Skocz do zawartości

ABRAMS na luzie ;)


Dorotka

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, michal0281 napisał:

Ladnie,  czysto,  ciekaw jestem jak to dalej bedzie wygladac, a jak malowanie migami,  bo wielu tu twierdzi ze to upierdliwe farby.  

Też jestem ciekawy, ale droga do końca jeszcze daleka... Co do MIG-a to sam miałem o tych farbach bardzo złe zdanie przez długi czas... Ale w końcu się zaparłem i postanowiłem z nimi powalczyć. Są specyficzne, ale warto według mnie się do nich nieco przyłożyć. Na początku  mnie irytowały, teraz już chyba innych kupować nie będę. Także w sumie polecam, ale nie dla nerwusów ? Było nie było jedziemy dalej...

80BeLlO.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładniusi , …  może eszcze jakieś fotki od frontu , bo nie widzę czy jest tak ładnie podrapany jak z tyłu . mam wrażenie że bardziej tył niż przód , ale może to tylko złudzenie. Czy gąsienice zestawowe? Jeżeli tak to jak się składało , ( w odległej kolejce mam takiego RFM"desert storm) i ciekaw jestem opinii  i jakiegoś patentu na malowanie gąsek . A ta cisza ,  to chyba cicha przed burzą pozytywnych opinii ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

3 godziny temu, makinen napisał:

Będziesz go jeszcze obładowywał ?

Trochę bambetli mam, więc pewnie coś tam dorzucę ?

2 godziny temu, Daniel_ napisał:

Ładniusi , …  może eszcze jakieś fotki od frontu , bo nie widzę czy jest tak ładnie podrapany jak z tyłu . mam wrażenie że bardziej tył niż przód , ale może to tylko złudzenie. Czy gąsienice zestawowe? Jeżeli tak to jak się składało , ( w odległej kolejce mam takiego RFM"desert storm) i ciekaw jestem opinii  i jakiegoś patentu na malowanie gąsek . A ta cisza ,  to chyba cicha przed burzą pozytywnych opinii ??

Dzięki! Co do "frontu" masz całkowitą rację, jest czyściej niż z tyłu. Dzięki za zwrócenie uwagi :piwo: Przednia płyta generalnie dostanie mniej obić, a więcej brudu i śladów butów, może trochę rys. Nie chce przesadzić. Co do gąsek to zestawowe, składało się długo, ale bezproblemowo. Co do "patentu" to one są tylko pomalowane  brązowym podkładem i Scratchem od Miga, później jakimiś piaskowymi i tyle. Jeszcze nic z nimi "grubszego" nie robiłem. W sumie to jest dopiero początek, nawet jeszcze bezbarwnego nie kładłem i washa, nie wspominając o innych brudach...

Przód obecnie....

AaB3sfS.jpg

A co do bambetli to na razie robię "śmietnik" załogantów i lodówkę?

 

zViyIg0.jpg

Edytowane przez Dorotka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.