Skocz do zawartości

Cromwell Mk. IV, 1 DPanc. - Skończyć do lata (Tamiya 35221)


cooper69

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 265
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No, no... Właśnie to... Czy to aby nie jest coś zapakowane w jakiś brezent i "ściągnięte: na końcu sznurkiem?

 

Zobacz na zdjęcia referencyjne na początku wątku.

Z moich obserwacji wynika że jest to wypchany "worek na śpiwór" dociśnięty od prawej strony liną holowniczą.

Ten po lewej jest bardziej klasyczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no... Właśnie to... Czy to aby nie jest coś zapakowane w jakiś brezent i "ściągnięte: na końcu sznurkiem?

 

Zobacz na zdjęcia referencyjne na początku wątku.

Z moich obserwacji wynika że jest to wypchany "worek na śpiwór" dociśnięty od prawej strony liną holowniczą.

Ten po lewej jest bardziej klasyczny.

 

Faktycznie, masz całkowitą rację...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ble, ble, ple, ple, kadzić nie ma sensu ;) Dwie rzeczy (według mojego odbioru)... Pierwsza - bańki z tyłu sprawiają wrażenie niczym nie przymocowanych (chyba, że czegoś nie widzę). Ten "pakunek" po prawej fatalny mi się zdaje, szczególnie w zestawieniu z przepasanym i świetnym "kocykiem" po lewej... Ja bym z nim podziałał jeszcze w kierunku uczynienia go wizualnie lżejszym...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ble, ble, ple, ple, kadzić nie ma sensu ;) Dwie rzeczy (według mojego odbioru)... Pierwsza - bańki z tyłu sprawiają wrażenie niczym nie przymocowanych (chyba, że czegoś nie widzę). Ten "pakunek" po prawej fatalny mi się zdaje, szczególnie w zestawieniu z przepasanym i świetnym "kocykiem" po lewej... Ja bym z nim podziałał jeszcze w kierunku uczynienia go wizualnie lżejszym...

 

 

Bańka po prawej będzie przywiązana sznurkiem - dziś już mi się nie chciało wiązać supełków

Termos po lewej według zdjęcia jest po prostu wpasowany na wcisk pomiędzy zapas, a pakunek.

 

Co do "śpiwora" po prawej może dam się podpuścić na nowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie nie jest lepiej. Wygląda oczywiście "bardziej" niż poprzedni, ale zwróć uwagę na zdjęcie. To co teraz zrobiłeś wystaje poza błotnik i kształt obecny nie uwzględnia owego dociśnięcia liną, o którym sam piszesz... Na załączonych wcześniej fotkach widać wyraźniej, że to lina dociska śpiwór, a nie śpiwór "wybrzusza" linę....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak źle jak Ci się wydaje

 

Folia spożywcza powoduje, że to wszystko odstaje.

Miejsce na dociskającą linę jest wyciśnięte.

 

Robiłem go tak, żeby był mniej uładzony.

 

Porównując tak na moje oko na żywca wygląda sporo realniej, a linę też dociągnę pasem bo nie widzę patrząc na zdjęcia innego sensownego jej umocowania.

 

A trzeciej wersji i tak już nie będę robił :P

I tak mam w porównaniu z innymi niezłą nerwicę natręctw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...A trzeciej wersji i tak już nie będę robił :P

I tak mam w porównaniu z innymi niezłą nerwicę natręctw...

 

Ja uznałem, że do chwili kiedy nie słyszę głosów jest w porządku...

 

 

Wiesz...

Jak się słyszy głosy to potrzebny psychiatra albo odwyk

 

Tak wygląda bez folii po przeschnięciu.

 

31032068905_61cc6a1845_b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.