Skocz do zawartości

Cromwell Mk. IV, 1 DPanc. - Skończyć do lata (Tamiya 35221)


cooper69

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
  • Odpowiedzi 265
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie rezygnuj z podkładu. Po jego nałożeniu uwidaczniają się wszelkie niedociągnięcia w budowie

Dokładnie tak, na podkładzie zawsze najlepiej można usunąć rożne babole z kleju, szpachli itp. Jednak jak dla mnie najlepszy jest własnie surfacer 1200, pomimo smrodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transmisja LIVE ;)

No i po modulacji (chyba) - jak macie jakieś sugestie to jutro poprawię

 

Tak wyglądał niecałe 2h temu

 

28941233660_a0d5f3d1e5_b.jpg

 

A tak toto wygląda teraz

 

29121094512_90a59938c1_b.jpg

29121095602_4f78da9121_b.jpg

29121096422_886f0f2379_b.jpg

29121097252_835e70b1e1_b.jpg

29121093632_8316c4673f_b.jpg

 

Sugestie i krytyka mile widziane!

 

PS.

Nalałem sobie Passporta z colą i czekam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm, sorry Rafał, ale nie podzielę zachwytu moich poprzedników. Ta modulacja mi się nie podoba. Nie trzyma się kupy Zerknij na tylną płytę - tam prawie nic nie widać. Na błotnikach też prawie nie widoczna. Wieża jakaś dziwna jest - rozjaśniłeś moim zdaniem nie tam gdzie trzeba: krawędzie i punktowo. Ja bym to zrobił odwrotnie - rozjaśniał płaszczyzny między elementami. Włazy też mi się nie podobają. Poza tym odnoszę wrażenie, że chciałeś tez uwydatnić od razu zawiasy i wszystkie wystające elementy. To powinno być zrobione w następnym kroku.

 

Też mi się rano (nawet z tym co popoprawiałem po zrobieniu zdjęć) nie do końca podoba.

 

No i za ciemny i za mała różnica.

 

Ty z tym "za ciemny" to jakąś manierę masz ;)

To są the same farby co przy Firefly duużo rozjaśnione X21 Sky i po 1 ml białego - na 5 ml (3 kolor) i 2 ml (najjaśniejszego)

 

Nalałem sobie Passporta z colą i czekam

I masz burę ode mnie za to, że mieszasz Whisky z colą!!!! To tak jakbyś do tego Cromwella dał teraz najgorsze możliwe gumowe gąsienice!!! Fujjj

 

Jak to powiedział blender Grantsa na spotkaniu mojej żonie - łączenie whisky z czymkolwiek co pasuje odbiorcy nie jest naganne.

A historię co się stało jak piłem whisky z niewielką ilością wody to Ci może kiedyś opowiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.