Jump to content
Jędrek

Klub miłośników okrętów japońskich

Recommended Posts

nadaje się jak najbardziej....

zabawy jest sporo - bo to bardzo prosta wypraska - ale piękny okręt można zbudować

Cóż więc można wrzucić na początek do tego modelu? Bo nigdzie w polskich sklepach blach do niego nie widziałem, jedynie drzwi, relingi itp, w co z pewnością zainwestuję. Ale mam na myśli bardziej dźwig, katapulta itp.

Zachowałem się jak g..niarz, to się więcej nie powtórzy Jutro postaram się zamieścić początki zmagań. W naszej małej, bielskiej modelarni chłopaki mnie chcą posłać do lekarza specjalisty z powodu modeli w tej skali

Przy okazji... Poszukuję danych, zdjęć, monografii i innych informacji na temat ww jednostki/klasy. Moję pomysły już się skończyły. Nie znalazłem nic poza jednym obrazkiem na moderwarships:/

Hej. Myślicie że będę mógł zamieścić wątek żywiczny? Mam na myśli Choun Maru od Niko.

Witaj

Wręcz jest to Twoim obowiązkiem . A jak wschodzące słoneczko, to tym bardziej Jeśli nie, to mam rzut beretem do Ciebie , przyjadę i też dam

Pozdrawiam

Jak masz rzut beretem to chętnie przyjmę ochrzan osobiście w piątek w Bielsku na modelarni:] Spotykamy się tam tak po 15 i wspólnie dłubiemy. Namiar mogę podesłać na pw

Witam Forumowiczów...

upał nie pozwala na prace stoczniowe zupełnie.... poddasze osiąga temperatury fińskiej łaźni

porysowałem takie coś jako ewentualną propozycję logo KMOJ:

2a2b0e.png

chętnie poznam Wasze opinie lub uwagi...

pozdrawiam

Grzegorz

Mnie się podoba. Grzegorzu a spróbuj zrobić białe lub jasno szare tło i dodać czerwone promienie od słoneczka. Tak tylko dla poglądowej wizualizacji

Pozdrawiam

PS. Pytanie czy ktoś wie gdzie można nabyć czasopismo Waterline Model Special Magazin oraz ModelArt nr.20 i jemu podobne dedykowane flocie japońskiej.

1b4be9.png

???

bez tła mi się bardziej podoba...

PS. Pytanie czy ktoś wie gdzie można nabyć czasopismo Waterline Model Special Magazin oraz ModelArt nr.20 i jemu podobne dedykowane flocie japońskiej.

bywają na ebay:

http://www.ebay.com/itm/modeling-book-1-700-WATER-LINE-Modeling-support-magazine-Vol-6-Japanese-book-/370832283923?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item5657539913

na hobby1999.com też można poszukać - ale silnik wyszukiwarki bardzo niewdzięczny...

ja kupowałem na hobbyeasy - ale już nie ma...

Zrobiłem jeszcze kilka wariacji. Całość zebrana:

1 -

2a2b0e.png

2 -

1b4be9.png

3 -

553d38.png

4 -

3a72b2.png

5 -

85f6c9.png

Dzięki znalazłem

Jak dostanę i jak będziesz chciał Grzegorzu to podeślę

Zamówiłem - Navy Yard Vol.18 (Hobby Magazine)

- Model Art 2014 Apr.Extra number - IJN Aircraft Carrier General Review (Book)

Chyba faktycznie logo bez tła jest ładniejsze choć z białym tłem też niczego sobie

Pozdrawiam

Jak dostanę i jak będziesz chciał Grzegorzu to podeślę

Dziekuje...

Jeśli dobrze rozumiem to teraz bedzies waloryzowal jakąś powierzchnie płaskie?

Ja też głosuje na nr 1

Tak , przymierzam się do Akagi Fujimi lub Zuiho Hasegawy. Mam oba z blaszkami i innymi cudami.

Więc głosuje na numer 1

Witam

Ja byłbym raczej skłonny do którejś z banderą .. jest taka pełniejsza.. i nie trzeba czytać co to za klub.. od razu wiadomo

Pozdrawiam

Tak , przymierzam się do Akagi Fujimi lub Zuiho Hasegawy.

hoho... no to czekam....