Skocz do zawartości

Lotnictwo w konkursie


Solo

Rekomendowane odpowiedzi

Rozważam, tylko muszę sobie wykładnię tej "zimy" przeprowadzić

 

Z lotnictwem macie łatwo. Zagryche to ja mam bo kompletnie nie wiem jak połączyć zimę z niemieckim niszczycielem. Na chwię obecną to łączy tylko "historia okrętu" a to chyba za mało :( A temat sztucznej wody / lodu jest mi bardziej obcy niż chiński dla przeciętnego Kowalskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozważam, tylko muszę sobie wykładnię tej "zimy" przeprowadzić

 

Z lotnictwem macie łatwo. Zagryche to ja mam bo kompletnie nie wiem jak połączyć zimę z niemieckim niszczycielem. Na chwię obecną to łączy tylko "historia okrętu" a to chyba za mało :( A temat sztucznej wody / lodu jest mi bardziej obcy niż chiński dla przeciętnego Kowalskiego.

Może kamo dobierz dpowiednie?

Mam zrobionego HMS Eskimo!!!! http://modelwork.pl/viewtopic.php?f=77&t=42906 w arktycznych kolorkach.Niemcy też pływali na północy.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre, o ile to nie żart.

A tak na marginesie to o ile to jest Gripen Kitty Hawka, to będę obserwował bardzo uważnie, bo straszliwie wręcz mi się ta maszyna podoba, ale różne rzeczy słyszałem o tym modelu i boję się go zaczynać.

Tak więc, czy to będzie KH?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagryche to ja mam bo kompletnie nie wiem jak połączyć zimę z niemieckim niszczycielem. Na chwię obecną to łączy tylko "historia okrętu" a to chyba za mało :( A temat sztucznej wody / lodu jest mi bardziej obcy niż chiński dla przeciętnego Kowalskiego.
Zrób Tirpitz we fjordach Norweskich - tam w sumie długo zima trzyma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:haha:

Dobre, o ile to nie żart.

A tak na marginesie to o ile to jest Gripen Kitty Hawka, to będę obserwował bardzo uważnie, bo straszliwie wręcz mi się ta maszyna podoba, ale różne rzeczy słyszałem o tym modelu i boję się go zaczynać.

Tak więc, czy to będzie KH?

Zmartwię Cię,to jest Revell w 72

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagryche to ja mam bo kompletnie nie wiem jak połączyć zimę z niemieckim niszczycielem. Na chwię obecną to łączy tylko "historia okrętu" a to chyba za mało :( A temat sztucznej wody / lodu jest mi bardziej obcy niż chiński dla przeciętnego Kowalskiego.
Zrób Tirpitz we fjordach Norweskich - tam w sumie długo zima trzyma.

 

 

Nie ma sałaty w portfelu na kupno kolejnej łajby. Gdyby było więcej czasu to może bym sie porwał z hipperem w malowaniu z brestu albo norwegii. Graf spee lepie od lutego i jeszcze z 2-3 dni mi zejdzie. A tak to zostaje mi być na łasce administracji z moją interpretacją slowa "zima"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się dołączyć do konkursu z F-15C, jeszcze myślę na wymówką... wróć, interpretacją "zimy". Ale od razu mówię, że konkurencja ze mnie będzie żadna Bardziej dla sportu to będę robił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.