Skocz do zawartości

Klub miłośników okrętów japońskich


Jędrek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 weeks later...

Interesuje mnie ten model: http://www.martola.com.pl/pl1387/produkty8423/Sakura_Destroyer Sakura w skali 1/700. Jako że byłby to mój pierwszy okręt mam pytanie co do technik malowania takiego cuda... Posiadam aero ale potrzebuję plan na kolejność czynności malarskich. Czy was:bip:ecie potem całe modele czy tylko pin-wash?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Zachowałem się jak g..niarz, to się więcej nie powtórzy Jutro postaram się zamieścić początki zmagań. W naszej małej, bielskiej modelarni chłopaki mnie chcą posłać do lekarza specjalisty z powodu modeli w tej skali

 

Przy okazji... Poszukuję danych, zdjęć, monografii i innych informacji na temat ww jednostki/klasy. Moję pomysły już się skończyły. Nie znalazłem nic poza jednym obrazkiem na moderwarships:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Myślicie że będę mógł zamieścić wątek żywiczny? Mam na myśli Choun Maru od Niko.

 

Witaj

Wręcz jest to Twoim obowiązkiem . A jak wschodzące słoneczko, to tym bardziej Jeśli nie, to mam rzut beretem do Ciebie , przyjadę i też dam

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam Forumowiczów...

upał nie pozwala na prace stoczniowe zupełnie.... poddasze osiąga temperatury fińskiej łaźni

porysowałem takie coś jako ewentualną propozycję logo KMOJ:

2a2b0e.png

 

chętnie poznam Wasze opinie lub uwagi...

pozdrawiam

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się podoba. Grzegorzu a spróbuj zrobić białe lub jasno szare tło i dodać czerwone promienie od słoneczka. Tak tylko dla poglądowej wizualizacji

Pozdrawiam

 

PS. Pytanie czy ktoś wie gdzie można nabyć czasopismo Waterline Model Special Magazin oraz ModelArt nr.20 i jemu podobne dedykowane flocie japońskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1b4be9.png

 

 

???

 

 

bez tła mi się bardziej podoba...

 

PS. Pytanie czy ktoś wie gdzie można nabyć czasopismo Waterline Model Special Magazin oraz ModelArt nr.20 i jemu podobne dedykowane flocie japońskiej.

 

bywają na ebay:

http://www.ebay.com/itm/modeling-book-1-700-WATER-LINE-Modeling-support-magazine-Vol-6-Japanese-book-/370832283923?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item5657539913

 

na hobby1999.com też można poszukać - ale silnik wyszukiwarki bardzo niewdzięczny...

ja kupowałem na hobbyeasy - ale już nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki znalazłem

Jak dostanę i jak będziesz chciał Grzegorzu to podeślę

Zamówiłem - Navy Yard Vol.18 (Hobby Magazine)

- Model Art 2014 Apr.Extra number - IJN Aircraft Carrier General Review (Book)

 

 

Chyba faktycznie logo bez tła jest ładniejsze choć z białym tłem też niczego sobie

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja byłbym raczej skłonny do którejś z banderą .. jest taka pełniejsza.. i nie trzeba czytać co to za klub.. od razu wiadomo

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.