Skocz do zawartości

Pantsir-S1 1:35 Tiger Model, MENG, Trumpeter, Zvezda, Trumpeter


Kowalec222

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, mandrivecs napisał:

Czyli the winner is Meng..! 

Kurła nie wiem, jak porównałem to podobnie nisko siedzi (6mm między oponą a błotnikiem - przód), najwyżej zawieszony TM (8mm). Dodatkowo za cztery i pół stówy opony MENG'a po prostu obrażają klienta.

20191014_212053.thumb.jpg.720101fb01a7603e20eb4df09b31b0bc.jpg

I jeszcze trojaczki w komplecie...

20191014_212031.thumb.jpg.42fe0bc42b81742e7a0c91324f2f7659.jpg

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, makinen napisał:

Ooooooo Panie! Robią wrażenie. ?. Masz je w całości posklejane, czy da się rozłożyć do malowania?

Można rozłożyć, nie na czynniki pierwsze, ale można.

9 godzin temu, Spotter napisał:

Wariat jesteś, wiesz? Ale w pozytywnym znaczeniu. 

No jak w pozytywnym to dzięki?

6 godzin temu, mandrivecs napisał:

Ten środkowy ma inny radar tak..?

Tak, MENG daje taką możliwość - dwie opcje radaru, wyrzutni i bocznych podestów, oraz trzy wersje modułu zasilania, czyli tej nadbudówki na końcu pojazdu. Była możliwość to sobie w ten sposób urozmaiciłem  jednego z Pancyrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkluzja jak zwykle ta sama... Nie ma modelu idealnego. 

Mnie najbardziej zawsze demotywuje słabe spasowanie i właśnie te tragiczne pomysły montażowe inżynierów od instrukcji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Stojkovic napisał:

Konkluzja jak zwykle ta sama... Nie ma modelu idealnego. 

Mnie najbardziej zawsze demotywuje słabe spasowanie i właśnie te tragiczne pomysły montażowe inżynierów od instrukcji. 

Byłby ideał gdyby połączyć wszystkie najlepsze rozwiązania z trzech powyższych, a tak trzeba coś wybrać, może ten warsztat pomoże komuś kto przed takim wyborem stanie. Ja nie wskazuje zwycięzcy, niech każdy wyciągnie wnioski dla siebie, ale tak jak napisałeś żaden z trójki idealny nie jest. Jest też dobra wiadomość, żaden nie jest tragiczny i sklejanie sprawia dużą przyjemność przy minimalnym poziomie stresu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Spotter napisał:

Nikt cię nie podpuszcza. Za cienki bolek jesteś na czwartego. I tyle. 

Fakt. Gość mocno wkurzający jest... To taki typ, co trzy wódki wypije, a przy czwartej mówi, że więcej nie może, bo samochodem przyjechał....

Edytowane przez Dorotka
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Spotter napisał:

Nikt cię nie podpuszcza. Za cienki bolek jesteś na czwartego. I tyle. 

Ja cienki???? Dawaj mnie tu linka gdzie te Zvezde można kupić?

1 godzinę temu, Dorotka napisał:

Fakt. Gość mocno wkurzający jest... To taki typ, co trzy wódki wypije, a przy czwartej mówi, że więcej nie może, bo samochodem przyjechał....

Ciężki dzień w robocie wczoraj miałem i po trzech już miałem dość, ale za tydzień...?

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kowalec222 changed the title to Pantsir-S1 1:35 Tiger Model, MENG, Trumpeter, Zvezda, Trumpeter

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.