Skocz do zawartości

Nowości lotnicze w skali 1:48


Solo

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, arhtus napisał:

Ale że sam Revell wznowi F-86D? To by było jeszcze lepiej bo przepak Academy z tego co wiem miał mieć tylko kalki nie USA, a ja bym chciał amerykanckiego 😄 Dziwne trochę, że niektóre modele, i to bardzo dobre modele znikają i nikt ich nie wznawia, czy nie wydaje nowych opracowań. Upolować teraz wspomnianego F-86D z pierwszych edycji Revella to nie lada wyczyn. Sam się już tak odruchowo rozglądam za nim od paru lat!! i chyba nie udało mi się z nim spotkać ani razu, jak dobrze pamiętam.  

https://www.revell.de/en/products/modelmaking/planes/military-planes/f-86d-dog-sabre.html
Na razie jeszcze jako niedostępny, nie znalazłem też info,  jakie malowania, ale jako, że mam w magazynku edycję z 2007 i F-86K od MustHave, to podchodzę do tej nowości bez szczególnych emocji 😉
A z upolowaniem, to kwestia szczęścia - obydwa powyższe utrafiłem w zeszłym roku 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, barszczo napisał:

To był bardzo fajny model, sam robiłem Greka z kalek HDL. Mam gdzieś jeszcze oryginalne praktycznie nie ruszone kalki z dwoma malowaniami USAF. Jakbyś potrzebował to przepatrzę archiwum.

 

 

To jeśli będziesz miał chwilę i chęć to zerknij do swojego archiwum😀 A które dokładnie pudełko miałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.05.2022 o 12:05, arhtus napisał:

To jeśli będziesz miał chwilę i chęć to zerknij do swojego archiwum😀 A które dokładnie pudełko miałeś?

Pierwsza edycja Revella. Malowanie USAF po sprawdzeniu w sieci tylko jedno, moja pomyłka. Drugi był Duńczyk. Nie wiem czy się trochę nie pospieszyłem z propozycją. W domu szpargały przejrzałem i niestety lipa. Mogą być jeszcze u rodziców, ale to sprawdzę w przyszłym tygodniu. Nie mam też instrukcji, resztek kalek HDLa i blaszek Parta. Mogło też być tak, że dołączyłem wszystko do drugiego egzemplarza jako bonus przy sprzedaży :? . Ale może nie będzie tak źle, a malowanie było takie:

 

Edytowane przez barszczo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne produkty na czasie... Dostępne w 72 i 48.

 

AZD48082

                                                                                             

AZD48083,     

AZD48084

 

EDIT:

 

Eduard na czerwiec/lipiec planuje kalki na F-14A   EDD48104  Grumman F-14A Tomcat Desert Storm

 

GWH nie pęka :D 

image.thumb.png.cdc2052403b8b397c17ac39653f55848.png

 

https://1999.co.jp/eng/10878294

Edytowane przez mirage3
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Pawel.G napisał:

Dla mnie to akurat słaby sposób żeby robić to digital camo z kalek...

Zrobili podobnie jak ze słowackim MiGiem-29 - tam też dali kalki. Ale zawsze można się zaopatrzyć w maski Foxbota 😉  Idą 1,5 miesiąca i trzeba doliczyć cło ale są dostępne... 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Psar77 napisał:

Zrobili podobnie jak ze słowackim MiGiem-29 - tam też dali kalki. Ale zawsze można się zaopatrzyć w maski Foxbota 😉  Idą 1,5 miesiąca i trzeba doliczyć cło ale są dostępne... 😆

 

Warto poczekać na pewno niedługo wrócą do rodzimych sklepów, efekt jest duuużo lepszy niż kalkomanie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
24 minuty temu, mirage3 napisał:

Mocno średnio... Liczyłem na Mirage F. 1 🙄


W ostatniej 10-latce dwóch producentów miało okazję się przekonać, że choć teoretycznie to niegłupi temat (sporo wersji i użytkowników), z jakichś względów Mirage F.1 jest mało chodliwy. A CEO Kinetica ma pojęcie o tym, co się sprzedaje, a co nie, z racji bycia dużym handlarzem/dystrybutorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, caughtinthemiddle napisał:


W ostatniej 10-latce dwóch producentów miało okazję się przekonać, że choć teoretycznie to niegłupi temat (sporo wersji i użytkowników), z jakichś względów Mirage F.1 jest mało chodliwy. A CEO Kinetica ma pojęcie o tym, co się sprzedaje, a co nie, z racji bycia dużym handlarzem/dystrybutorem.

Chociaż ciągle podtrzymuje nadzieje na wydanie, jak wynika z niektórych postów. Jednak na razie oficjalnej zapowiedzi brak 🤷‍♂️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.