Skocz do zawartości

F16 I SUFA KINETIC 1/48


Mirek66

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,model skończyłem spory czas temu ale dopiero teraz zebrałem się go wstawić do galerii ? .

Model Kinetica uważam za średni , powyginane płaty połamane drobne części co świadczy o nie dbałym pakowaniu , podobnie rzecz ma się do linii podziałowych które w tylnej części kadłuba zanikają .

Do waloryzacji wykorzystałem zestawy Airesa ; cocpit , wnęki , dysza oraz koła , odgromniki i rurka Pitota Mastera , hamulce Eduarda w moim przekonaniu są do innego modelu ? , ale jakoś udało mi się je zamontować .

Pomalowałem farbkami z zestawu Mig-a z których jestem bardzo zadowolony , jak mi to wyszło osadźcie sami .

Zapraszam do wszelkich uwag i komentarzy .

Pozdrawiam Mirek .

DSCN3699.jpg
DSCN3702.jpg
DSCN3704.jpg
DSCN3705.jpg
DSCN3708.jpg
DSCN3709.jpg
DSCN3712.jpg
DSCN3713.jpg
DSCN3721.jpg
DSCN3725.jpg
DSCN3732.jpg
DSCN3735.jpg
DSCN3736.jpg
DSCN3740.jpg
DSCN3741.jpg
DSCN3745.jpg

 

 

 

  • Like 7
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękował koledzy miło że się podoba .

Fotki postaram się wrzucić na FB , Tomku ja też mam zaczętego Baraka ale na razie dojrzewa w pudelku ? na lepszą wenę .

Pozdrawiam Mirek .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Marku , nie zamieniłem gdyż mam 4 człapaki z IDF- u do złożenia Sufę i Baraka kupiłem gdyż mają ciekawe malowanie a nie jak hamerykańskie  czy nasze szaro szare  .

Zrobię też naszego Jaszcząba z Tygrysimi paskami model i dodatki mam ale czasu nie mam ? .

Pozdrawiam Mirek .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny żydek, ładnie pomalowany, czysto zrobiony. Trochę jednostajny ten kamuflaż, brakuje mi jakiegoś zróżnicowania powierzchni.
Nie za bardzo tez lubię takie bogate podwieszenia, bo sprawiają wrażenie sztuczności. Ale model wpyteczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękował koledzy za miłe słowa , ja lubię obwieszone jak choinki :) co do kolorystyki starałem się jak mogłem zróżnicować kolory a wyszło jak wyszło , lepiej nie będzie .

Może na Tornadzie uda mi się lepiej wymalować szarzyznę .

Pozdrawiam Mirek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Mirek66 napisał:

a lubię obwieszone jak choinki

Swego czasu też tak miałem i starałem się podpiąć pod maszynę co tylko się dało. Jakoś mi to z wiekiem przeszło, ale nie dlatego że to może kłócić się z realizmem, tylko dlatego że tak obwieszony model jakoś trochę ginie wśród nadmiaru atrakcji. Wolę ze 4-5 rakiet i bomb, ale takich dopieszczonych. No ale nie krytykuję, bo ważne żeby Tobie się podobało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolę ze 4-5 rakiet i bomb, ale takich dopieszczonych ,na nim jest 6 rakiet :) co do do pieszczenia z tych zestawowych po prostu więcej nie udało mi się wyciągnąć .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co racja to i fakt ogólnie to ma co dźwigać ale jak leci na poligon w Syrii czy Iranie to z małym ładunkiem  nie bardzo się opłaca   :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie sylwetka F-16 wygląda jeszcze jako-tako, kiedy samolot jest obwieszony, więc w pełni mi się podoba.

Edytowane przez Tap-chan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie po obejrzeniu sporej ilości materiałów jest wiarygodne taka ilość podwieszeń ;

maxresdefault.jpg

image.png.97122ff63e01defc230294d2437086a1.png

Jak dla mnie to nie na pokazy :)

Pozdrawiam Mirek .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.