Skocz do zawartości

LETOV Š-20L (LITVA) / 1:72 / Kovozavody


rucek

Rekomendowane odpowiedzi

zestaw nie powala tymczasem wyciągnąłeś z niego chyba wszystko co można. bardzo ładny model, efektowne i rzadkie malowanie. z podstawką nieco gorzej, te głazy na polu startowym trochę rażą. dobre by to było do pancerki. i duże brawa za zdjęcia z epoki. pokaż jeszcze pucharek jaki dostałeś od gości z Litwy :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, kupiłem sobie tego Letova w Bytomiu. Fajnie, że ktoś go już zrobił !!

Ciekawe cieniowanie na skrzydłach i kadłubie.

Natomiast zdjęcia za bardzo wyostrzyłeś. Wyostrzenie się zawsze daje dobre rezultaty.

Super sa te godła na kadłubach. Trudno się zdecydować. Ale tez bym wybrał malowanie pudełkowe, ze względu na fajne kammo ,-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bomba... Pomysł, wykonanie a przy mojej pasji zdjecia archiwalne to juz szczyt marzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za miłe słowa

 

Oto jak z przecietnego zestawu mozna zrobic super model Do tego w niebanalnym malowaniu

 

Przyznam, że bardzo się męczyłem sklejając Letova, ale faktem było, że robiłem go w dość szybkim tempie

 

z podstawką nieco gorzej, te głazy na polu startowym trochę rażą. dobre by to było do pancerki. i duże brawa za zdjęcia z epoki. pokaż jeszcze pucharek jaki dostałeś od gości z Litwy :-)

 

Faktycznie, fantazja z tymi głazami mogła mnie ponieść Pucharek od gości bardzo ładny, pokażę go później

 

.

Natomiast zdjęcia za bardzo wyostrzyłeś. Wyostrzenie się zawsze daje dobre rezultaty.

 

Cały czas się uczę z tymi zdjęciami są o niebo lepsze niż te z moim pierwszych wątków.

 

Dla mnie bomba... Pomysł, wykonanie a przy mojej pasji zdjecia archiwalne to juz szczyt marzeń.

 

Cieszę się !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam przedstawiam model Letov S-20L w wersji Litewskiej

Miłego oglądania ;)

 

IMG_0110.jpg

800px-Letov_S.20_10E_S.20.50_%288235007185%29.jpg

 

Sprawdź gdzie w prawdziwym samolocie są zaczepiane cięgna komory płata. Nigdy nie są mocowane do słupków międzyskrzydłowych. To trochę razi, bo model poza tym robi zupełnie dobre wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo sympatyczny modelik. Widziałem go na żywo w Olsztynie. Tak się złożyło, że na sali był też drugi litewski Letov (na wystawie pozakonkursowej), ale ten zrobił na mnie lepsze wrażenie. Swoją drogą tuż przed Festiwalem rozważałem sklejenie tego samego samolotu (podobała mi się grafika na boku). Na szczęście padło na litewskiego L-39 Albatrosa, bo by się narobiło...

Gratuluję modelu i pucharu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelacyjny model, a smok na burtach powala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.