Jump to content

Zvezdowy Flanker 1:72 Su-27


LukaszM
 Share

Recommended Posts

Malowanie płatowca w dechę, miło się ogląda do momentu gdy nie dojdzie się do dysz, które kompletnie odstają od reszty modelu.

Link to comment
Share on other sites

Model bardzo ładny, świetnie wykonany, fajny detal. Spora tutaj zasługa wyśmienicie zrobionego przez Zvezde zestawu, który jak widać nawet prosto z pudła robi wrażenie. (mam nadzieję, że też prędzej niż później trafi ma mój warsztat)

Szkoda, że praktycznie kompletnie odpuściłeś sobie dysze. Element ten w całej rodzinie Su - 27 i jego pochodnych, daje pole do popisu w kwestii przepaleń i wszelkich kolorowych przebarwień. Za to więc mały minus.

Kolory kamuflażu to drugi, co najmniej wątpliwy element. To co prawda dość subiektywna kwestia, ale takiego połączenia barw na Su - 27 nie widziałem, jest dość "nierosyjskie" ;-)

Niemniej gratuluję ukończenia modelu tego pięknego samolotu, będzie on świetną ozdobą kolekcji. Świetna robota.

Link to comment
Share on other sites

Kolejny świetny Twój model. Natomiast jeśli chodzi o dysze - faktycznie, tu należało się bardziej postarać, bo to jedna z najbardziej charakterystycznych części tego samolotu. Mimo to, bardzo przyjemny model w odbiorze. Gratuluję!

Link to comment
Share on other sites

A wg. mnie Flanker w swoich prawdziwych kolorach wygląda tak mało wyraziście. Jakby wyblakły, trochę nudnawy. Z resztą mi nie przyświeca cel odwzorowania oryginału.

Macie racje jeśli chodzi o dysze. Tu mogłem coś poszaleć ale i tak mnie trochę zmęczył. Takie będą. Klocki też tak zostaną. Fakt trzeba było to na twardym podłożu przyklejać...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.