Skocz do zawartości

T-72 RC 1:16 DeAgostini


Agnieszka

Rekomendowane odpowiedzi

2405 złotych w prenumeracie to ile w normalnej sprzedaży i ile pewności że po 60nr albo 63 wydawnictwo nie przerwie wydawania z powodu za małej sprzedaży ( liczba egzemplarzy to wariant optymistyczny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2405 złotych w prenumeracie to ile w normalnej sprzedaży i ile pewności że po 60nr albo 63 wydawnictwo nie przerwie wydawania z powodu za małej sprzedaży ( liczba egzemplarzy to wariant optymistyczny)

 

To za 2405 zł będziemy mieli 3 szt Trumpeterowego T-72B w 1/16 z pełnym wnętrzem.

W Modellbau-koenig T-72B jest wyceniony na 145 euro.

 

Pozdrawiam

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opinie o jakości modelu są raczej dobre wnioskując po tym co przeczytałem. Próbowałem ogarnąć o który moment filmiku Ci chodzi, ale nie widzę żadnych znikających śrubek.

 

Już obrazuje:

- monter próbuje dokręcić luźną śrubkę. Kręci, kręci, ale gwint urwany, więc kamera szybko zmienia kadr

 

- tutaj tej śrubki już nie ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem może i masz racje, ale gdybym ja to nagrywał, to bym po prostu zrobił cięcie i nagrał kadr jeszcze raz a nie bawił się w odjazd kamery. A składałeś coś od nich wcześniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

widziałem wczoraj na żywo całość. Trzeba pamiętać, że to model RC do zabawy. Ogólnie to wygląda jak przeskalowana Tamiya w 1/35, nawet te same uproszczenia są. Nie jest zły wg. mnie, a jak ktoś chciałby wzbogać o detale to droga wolna. Całość jest jakiegoś stopu aluminium ? - to w RC ma największe znaczenie, bo "bebechy" zawsze znajdą się lepsze. Trumpeter wypuści kiedyś w końcu ale plastikowy - więc tylko na półkę będzie się nadawał. Jeżeli to ma być jak producent zakłada do RC - to jest ok, można spokojnie lepsze malowanie i w teren jazda się bawić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gołym okiem widać, że to wyrób Heng-Long, zresztą skopiowany na chama z modeli Tamiya, tak samo Jak ich Stug, Tiger, Panther, Jagdpanther, Tiger II, nawet te same uproszczenia mają. Za te cenę nie warto, za tauzen z hakiem można mieć dowolny model od "Henia" w wersji premium z nowszą aparaturą, metalowymi trakami i innymi bajerami, albo za około 400 ten sam model w wersji budżetowej bez zbędnych bajerów.

 

Od kilku lat mam Tigera I w wersji budżetowej i to jest świetna zabaweczka, fajnie się nim jeździ w terenie i strzela z armatki. Jazdy przez kałuże nie polecam bo nie są szczelne.

 

Metalowe traki to fajny bajer, ale plastikowym nic nie brakuje, nie ścierają się szybko, nie pękają, nie mam żadnych z nimi problemów.

Dymiarka nieudolnie naśladująca dym z wydechów, kuriozalne cofniecie całego pojazdu po strzale, nierealistycznie cofająca się lufa i pseudo bajery z wersji premium to gnioty. Warto kupić zwykłą wersje za około 400-500 złoty i świetnie się bawić bez zbędnych, moim zdaniem dodatków. Jak kogoś uciska kilka tysięcy w kieszeni, to lepiej kupić jakiś profesjonalny zestaw i budować prawdziwą replikę RC, a nie zabawkę jaką są modele Heng-Long.

 

No chyba, że ktoś koniecznie chce mieć T-72 za wszelka cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Jednak nabyłem sobie do małych przeróbek tego z Deagostini. Ponadto dziś miałem okazję na żywo pooglądać wyrób Trumpetera 1/16 i tu .....ogromne rozczarowanie, wygląda jak przeciętny model 1/35. Nie znajdziemy tu pięknych spawów, faktur odlewów jak np. w modelach 1/35 Asuka , Tamiya czy najnowszych produktów od Meng lub Takom. A może za dużo sobie wyobrażałem czekając na ten model ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.