkupię .

Pozdrawiam !!!

Dzięki Mam jeszcze jedno pytanie dot. Asortymentu UK a dokladniej pedzli. Postanowilem wymienic sprzet Humbrola na cos lepszego. Przeszukalem strone dla artystow i moim oczom ukazala sie lista czterech producentow.... Mysle: nie jest zle.... Niestety po kliknieciu na marke Windsor & CosTam pojawily sie kategorie w ilosciach przerazajacych :( Pedzle z dluga raczka, Krotka, plaskie, owalne, z dlugim wlosiem, krotkim wlosiem, syntetyczne, naturalne z wlosia z konia, osla, jednorożca.... Blagam.... Pomocy

Cos do modeli 1/72 samolotow a pozniej wspolczesna pancerka....

Jeśli moge polecić to na poczatek seria 7 i kup rozmiary: 000, 1, 4 zerknij na ten link: http://www.winsornewton.com/uk/shop/brushes/water-colour/series-7-kolinsky-sable-brushes/series-7-kolinsky-sable-brush-minature-painting-brush-round-short-handle-size-0-brush-5012000

Oraz rozmar 1/4 z tego linku: http://www.winsornewton.com/uk/shop/brushes/water-colour/professional-watercolour-sable-brushes/artists-water-colour-sable-brush-one-stroke-short-handle-3mm-18-brush-5070103

Wiecej nie bedziesz potrzebował. Acha to sa pędzle do farb wodnych, jak malujesz emaliami to ktos inny by musiał doradzić.

Pozdrawiam

Christian

Miałem być z klubem, ale się nie udało ekipy zmontować. Za to chyba wpadnę z rodzinką.

Guest

Witam Kolegów Wyspiarzy . Zwracam się do Was z prośbą o malutką pomoc. Sprawa jest dość błaha i niektórym z Was, może wydać się dość śmieszna, co by nie powiedzieć głupia. Otóż, chciałem zapytać, czy ktoś z szanownych kolegów, orientuje się, gdzie w Anglii, można dostać takie coś:

walnut_zpsvkmukqpm.jpg

Sprawdziłem już kilka sklepów internetowych, jak i zrobiłem też rundkę po Lincoln, ale nic to nie dało. Bardzo proszę o jakiekolwiek wskazówki. Za pomoc z góry serdecznie dziękuję. Pozdrawiam

Witam kolegów.

Mam przerwę od modelowania aczkolwiek ten weekend postanowiłem poświęcić na udział w bardzo ciekawej imprezie modelarskiej w Północno Wschodnim Londynie - oto link do relacji - zapraszam do oglądania!

Galeria

pozdrawiam

Christian

Witam

@tomaszek81 & @kierownik - panowie, już zostaliście dodani do mapy - zerknijcie kogo macie obok, zawsze warto napisać PW, do kolegów z forum mieszkających w rejonie.

@kjp_a_man

No chyba znasz :-) na marginesie, dostało mu się brąz w kategorii samochodów (trochę surprise)

pozdrawiam

Christian

Christian - gratki za trophy

Panowie - w niedzielę wystawa:

March 29th 2015 - East Midlands Model Show

Venue: The Leisure Centre, Coventry Road, Hinckley, LE10 0JR

Ja się wybieram. Mam dwie godziny jazdy, więc brać tyłki w troki i jazda. Skoro ja mogę to i chłopaki z okolicy też (a nawet i z dalsza), he, he.