Skocz do zawartości

ABRAMS na luzie ;)


Dorotka

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Dudipl napisał:

Wracając do warsztatu, to zapowiada się zacnie. Gratki panie!!

Dzięki!

2 godziny temu, Daniel_ napisał:

... czyżby kanister za mały ? więc wymiana na beczkę ??

Beczka być musi, inaczej się nie liczy ?

 

8JxEhMM.jpg

Edytowane przez Dorotka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda naprawdę bojowo . Na grzebieniach gąsienic będzie jeszcze jakiś błysk ? 

25 minut temu, Dorotka napisał:

Niech będzie, że 80%. W sumie rzeczy do zrobienia można policzyć na palcach rąk, nogi niepotrzebne ?

Czyli , że skończysz go . I będą fanfary i fajerwerki ??

Edytowane przez Hello
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Dorotka napisał:

ale skończę go z całą pewnością

Skończysz skonczysz ,tyle się naskrobales , namęczyłem z drobiazgami , że teraz już jesteś w "drzwiach" . Co za różnica czy się cofnąć czy zamknąć z zewnątrz . Jedno zwróciło moją uwagę , wybierasz zawsze ciekawe tematy .

Pozdrawiam Hello

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie chciałem edytować ale teraz poprawie . Abrams może nie jest w czołówce " ciekawości " . Ale w Twoim wykonaniu wyszło ,że może jednak być . Ciężko się pisze w necie bo żeby wszystko przekazać to ze dwie strony by trzeba nastukać . 

Pozdrawiam Hello 

Mimo , że Leopard pewnie nie nasz (nie znam się) będę patrzył .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, michal0281 napisał:

Fajnie idzie,  tak z ciekawosci, z kad te  wszystkie dodatki na czolg? Ps jak tam asfalt po wyschnieciu?  

Dzięki! Asfalt jest jaki był, tylko suchy - czeka na swoją kolej, najpierw chce tego złoma skończyć... Dodatki są z różnych firm - Plus Model, Eureka XXL, Dioart, Matho Models i innych, nawet nie pamiętam jakich, bo pudełka wywaliłem :) 

Edytowane przez Dorotka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
2 minuty temu, kryspacz napisał:

A ja z innej beczki, może głupie pytanie - nurtuje mnie czym jest ten pojemnik/wanna z uchwytami na tylnej burcie Abramsów, i czemu zwykle tak niewiarygodnie brudny i pordzewiały? Jakaś osłona wydechu?

Bingo... Tylko przed czym to ustrojstwo ma osłaniać, to nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest deflektor, który kieruje gazy wylotowe z turbiny do góry. Dzięki temu, coś co jedzie za czołgiem, nie stopi się od temperatury gazów. Nie pamiętam gdzie, ale gdzieś wyczytałem o przypadku, kiedy samochód osobowy, zbytnio zbliżył się do Abramsa, bez tego deflektora, no i... nie było co zbierać z osobówki, która spłonęła właśnie po dostaniu się w strumień gazów wylotowych. 

Edytowane przez Grzegorz Grabowski
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.