Jump to content
Reflect

Polska grupa modelarska w UK

Recommended Posts

A ja za późno się zorientowałem, ze mam tak blisko nie nie dałem rady zajechać ;/ Mam nadzieję, że w przyszłym roku uda się wpaść i pogadać z Wami.

Jeszcze jutro możesz wpaść

Witam ja byłem wczoraj spotkałem się z kilkoma z Was i zrobiłem fajne zakupki. Ogólnie wystawa powala wielkością jak i różnorodnością modeli. Myślę że każdy znalazł coś interesującego dla siebie. Mi podobały się pancerniki i lotniskowce w skali 1:700, fajnie było zobaczyć jak te ,, kolosy'' prezentują się obok siebie.

Teraz jak mamy plakietki z naszym logiem łatwiej będzie się odnaleźć na konkursach i wystawach.

Pozdrawiam i za rok jestem też na 100%.

Witam

Rozpoczynamy wysyłanie przypinek z logiem naszej grupy. Zapraszamy wszystkich zarejestrowanych członków naszej grupy mieszkających w UK do przesyłania swojego adresu korespondencyjnego w wiadomość priv. Część z Was odebrała już przypinki na wystawie w Telford, tym którym się nie udało będę wysyłał przypinkę pocztą (bez żadnych opłat oczywiście - przypinka i przesyłka gratis).

IMG_0813.JPG

pozdrawiam serdecznie

Christian

Nie mogę się doczekać!

A tak trochę odbiję od tematu z nadzieją, że pomożecie Panowie. Otóż jestem na wyspach od 3 miesięcy z kawałkiem i od przyjazdu poszukuję czegoś co by zastąpiło sidolux. Albo kijowo szukam albo czegoś nie wiem i widzę to w każdym sklepie tylko nazwane inaczej i zastosowanie może być podane inne. Help!

Kiedyś to się Johnsons Kler nazywało. Potem to z rynku wycofali. Ja zorganizowąłem sobie Sidolux z Polski - rodzinka przywiozła. Ostatnio nawet moim Brytyjskim kolegom załatwiałem Sido, bo twierdza że nic tutaj takiego nie ma. Sam chętnie się dowiem o opcjach.

Cześć

Piecu jak masz pilną potrzebę to na dniach będzie do mnie szła paczka z polski to mogę dodać do listy życzeń. Jak co to fon lub pw.

Pozdro

W Birmingham widziałem w jednym z polskich sklepów. Może masz jakiś w pobliżu to by Ci sprowadzili butlę Sido.

pozdrawiam

Zamiast sido mozna uzywac tego:

Pledge Klear Multi-surface wax, 750ml, floor shine

Nowe opakowanie starego Klear'a, formula tez inna bo produkt jest mleczny ,tak jak nasz sidolux, a nie przezroczysty jak kiedys.

Dziala bez zarzutu.

przepraszam ze pytam , czy ze mna jest cos nie tak ze usuneliscie moje posty ?? czyzbym pogwalcil regulamin ??

Nie wiem czym sobie na to zasluzylem ale skoro tak to niech bedzie.

pozdrawiam.

Cześć

Dziś były drobne porządki w wątku i skasowałem kilka postów przez nieuwagę ;-) Wszystko jest ok.

pozdrawiam

Christian

dzieki za odpowiedz.niestety nie dodales do mapy tej imprezy o ktorej pisalem, rozumiem ze nie ma chetnychna wyjazd.

No własnie ten post przypadkiem poleciał - czy mogę prosić jeszcze raz o nazwę tej imprezy - zaraz ja dodam :-)

pozdrawiam

Christian

Super, dzięki za link. Jutro dodam do listy.

Pozdrawiam

Christian

Greif właśnie do mnie leci mały zapas sidoluxu. Matula się zlitowała i zakupiła. Pytałem na przyszłość i z czystej ciekawości. Dzięki wielkie za odpowiedzi.

Właśnie dodałem do MAPY imprezę która odbędzie się 21.02.2015 w Royal Navy Fleet Air Museum.

pozdrawiam

Christian

witam serdecznie. Dzisiaj jak co roku wypadaja urodziny mojej zony wiec wieczor zaplanowany.

Ja niestety nie dałem dziś rady bo chory jestem. Myślę, że przeniesiemy spotkanie na przyszly weekend.

Pozdrawiam

Witam!

Zgodnie z zapowiedzia, dzis o godz 10pm rozpoczynamy konferencje online. Serdzecznie zapraszamy!

Pozdrawiam

Christian

Witam,

na poczatku wszystkiego najlepszego w nowym roku

kilka dni temu zaczalem kleic dla przyjemnosci, wszelkie uwagi mile widziane

moj nick: lescheq

postcode : OX11

Witaj lescheq

Zostałeś właśnie dodany do naszej mapy modelarzy w UK. Zerknij proszę na link - nie daleko Ciebie jest kilku kolegów, jestem pewien, że łatwo nawiążesz kontakt z nimi :-)

Przypominam także o naszym spotkaniu online - najbliższe odbędzie się zgodnie z tradycją w pierwszą Niedzielę miesiąca czyli 4.Stycznia.2015 o godzinie 10pm - Zapraszamy!!!

pozdrawiam

Christian