Skocz do zawartości

Klub miłośników okrętów japońskich


Jędrek

Rekomendowane odpowiedzi

Na scalematesach się nie zamawia, tylko wyszukuje. Czasem są linki do sklepów. Pewnie hobbyeasy, albo hlj, może lucky model... Poszukaj popatrz.

 

Edit: jest nowsza wersja z działkami i jest dostępna:

https://www.scalemates.com/kits/fujimi-43280-ijn-heavy-cruiser-myoko-photo-etched-parts--1254319

Edytowane przez Szydercza Gała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

To ja dołączam to tego klubu miłośników japońskich okrętów ceSarstFa dwa miesiące pandemii covid 19 i mojego nieokiełznanego szaleństwa zakUpÒw takie cuś zagościło na moich pÒłkach....:pokoj: 

B5F47175-D6D3-414B-963B-9A5E5F73F1EE.jpeg

4AC55AD3-38DA-4264-B632-951AB263E8A7.jpeg

AE61052A-504B-4DC0-9763-6C55481824A0.jpeg

Edytowane przez Yamamoto
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Super_Hans napisał:

Za taki składzik i do tego Saturna V i LMa w kącie masz plusa u mnie. No to do roboty! Samo się nie zrobi. :piwo:

Super Hans to dzięki tobie znalazłem to forum  wszystko zaczęło się od twojego modelu „Tone” w jakiejś anglojęzycznej galerii do dzisiaj podziwiam twój nakład pracy i ogrom czasu (Hic!4 lata prawie) jaki włożyłeś w ten model :piwo:

Edytowane przez Yamamoto
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Szydercza Gała napisał:

Życia by mi zbrakło na taki stosik :haha: Walcz dzielnie i nie bierz jeńców :wink: 

Szydercza gała dzięki to mnie jeszcze bardziej uświadomiło ze chyba dobrze zrobiłem :pomysl: ktoś zgadnie co znajduje sie w tym brązowym pudełku na samej gorze? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Yamamoto napisał:

dwa miesiące pandemii covid 19 i mojego nieokiełznanego szaleństwa zakUpÒw takie cuś zagościło na moich pÒłkach....

:szok:

Ło Jezusie Nazareński.... na bokken Musashiego

tożeś Waćpan chyba obie nerki przehandlował.....    albo jesteś powinowaty z naszym ministrem :haha: 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Yamamoto napisał:

Szydercza gała dzięki to mnie jeszcze bardziej uświadomiło ze chyba dobrze zrobiłem :pomysl: ktoś zgadnie co znajduje sie w tym brązowym pudełku na samej gorze? 

A nagrodą będzie ten na samym dole? :woot:  :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę zmienię temat bo mam szybkie pytanko a nie chcę tworzyć bez sensu nowego tematu (a sprawa trochę tu pasuje)

Przeglądając z nudów  przy kawie asortyment pewnego sklepu i wpadły mi w oczy ludkowie w 1:350 o Tamki :

https://www.mojehobby.pl/products/Crew-Set-144-pcs.html

Używaliście? Warto brać?   Wyglądają całkiem sensownie ale wolę się skonsultować bo kiedyś w ciemno kupiłem takich "blaszaków" od Edka i to była kasa w błoto   

PS: wiem, wiem NorthStar rządzi, ale ich ludków ciężko upolować w dobrej cenie i z sensowną przesyłką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, M.A.V. napisał:

https://www.mojehobby.pl/products/Crew-Set-144-pcs.html

Używaliście? Warto brać?   Wyglądają całkiem sensownie ale wolę się skonsultować bo kiedyś w ciemno kupiłem takich "blaszaków" od Edka i to była kasa w błoto   

trochę plaskato wyglądają.... Ja mam dwa komplety od Fujimi - o ile pamiętam są mniej "plaskate" jeśli chcesz - porobię jakieś fotki...

23 minuty temu, M.A.V. napisał:

....  wiem, wiem NorthStar rządzi....

Być może to powinien być czas przeszły dokonany...

Z plotek wiem, że się wycofują z 700-tki. Nie wiem czy tak podobnie nie będzie z 350....

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, blacman napisał:

Na handel kupił. Sprzeda na Węgrzech i przywiezie swetry ze złotą nitką... ??

na poważnie - zacna kolekcja !!! To kiedy pierwsza  relacja z budowy ?

Blacman zamiast swetrów ze złota nitką wolałbym kolejny model tym razem najlepiej Kagę ze złotą blaszką w zestawie ? 

a dziekuje, dziekuje staram sie jak moge :pilot: a z relacją trzeba bedzie niestety trochę poczekać puki co jestem w fazie kompletowania dodatków, blaszek,  drewnianych pokładów ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, M.A.V. napisał:

Trochę zmienię temat bo mam szybkie pytanko a nie chcę tworzyć bez sensu nowego tematu (a sprawa trochę tu pasuje)

Przeglądając z nudów  przy kawie asortyment pewnego sklepu i wpadły mi w oczy ludkowie w 1:350 o Tamki :

https://www.mojehobby.pl/products/Crew-Set-144-pcs.html

Używaliście? Warto brać?   Wyglądają całkiem sensownie ale wolę się skonsultować bo kiedyś w ciemno kupiłem takich "blaszaków" od Edka i to była kasa w błoto   

PS: wiem, wiem NorthStar rządzi, ale ich ludków ciężko upolować w dobrej cenie i z sensowną przesyłką

Ja Również posiadam jedno opakowanie Figurek od fujimi w skali 1:350 moze to ci w czymś pomoze?

1A09C4A1-B1A5-4DF2-A0F1-B907A08BAF76.jpeg

969B95C4-A0E1-45B6-896D-56BA22135E8D.jpeg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, bazylms napisał:

Chyba żeś bank jakiś obrobił. Czekam na relacje z Zuikaku (o ile dobrze widzę). 

Gdzie tam, bank obrobił najpierw mnie a potem ja bank? i zgadza sie dobrze widzisz tak to Zuikaku premium czyli z pokładem i blaszkami...wszystko w swoim czasie ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie  :piwo:

poszukam tych ludków z Fujimi i zobaczę jaka cena. Może mnie jak weźmie fantazja to kupię oba bo takie mikroby gdy się patrzy okiem "nieuzbrojonym" to zawsze mogą nawet robić za "naszych" 

EDIT -------------------------

2 godziny temu, Yamamoto napisał:

Tu stoję przed dylematem co polecasz? Mam niemały wybór ....:szczerbol:

Sprawa jest prosta: rozłóż paki wokoło na podłodze i zakręć butelką (tylko nie od sake bo kiepsko się kręcą)   :haha:

A tak na poważnie patrząc na to co się dzieje na świecie i ile już czekam na blaszki z Voyagera (zaraz pęknie 3 miesiąc) to chyba największe znaczenie będzie miał tu terminarz dostaw dodatków.

Edytowane przez M.A.V.
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to straszliwy jest nałóg Ja już niestety wpadłem w tą czeluść  :pala:jej cesarskiej mości a jak jeszcze dostaniesz ładne blaszki, pokład, działa, to już do reszty tracisz głowę i to napewno nie ostatni mój  model spod flagi zachodzącego słońca w skali 1:350 :flaga:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.