Skocz do zawartości

Polski KOCUR Leopard 2A4 MENG 1/35


Klepas

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Troszkę męczy mnie dłubanie przy armor slat do Kanadyjskiego Leoparda 2A6M i zatęskniłem za plastikiem więc zacząłem sobie równolegle nowy projekt a mianowicie Polskiego Leoparda 2A4:

80fafd33-9b2f-400e-a243-3efb8dd282d2_zpsh1kn7nxl.jpg

 

Już niedługo pokażę efekt dotychczasowych prac oraz okaz wzorcowy który będę się starał odtworzyć:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klepas - zestaw Pro Art Models jest do Leoparda A5/6 a ty robisz A4.Czy cos z niego pasuje do tego ostatniego modelu ?

 

Tak pasują boczne fartuchy:)

Zdjcie2001.11.2016200620342013_zpsavkovdqm.jpg

 

Prace po malu idą do przodu. Kilka elementów dokleiłem na przód kadłuba:

Zdjcie2031.10.2016202220212022_zpsf3iygbzf.jpg

 

Mam pytanie...

Czy ktoś wie może co to jest za kolor na spodzie i skąd on się tam wziął? To jest jakiś podkład?? Jaki kolor z rynkowych akryli by tu pasował?

39cb576d34f61f3d_zpss9vw51hk.jpg

 

CDN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 3 years later...

Widać że kolega nie widział nigdy gąsienic od Leona. wytarcia wewnętrzne są jak lustro aż dają po oczach jak się ogląda, rdzy jak na lekarstwo, bez obrazy ale te wyglądają jakby Leon z 10 lat stał na pomniku . A nasze Leony są mocno eksploatowane i te gąski z takim  wykonaniem są nie na miejscu pozdrawiam OLO

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, OLO napisał:

Widać że kolega nie widział nigdy gąsienic od Leona. wytarcia wewnętrzne są jak lustro aż dają po oczach jak się ogląda, rdzy jak na lekarstwo, bez obrazy ale te wyglądają jakby Leon z 10 lat stał na pomniku . A nasze Leony są mocno eksploatowane i te gąski z takim  wykonaniem są nie na miejscu pozdrawiam OLO

Wrzucam jeszcze raz zdjęcia z wzorca

2a5a3f4cfc9f47ff.jpg

2efdb4e0072d5d41.jpg

208edd4cb88711b3.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rdza na gęsich raczej nie powinna dziwić ale sam jej kolor wg mnie trochę zbyt intensywny. Jeśli zamierzasz je dalej brudzić to po zabiegach nikt nie określi dokładnie czy to rdza czy glina spod pyłu się wyłania. Jeśli zamierzasz robić na czysto to warto by ostudzić ten kolor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwracam honor zgadza się że zdjęciem.Jedyne co to oznacza że szkolenie albo zostało na trenażerach albo spada intensywność działań. Miałem przyjemność trzy razy ćwiczyć z czołgistami  ładnych parę lat do tyłu I w tedy takich jeszcze nie było chyba że  padł w boju. Pozdrawiam I kończę zaśmiecać  Olo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.