Skocz do zawartości

C 130 Polish Air Force 1918-2018, italeri 1:72


eldiabllo

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Hello napisał:

 

Będziesz dorabiał taką fajną antenkę przed statecznikiem ?

Pozdrawiam Hello

Jak z przodu coś tam dorobilem to i na tyle  zrobię ?? .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Solo napisał:

Te koła to też takie trochę glutowate chyba?

Chyba lepsze niż fabryczne, minimalnie większe szersze od fabrycznych , ale prezentują się o niebo lepiej niz te z pudełka. 

59bada5376952f8agen.jpg

b149bd83dea3f52f.jpg

Edytowane przez eldiabllo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, eldiabllo napisał:

to i na tyle  zrobię ?<span> ?<span>

COOL , dorób dorób , to taki fajny , wyróżniający się smaczek .

 

1 godzinę temu, eldiabllo napisał:

Chyba lepsze niż fabryczne, minimalnie większe szersze od fabrycznych , ale prezentują się o niebo lepiej niz te z pudełka.

Na pewno lepsze , w połączeniu z modelem z innej , przeszłej modelarskiej epoki dadzą mu trochę życia . Choć ta wizja AS grubości faktury bocznych powierzchni opon niestety trochę optymistycznie im wyszła .

Wiesz może jaki jest rozmiar opon Herculesa abo chociaż rozmiar Twoich żywicznych ?

Hello

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezbarwny, kalkomanie prawie położone,  zostało 10%, wsumie czarne linie na skrzydłach i po kadłuba. Małe poprawka kalki na jednym boku , tam gdzie przykleilem drzwi z oknem ale na odwrót ?, okienko powinno być u dołu A ja dałem do góry, niewiem kiedy się tak zamotalem,  ale chyba za późno teraz na wycięcie i ponowne wklejenie. 

Kalkomanie nawet ta duża na stateczniku nawet ładnie siadły.

Jutro wyjazd na Moson.  

W dniu 18.04.2019 o 10:51, Hello napisał:

 

Wiesz może jaki jest rozmiar opon Herculesa abo chociaż rozmiar Twoich żywicznych ?

Hello

No niemam miarki żeby ci dokładnie zmierzyć,  ale napewno są grubsze i minimalnie wyższe. 

7f082736c810facb.jpg

 

97598a1d3c2b11cd.jpg

274e05a071f2549c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Zrobiłem reflektory w klapach podwozia, mały czarny element na nosie, przykleiłem linie z kalkomani na górze samolotu, 2 dni zabawy, lepiej trzeba było namalować :?, jeszcze wiadomo pare elementów trzeba jeszcze dorobić na górze. Najwięcej czasochłonne to dorabianie małych elementów jak anteny, reflektory czy na nosi prążki.

Może  uda się dzisiaj położyć  bezbarwny, mały wash, wykończenie zrobię półmatem , satyną :hmmm:.  Na deser zostawiam sobie wszystkie drobne rzeczy do przklejenia.  

No i problem z robieniem zdjęć w domu, ciekawe jakie kolega ma pomieszczenie gdzie pracuje nad swoim C 130 ale w 1:48 skali :hmmm:?

 

 

dad9f47188468773.jpg7a47ae61cec4edcb.jpg

ca738e6799f6038e.jpg

d5539d03a4e2ab50gen.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, spiton napisał:

Bardzo fajny model. Będe musiał zobaczyć go na żywo ,_)

No dokładnie ??

No dzięki ?. Zobaczymy co to wyjdzie na końcu.  Czas jaki sobie dałem to koniec miesiąca max.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Panowie, prawie finisz, zostały drobnostki jak  linki anten , położyć jeszcze raz lakier satyna na koniec i chyba tyle. Zdjęcie chyba ostatnie podgladowo  w wątku warsztatowy, resztę na  zewnątrz poleca zdjęcia.

 

a624bdb4b3387ed3.jpg

ae1faf86b5c70e6e.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, sebastain napisał:

Podoba mi sie shading, brudzenie z resztą tez fajnie wyszło. Kawał modelu! Czekam na galerie

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka
 

No powinienem na Kraków się wyrobić,  a galerie zrobię,  może przestanie w końcu lać na zewnątrz  to chciałem na świeżym powietrzu.

Jeszcze jakie wycieraczki pasuje też zrobić ?.

12 godzin temu, LordDisneyland napisał:

Jakie to latadło jednak wielkie jest :0

 

 

 

No trochę jest tego , a żona się już pyta czy nie za duże sobie sklejam  ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, spiton napisał:

Bardzo fajnie to wygląda. Wrzucaj więcej zdjęć !!

No wycieraczki na miejscu, linki anten naciągłem w nocy ?. Raczej ostatnie zdjęcia w tym wątku. 

Dziękuję wszystkim komentującym za dyskusję.?

Chwila czasu ładna pogoda i można jechać na lotnisko w Nowym Targu na jakąś małą sesję zdjęciową ?.

98defc725e60eee6gen.jpg

cc5cc045efd333c6.jpg

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.