Jump to content

Caterpillar sixty przy zimnym piwku Trumpeter 1/35 , LZ

bożo wpożo
 Share

Recommended Posts

Jakiś gamoń uszczelki nie wymienił ... Dzięki chłopy za komentarze . Kolejny krok do przodu . Buda pokolorowana , zapodkładowałem gąsienice pod pigmenty i zacząłem zabawę z olejami . Pozostało jeszcze trochę poprawek z emaliami , zciurać siadełko drajwerowi i można będzie rzucić pigmenty na podwozie i nadwozie .

c1_zpsykssa6iz.jpg

c2_zpsmusnifzy.jpg

c4_zpsysxp4r3y.jpg

c5_zpsmb57keex.jpg

c6_zpsoxb6qrzk.jpg

c7_zpspyhrm3h0.jpg

c8_zpsay3giz3i.jpg

c10_zpsnaqx5aon.jpg

c9_zpsvy7nslfj.jpg

c11_zpsydpj7oyh.jpg

• Like 1

No jest cudowny.

Koniecznie zrób mu daszek. Zamiast blachy z puszki wyciśnij kształt na blasze z tacki do grilla, będzie prościej.

Jestem absolutnie pod wrażeniem jak dla mnie model prezentuje się DOSKONALE. Na tą chwilę to zdecydowanie mój faworyt w konkursie zimowym.

Dzięki bardzo chłopy i cieszę się , ze się podoba

Dopiero po wrzuceniu zdjęć zorientowałem się , ze wysunął się komin ze swojego gniazdka w kolektorze ździebełko , bo wetknięty był bez kleju i tak poszedł do galerii . W każdym razie już go umocowałem jak należy .

Dorzuć na siodełko drajwera np takiego:

http://toro-model.home.pl/pliki/35f73.htm

Mam Piotrze tego drajwera . Pomyślałem sobie , że po mimo kompletnego braku umiejętności malowania facjat ludzikom , spróbuję , a gębę wymaluje pod okiem specjalistów na zbliżających się warsztatach SF w Łodzi. Pomijam fakt , że w ogóle mnie nie kręci robienie ludzików jak i podstawek , natomiast bardzo lubię na nie patrzeć . Wracajac do ludzika - jest on dopasowany do miniartowego Cata D7 i plan był taki , że chciałem go zainstalować do stalińca . Już przy stalińcu wymagałby wycinania klinów i szarpania się z nim , więc samą myślą o tym osłabiony , zrezygnowałem . Ten Cat 60 ma dwa razy mniejszy fotel i jeszcze krótszą odległość między siadełkiem , a pedałami , więc nie wiem co bym musiał robić mu z kulasami i tyłkiem - a jak wspominałem , ludziki to nie jest "moja mocna strona " tym bardziej dłużej się nie zastanawiałem i porzuciłem w tym przypadku też ten plan . A figurka bardzo fajna .... Może przy miniartowym ciągniku , ale na razie jestem traktorami zmordowany

Teraz czas na dźwigi i koparki

• 7 years later...

Odgrzewam kotleta, wiem, ale być może jeszcze raz zapytam: podasz Bożo przepis na wykonanie takich gąsienic, mniej więcej krok po kroku? Buduję Caterpilar D7 z Mini Artu, gąsienice mam już sklejone, a to po silniku i obok lemiesza najbardziej "reprezentacyjny" element modelu. Można prosić??

• Like 1