Skocz do zawartości

MiniArt Pz.Kpfw. III Ausf.B 1:35


gorlock

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 95
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Siemka Chopacy.

gorlock swietne malowanie i to moją wybrana jako Panzergrau farbką. Uważam, że Tamka najlepiej oddaje ten kolor. Ja, jako ja dodałbym jeszcze jeden, jaśniejszy odcień, ale to ja.

Przypomnę się przy okazji : jakby Ci nie było potrzebne to chętnie przygarnę malowanie nr 4, do mojej B z Brach Model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny, ciekawa odskocznia od wszystkiego od D wzwyż! Bo ile można tych samych czołgów oglądać...brakuje mi pojazdów mniej znanych na forum, przecież jest tyle modeli w sklepach, a na forach monotonia (ostatnio współczesna do tego)... tylko...albo to pojazdy gorzej wykonane (wymagające dużo więcej pracy) albo mniej popularne, a przecież technicznie dużo ciekawsze często.

 

Z uwag to wydaje się trochę ciemny, oby detal (który jest super) ładnie wyszedł po chemii, choć...mam spaczenie 72 więc wszystko ciut jaśniejsze bym chciał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za ciemny zdecydowanie....

 

Kwestia gustu...

 

Jezeli to ma byc german grey to zdecydowanie za ciemny Ci wyszedl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to chodzi, tzn będzie zgodny historycznie ale mało atrakcyjny bo mało będzie widać bo to skala 1:35 a nie 1:1!

Na tym polega trudność modelarstwa chyba, żeby oddać mały lub malutki (ja robie skalę raczej 1/72)obiekt maksymalnie realistyczny i atrakcyjny a końcowy efekt zależy od nas.

 

Ja uważam panzergrau za bardzo trudny kamuflaż, swego czasu zrobiłem Sd.263 oraz ADGZ (są na forum), teraz kończę Pz III E oraz Pz II D i powiem, że w skali 72 zrobić ładny(atrakcyjny i zgodny historycznie) szary kamuflaż to dopiero wyzwanie, jak zrobisz prawdziwy Panzergrau to pojazd wygląda jak węgielek a jak za jasny to też źle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to chodzi, tzn będzie zgodny historycznie ale mało atrakcyjny bo mało będzie widać bo to skala 1:35 a nie 1:1!

Na tym polega trudność modelarstwa chyba, żeby oddać mały lub malutki (ja robie skalę raczej 1/72)obiekt maksymalnie realistyczny i atrakcyjny a końcowy efekt zależy od nas.

 

Pełna zgoda.

 

Ja nie rozumiem po co wywarzać już otwarte drzwi.

Polecam

http://ak-interactive.com/v2/product/panzer-grey-modulation-set/

 

instructions.jpg

 

i video tutorial:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia jak render wyglądają, miazga

 

Mam takie samo wrażenie...

 

Kurde, załamka, ja też zacząłem malowanie Tamką i nawet odcienia odpowiedniego nie mogę uzyskać, a co dopiero mówić o takim malowaniu... Zajebiste, ot co. A trzonki? szkoda gadać ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie nie moja bajka, ale zawsze oglądam warsztaty Gorlocka. Rozpisywał sie nie będę, ale najzwyczajniej warto nacieszyć oko. Robota perfekcyjna, a zdjęcia żyleta. Nie ma opcji, ze "bezlitosne makro..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.