Skocz do zawartości

Polska grupa modelarska w UK


Reflect

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 648
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dzialasz jak rakieta... Ja zawsze trzymalem sie drzewa... No chyba ze na Helu, tam byly sciany z zelbetonu MP40 nie nadaje sie do podpierania, nawet przy rozlozonej kolbie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do Gloucester ktos sie wybiera? Bo to tez dla mnie majowka nie wycieczka i moglbym zjechac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Ja myślę, że moja kolejna imprezka to możliwe, że będzie Milton Keynes - czyli ModelKraft

W zeszłym roku byłem i było całkiem sympatycznie. Tegoroczna wystawa odbędzie się również na 2 halach i odbędzie się 26 Kwietnia 2015. A tutaj foty z zeszło rocznej imprezy. Ja tam zdaje się wystawiałem F117.

 

Pozdrawiam

Christian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milo powitac nowego kolege. Twoje prace sa naprawde na wysokim poziomie i powiem ze chyba bys pozgarnial zloto na kazdej imprezie na naszej malej polskiej wyspie. Co do Glouster to bylem w zeszlym roku i powiem ze kiepa byla. kilka stolikow i jeden stolik konkursowy calosc oblecialem chyba 3 razy w ciagu godziny i heja banana do domu:)

ps

A jak tam z niedzielnymi spotkaniami odbywaja sie jeszcze??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ciesze sie ze komus sie podoba. W odroznieniu od takich ktorzy uwazaja ze to "barbie i przebieranki". Ale czegoz spodziewac sie po monotematycznym czlowieku ktory skleja modele wszystkich wyprodukowanych w czasie wojny tygrysow? Nie spodziewalem sie zbyt wiele po modelarzach ktorzy wciaz tkwia w Polskim Piekielku. A co do spotkan to jednak preferuje face to face wiec poczekam az sie wiara zgada, skrzyknie i zrealizuje zeby choc czesc poznac w realu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze- wstąpiłem, zobaczyłem co zobaczyłem i nie mam zamiaru marnować niczyjego czasu a tym bardziej swojego na szermierkę słowną. Mam wystarczajaco dużo wiecej przyjemniejszych rzeczy do robienia i wiele innych projektów które robie dla przyjemności. Czy ktoś może mi wskazać drzwi w tym przybytku bo ni cholery nie mogłem nigdzie znaleźć zakładki "usuń profil" ani żadnej wskazówki gdzie jej szukać?

 

Dobra, czuję sie namówiony... Nie będę mówił przez kogo bo na priva było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wiem że do tego jest osobny dział ale skierowane do rodaków w UK tylko bo nie będę fundował komus prezentu i jeszcze płacił za wysyłkę do Polski. Tygrysa wczesną wersję 1/35 ACADEMY (1348),oddam w dobre ręce. Jeżeli dobrze pamietam to zacząłem tylko sklejać koła i na tym stanąłem i nie wracam od 2 lat więc zgodnie z zasadą "jeżeli czymś sie nie bawiłeś przez dwa lata to juz nigdy nie będziesz" pozbędę się za symbolicznego dobrego ALE lub STOUT'a. Na życzenie podeślę fotki w jakim to jest stanie. Oddam pierwszej osobie która sie zgłosi i zaproponuje realny sposób odbioru, tak żebym nie musiał do tego dokładać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator
Czy ktoś może mi wskazać drzwi w tym przybytku bo ni cholery nie mogłem nigdzie znaleźć zakładki "usuń profil" ani żadnej wskazówki gdzie jej szukać?

Dobra, czuję sie namówiony... Nie będę mówił przez kogo bo na priva było

 

Hęę???

 

co sie stało?

pozdrawiam

Christian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za namową jednego z kolegów zmieniłem zdanie... I wziąłem na wstrzymanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za namową jednego z kolegów zmieniłem zdanie... I wziąłem na wstrzymanie...

I brawo

Jest pare osob na Modelworku, ktore maja zachwiana naturalna kolejnosc, czyli najpierw pisza a potem mysla ;) Ja poradzilem sobie z nimi w najprostszy sposob, czyli zablokowalem ich posty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzięki... Ja juz na ten temat nic nie napiszę bo obiecałem sobie komentować tutaj ludzką pracę, wysiłek, talent i pasję (w sensie pozytywnym) a nie ludzkie zachowania (z socjologicznego punktu widzenia). Robię swoje, narazie wokół tego niewiele sie dzieje (na tym forum przynajmniej) ale jest szansa że kiedyś Action Figures wyjdą z banicji, może nawet kiedys tego dożyję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, tylko musiałbym najpierw wziąść kredyt (żeby to kupić), kupić garaż (żeby to gdzieś trzymać) i ubezpieczyć (żeby nie płakać jak ukradną). Ale armortek nie jest jedyny. Jest tego w pip... Że sie tak brzydko wyrażę. Tylko że armortek ma sławę (dzięki m.in. Bovington Camp) no i całkowicie metalowy jest. Podałem linki w swoim pierwszym poście w tym wątku do swojej społeczności na Google+, tam możesz zobaczyc jak Jacek walczy z pojazdami w tej skali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skoro padła magiczna nazwa Bovington Camp... Może ktoś sie tam wybiera na wycieczkę? Może by jakieś spotkanko urządzić? Klimat niezły, akurat dla modelarzy (tych raczej militarnych).

 

Dla zachęty...

 

DSC_1588.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam Johnego za zamieszanie, moja wina. Zapomniałem że post wisiał tutaj też... Tak czy siak Tiger ma nowego właściciela już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko naprawdę nie ma problemu .

No zgadza sie z Gdańska i też mam wielki sentyment do swojej kolebki. Możesz tu zajżeć, może Ci się łezka w oku zakręci

 

https://plus.google.com/u/0/photos/104829882222525171001/albums/5993567165100564145

Pooglądałem Twoje zdjęcia , oj zakręciła się łezka , na szczęście było mi dane być w zeszłym roku na wczasach w Sobieszewie więc wspomnienia w miarę świeże , no i mam plan znowu się tam wybrać . Był taki okres w moim życiu , że chyba z 10 lat z rzędu jeździłem do Gdańska .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się że lubisz moje miasto... Zdjęcia pokazują sporo detali miasta mało rozpoznawalnych na pierwszy rzut oka ale staram się robić zdjątka pozostałości tego co stare a co wciąż istnieje wtopione w miasto i niezauważalne na codzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Brać Modelarską na Wyspach. Jestem Marcin, lokalizacja PE6, niezrzeszony.

Zasiadam w rzędzie dla amatorów-obserwatorów. Od dłuższego czasu noszę się z zamiarem wskrzeszenia warsztatu po latach niebytu.

Jest już nawet pierwsza ofiara. Dość przypadkiem, bo sam bym nie kupił dziada, wpadł mi w ręce model łajby rdzewiejącej obecnie na Tamizie, znana szerszej gawiedzi jako HMS Belfast.

Ponieważ chciałbym się nad tym modelem poznęcać możliwie jak najbardziej do pełni szczęścia brakuje mi dedykowanych do niego blach nie działającego obecnie White Ensign Model.

Chodzi o zestaw PE615 dla airfix 1/600.

Liczę na to, że znacie lepiej odemnie świat sklepów modelarskich. Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam

 

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegapiłem wystawe w Milton :/....

Damn!

Nic to moze na nastepna sie pojawie jak da rade.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No prosze... A ja sie czuje jak ubogi krewny, na ostatnia chwile rejestruje "moja" grupe na Misje Wschod" ktora sie odbedzie za miesiac a tu juz chlopaki mysla o listopadzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Super Moderator

Czołem

Ja właśnie już tez "po" ;), niestety w Telford trzeba szybko bo potem już miejsc nie ma.. a w tych hotelach najbliżej hal wystawowych to już dawno nie ma miejsc wolnych

Ja z mysioptysiem w jednym pokoju będziem się truć tutejszymi destylatami

Bazylms jak zawsze widzimy się w Telford

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i ja bym się do Telford w tym roku wybrał. Tylko nie wiem jak rozwiążę kwestię transportu jeszcze. Ale fura do listopada powinna już być. A jak nie to ze scratchu jakąś złożę na szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.