Skocz do zawartości

Su-25M1 "Pixelioza Pospolita" Trumpeter 1:32


KRL

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chcę KRLowi zaśmiecać wątku, ale może po prostu pokaż jak wygląda według Ciebie bardzo dobrze pomalowany model.

Wtedy będzie prościej.

 

Nie udało.mi się jeszcze takiego stworzyć :-(

A może Ty pokażesz zdjęcia prawdziwego samolotu, który byłby tak wypreszajdingowany czy jak się to tam zwie lub wyfitrowany jak modele w trendzie, który prezentujesz?

 

Mam nadzieję że KRL nie ulegnie presji otoczenie i zrobi to wg wizji, którą wcześniej przedstawił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 127
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Just saw this thread and I'm glad I did. I love the Su-25 and those markings are totally awesome. I love the digi camo on fighter jets. You are doing nice work and I love how you eliminated the seams. And painting is look top notch. Can't wait to see more ;)

 

Mike

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o model, czyjkolwiek, który świetnie wygląda i jednocześnie nie jest efekciarski.

Skoro można tak zrobić, to pokaż, na pewno gdzieś taki widziałeś.

 

 

Po zapowiedzi kolegi KRLa sądzę że właśnie to Su ma szansę być takim modelem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, delikatny Post Shading i odrobina cieniowania ale jak już wspominałem odrobina ponieważ uważam że ten "zabawkowy" charakter tych samolotów w tym konkretnym kamuflażu musi pozostać.

 

Wygląda to tak:

 

20160919_110725_zpsdl4ciwvh.jpg

 

I całość:

 

20160919_092008_zpsnxn37suv.jpg

 

Fotki wykonane w nocy przy sztucznym oswieteniu telefonem więc jakby to ująć są nie co przerysowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna robota, a jak chodzi o cieniowanie i przebarwienia - już bym zdecydowanie na tym poprzestał.

Poziom prezentowanego tu warsztatu - czapki z głów.

 

http://www.airliners.net/photo/Ukraine-Air-Force/Sukhoi-Su-25M1/2236146

2236146.jpg?v=v20

 

Pozdrawiam

Hubert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w tej kwestii(cieniowanie i inne bajery) już koniec, jeszcze zobaczę jak wszystko bedzie wyglądać po nałożeniu lakierów bezbaerwnych czy nie przygaszą one zbyt mocno powierzchni ale myślę że efekt powinien być ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj że jeszcze dwa bezbarwne w tym jeden matowy a mat zawsze zostawia pobielenie działa jak filtr więc nie co wszystko wytłumi. Wtedy powinno być w sam raz, będzie nie co "życia" ale bez przesady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj że ja nie używam produktów modelatskich położe lakier z połyskiem z dodatkiem utwardzacza Flexi on dział jak filtr czyli lekko tonuje (przygasza)powłokę pod bezbarwnym na to mat także 2K więc z utwardzaczem i też z dodatkiem flexi.

 

Ten dodatek ma wpływ na tzw. rozciąganie produktu lakier po nałożeniu robi się gładki nie ma efektu skóry pomarańczy za to jest wspomniany efekt filtra.

 

Reasumując

 

Moje lakiery nie wydobywają efektu PS wręcz przeciwnie lekko go niwelują choć tem efekt jest BARDZO delikatny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jest jeszcze kwestia nie najlepszych fotek. Jak będzie model na koniec zbyt intensywny położę filtr z TC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się podoba że faktycznie bedę musiał sobie zrobić jeszcze kilka modeli w takim kamuflażu, Su-27, F-18 i co tam jeszcze lata w pixelach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę tylko poczekać na model Trumpka który ma się pokazać w tym roku. Najgorsze jest to że MiG'ów 29 to bedę musiał zrobić pewnie kilka bo chodzą mi po głowie różne kamuflaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.