Jump to content
chudyhunter

HMS HOOD 1:700 Trumpeter

Recommended Posts

"Tyle modeli jest do sklejenia, a życie jest takie krótkie..." tak więc nie ma co czekać i trzeba się brać do roboty. W oczekiwaniu na olinowanie do Richelieu zabieram się do roboty. Poprzedni właściciel kilka części już pomalował, więc będzie trzeba zrobić małą kąpiel w krecie. Pokładu chyba nie będę ruszał, bo i tak pójdzie na niego drewniany. No to ruszamy:)

001.JPG

002.JPG

Ja również, popcorn przygotowany

Choopy... wstyd się przyznać, ale co zrobić, nie wiem jak ja to zrobiłem, że kupiłem pokład i blachy do wersji 1941, a okręt jest z 1931 Zjebki od mojej ukochanej już dostałem, bo muszę kupić nowego Hood'a i kazała mi się w końcu zabrać za Titanica, który leży od dwóch lat. Bardzo przepraszam i poproszę o usunięcie tematu

Zjebki od mojej ukochanej już dostałem, bo muszę kupić nowego Hood'a i kazała mi się w końcu zabrać za Titanica, który leży od dwóch lat. Bardzo przepraszam i poproszę o usunięcie tematu
Nic nie usuwamy, tylko się będziemy łączyć z Tobą w bólu...

Zmarnowales Forestowi popcorn..

Hahahaha

Nic nie usuwamy, tylko się będziemy łączyć z Tobą w bólu...

Spoko, we wtorek wypłata, więc zamówię nowego Hood'a

Jeszcze nie zacząłem jeść, także spoko

Poza co usuwać? Po prostu będziesz tutaj kontynuować z nowym modelem

Hehe, taka mała pomyłka może się zdarzyć każdemu A przez chwilę miałem nawet taki plan, by się nie ujawniać i po cichu podmienić modele

Wtedy byłaby powójna ZDRADA W sumie Tytanik będzie lepszy, nie lubię tej przereklamowanej wybuchającej kupy złomu

Wtedy byłaby powójna ZDRADA W sumie Tytanik będzie lepszy, nie lubię tej przereklamowanej wybuchającej kupy złomu

Hahahaha, oj tam, od razu zdrada Gdybym nie dostał Hood'a, to pewnie bym go nie kupił, a że dostałem, to kupiłem dodatki, a że nie do tego Hood'a, to jednak muszę go kupić hehe

Na Titanica mam ochotę od 1998 kiedy to byłem na nim w kinie i najwyższy czas się wziąć do roboty! Jakoś pociągnie dwa warsztaty

Olej wybuchowOM kupę, skoncentruj się pływającym pałacu, dawno już nie mieliśmy tu przyzwoitego cywila. Planujesz z gUrOM lodowOM czy bez? A może juSZ taki leTko tonący?

Olej wybuchowOM kupę, skoncentruj się pływającym pałacu, dawno już nie mieliśmy tu przyzwoitego cywila. Planujesz z gUrOM lodowOM czy bez? A może juSZ taki leTko tonący?

Specjalnie dla Ciebie wrzucam warsztat

Kurde, trochę słabo z dostępnością wersji 1941, ale w Chinach maja wszystko Zamowilem u tego samego miłego, małego Pana, co pokład do Hood'a i Titanic'a, tak więc mam nadzieję dojdzie również w dwa tygodnie juuhuuu Oczekujcie...

A możesz zdradzić gdzie kupiłeś? Może jakieś nieznane dla mnie źródło?

A możesz zdradzić gdzie kupiłeś? Może jakieś nieznane dla mnie źródło?

Pewnie, sprzedawca to auroramodelshop. Robiłem już u niego zakupy i wszystko w najlepszym porządku. Wysyłka dwa dni od zamówienia, a dostawa była po 13 dniach od wysyłki, ale to może fart. W każdym razie koleś bezproblemowy. Przez przypadek kupiłem raz nie to co chciałem, napisałem mu o tym i po 5 min miałem odpowiedź oraz potwierdzenie zwrotu pieniędzy. Tak więc polecam. Tutaj link

https://m.ebay.com/itm/Trumpeter-05740-1-700-HMS-Battle-Cruiser-Hood-1941/252481806256?_trkparms=aid%3D111001%26algo%3DREC.SEED%26ao%3D1%26asc%3D20160908105057%26meid%3D8e4ab415c7c34450a2cda1609f77b150%26pid%3D100675%26rk%3D1%26rkt%3D11%26sd%3D252481806256%26itm%3D252481806256&_trksid=p2481888.c100675.m4236&_trkparms=pageci%3A76f1c322-3907-11e8-b903-74dbd1806572%7Cparentrq%3A9747c48f1620aa11ec55eab4fffdb6bc%7Ciid%3A1

Chyba miesiąc temu dotarł do mnie w końcu HOOD w wersji w jakiej powinien być

004.JPG

W ramach odpoczynku od dziadowskiego Titanica rozpoczynam relaks przy Hoodzie Otwieram pudełko, chwytam za części i w oczach aż się łzy szczęścia zbierają... wszystko pasuje Zastanawiam się, czy wycinać otwory na łańcuch??? Chyba Wycinać

005.JPG

Podziwiam ze podtrawisz ulepić coś tak małego. Dla mnie 350 jest na tyle male ze czasami dopiero na zdjęciach coś zauważę, a gdzie tu wszystko drugie tyle pomniejszone...

Wrócę, wrócę, obiecuję Przepraszam, ale nie wytrzymałem i musiałem sobie zrobić od niego przerwę. Tak mnie wczoraj wyprowadził z roznowagi, że prawie osiadł na głębokości 2 metrów w śmietniku przed blokiem. Odpocznę, zrelaksuje się i wrócę do tematu.

Bartosz. B z początku nie miałem przekonania do tej skali, a głównie dlatego, że wydawała mi się mało precyzyjna. Jak pamiętam stare modele, to w tej skali wyglądały jak ulepy z plasteliny Teraz sam jestem w szoku, jak dużo jest w nich szczegółów. Jakieś 15 lat temu kupiłem Bismarcka Academy w 350 i prawdę mówiąc każda 700 jaką w ostatnim czasie zrobiłem jest dużo bardziej dokładna. No i tak jakoś przypadły mi te maleństwa do gustu, coś w sobie mają Tak więc na tyle na ile wzrok będzie pozwalał nie tknę już żadnej 350

P.s. Galerie Kardynała miałeś wrzucić i CO?

Galerie? Hmm... Nie wiem, nie wiem, chyba Pan mnie z kim pomylił! A tak na poważnie postaram się zrobić to jak najszybciej. Muszę załatwić sobie przynajmniej jeszcze jedna lampę, bo z jedną to nie jest robota i ogarnąć coś na tło.

Otwory wycinać i chyba jakiś nowy łańcuch zorganizować bo ten to deczko mi się za grubaśny wydaje.

bazylms zauważyłeś coś nad czym zacząłem się dokładnie 3 godziny temu zastanawiać, gdy przyłożyłem ten łańcuch do pokładu. Wcześniej użyłem go do Richelieu i tutaj jak dla mnie wygląda spoko. Kurde... chyba będę musiał to przemyśleć przy HOODzie

104.JPG