Skocz do zawartości

Polska grupa modelarska w UK


Reflect

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 648
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Witam ja byłem wczoraj spotkałem się z kilkoma z Was i zrobiłem fajne zakupki. Ogólnie wystawa powala wielkością jak i różnorodnością modeli. Myślę że każdy znalazł coś interesującego dla siebie. Mi podobały się pancerniki i lotniskowce w skali 1:700, fajnie było zobaczyć jak te ,, kolosy'' prezentują się obok siebie.

 

Teraz jak mamy plakietki z naszym logiem łatwiej będzie się odnaleźć na konkursach i wystawach.

 

Pozdrawiam i za rok jestem też na 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • Super Moderator

Witam

Rozpoczynamy wysyłanie przypinek z logiem naszej grupy. Zapraszamy wszystkich zarejestrowanych członków naszej grupy mieszkających w UK do przesyłania swojego adresu korespondencyjnego w wiadomość priv. Część z Was odebrała już przypinki na wystawie w Telford, tym którym się nie udało będę wysyłał przypinkę pocztą (bez żadnych opłat oczywiście - przypinka i przesyłka gratis).

 

IMG_0813.JPG

 

pozdrawiam serdecznie

Christian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się doczekać!

A tak trochę odbiję od tematu z nadzieją, że pomożecie Panowie. Otóż jestem na wyspach od 3 miesięcy z kawałkiem i od przyjazdu poszukuję czegoś co by zastąpiło sidolux. Albo kijowo szukam albo czegoś nie wiem i widzę to w każdym sklepie tylko nazwane inaczej i zastosowanie może być podane inne. Help!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś to się Johnsons Kler nazywało. Potem to z rynku wycofali. Ja zorganizowąłem sobie Sidolux z Polski - rodzinka przywiozła. Ostatnio nawet moim Brytyjskim kolegom załatwiałem Sido, bo twierdza że nic tutaj takiego nie ma. Sam chętnie się dowiem o opcjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Cześć

Piecu jak masz pilną potrzebę to na dniach będzie do mnie szła paczka z polski to mogę dodać do listy życzeń. Jak co to fon lub pw.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam ze pytam , czy ze mna jest cos nie tak ze usuneliscie moje posty ?? czyzbym pogwalcil regulamin ??

Nie wiem czym sobie na to zasluzylem ale skoro tak to niech bedzie.

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Greif właśnie do mnie leci mały zapas sidoluxu. Matula się zlitowała i zakupiła. Pytałem na przyszłość i z czystej ciekawości. Dzięki wielkie za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • Super Moderator
  • Super Moderator

Witaj lescheq

Zostałeś właśnie dodany do naszej mapy modelarzy w UK. Zerknij proszę na link - nie daleko Ciebie jest kilku kolegów, jestem pewien, że łatwo nawiążesz kontakt z nimi :-)

Przypominam także o naszym spotkaniu online - najbliższe odbędzie się zgodnie z tradycją w pierwszą Niedzielę miesiąca czyli 4.Stycznia.2015 o godzinie 10pm - Zapraszamy!!!

 

pozdrawiam

Christian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.