Skocz do zawartości

F-14D "Tomcat" \\ Hasegawa \\ 1:48


Dorotka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 342
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Na żywo na pewno lepiej wygląda. Nic się nie da zrobić z granicą kratka-kadłub? Chociaż może jak się podmaluje...

 

Eh... Kultura obrazkowa! Na skończonej (pierwsza fotka) nie ma granicy... Na tej nad którą teraz siedzę (druga fotka) jeszcze jest... Gubicie się Towarzyszu...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Jak wymyślę z czego je zrobić, to będę mógł powiesić wszystkie szpeje i zamknąć przód...

 

Folia aluminiowa z nawalcowaną fakturą z radełkowanej oprawki nożyka modelarskiego powinna się nadać. Robiłem tak parę razy tapicerkę w 1:72 i wstydu nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Jak wymyślę z czego je zrobić, to będę mógł powiesić wszystkie szpeje i zamknąć przód...

 

Folia aluminiowa z nawalcowaną fakturą z radełkowanej oprawki nożyka modelarskiego powinna się nadać. Robiłem tak parę razy tapicerkę w 1:72 i wstydu nie było.

 

 

Dzięki.... Zobaczymy co z tego wyjdzie.... Pomysłów jest sporo... Prób wiele... Ale jeszcze nie jestem zadowolony... Nigdzie mi się nie spieszy, a i sporo innych rzeczy jest do dłubania...

 

Jeszcze raz dzięki za podpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu tak cicho i ciemno?

 

 

Jakie cicho? Jakie ciemno? Człowiek trzy dni ni nie napisze, zdjęcia nie pokaże i od razu go cisną Były wolne dni... Niestety wpadłem na pomysł zrobienia otwartego działka i radaru. No i cały hamulec...Trochę to musi potrwać... Dodatkowo jest w centropłacie trochę różnych elementów ... Jakieś "wiatraczki", wloty i wyloty, wyrzutniki, listwy, krateczki, światełka i inne pierdoloty... Jak coś skończę wrzucę fotki Trochę cierpliwości

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie ci to wychodzi Dorotka. Ilości tych kratek mnie przeraziły. Duuuuży szacun i respect za cierpliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie ci to wychodzi Dorotka. Ilości tych kratek mnie przeraziły. Duuuuży szacun i respect za cierpliwość.

 

 

Dzięki, ale bez przesady... Ilość jest faktycznie spora i dodatkowo nie za bardzo mi się śpieszy (bo i dokąd?) Obliczyłem, że na centropłacie i przodzie jest coś koło 40 elementów do zrobienia, część nie tylko do wpuszczenia w plastik ale i do poskładania.... Akurat dziś wziąłem się za kolejne "kratki"... Po dwóch stronach są i mają 22 elementy... To musi potrwać, przynajmniej u mnie... Mam zresztą trochę innych nie modelarskich zajęć więc praktycznie na dłubaninę zostaje mi gdzieś 2 godzinki dziennie....

 

Pozdrawiam

 

WP_20141113_0111_zpsb02549e6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Miałem początkowo nie robić, ale że plącze mi się po pokoju masa złomu z Hobby Bossa to jednak postanowiłem ją zagospodarować. Co mam sobie żałować Tak więc radar będzie ... Mam do tego blachy pana Edwarda więc może da się jakoś sympatycznie to wystrugać... A jak nie to najwyżej go zamknę ...

Jak widać poniżej jest trochę roboty z pożenieniem kadłuba Hase i "ścianki" z HB ale dramatu nie ma... Być może nawet uda się nie używać czarnego kleju

 

Pozdrawiam

 

Radar002_zps92b61730.jpg

 

Radar001_zps1af5c57b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.