Skocz do zawartości

Zadajemy pytania, dostajemy odpowiedź


DeX

Rekomendowane odpowiedzi

Peter Czyli 14 godzin i jest ok? To dobrze, ja też malowałem pierwszy kolor wczoraj popołudniu i zacząłem maskować rano z tym, że dopiero będę nakładał drugi kolor a taśmę zdejmę za parę dni bo będzie jeszcze jedna warstwa taśmy i farby. Tak że mnie uspokoiłeś trochę, dzięki .

 

Pozdrawiam,

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompresory Pari to urządzenia do zasilania inhalatorów, mają raczej zbyt małą wydajność (zależnie od modelu 1,1/1,4/1,6 bar) żeby napędzić nawet piwatę.

Polecam zmontowanie lodówkowca za grosze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję od dłuższego czasu strony na której znajde uzbrojenie użyte przez USA podczas obu wojen w zatoce. czy ktoś może mi pomóc??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Czy ktoś może mi powiedzieć czy modele wykonane metodą ''vacuform'' są godne polecenia? Nie są za trudne w montażu? Czy są one dokładne? Mianowicie chodzi mi o model Anakondy Broplanu.

 

Pozdro!

 

P.S. Na stronie ajmodel widziałem, że robią już anakondę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

peter chodzi mi konkretnie o pojazdy jakie tam wykorzystywali i najfajniej zeby były tam też ich zdjęcia. Poszukuje też kolorystyki mundurów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki bardzo. to pierwsze przyda się najbardziej. USMC to juz nie dam rady namalować:D Teraz tylko jeszcze jaki sprzęt tam mieli i jestem happy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj to jeśli chodzi o czołg to w obu M1 Abrams, w DS trochę M60 się znalazło. Transportery to w obu M113 i m557 oraz M1117, jeśli chodzi o kołowe to w DS jak i OIF Lav-25, w OIF Stryker. Samochody to głównie Humvee różnych wersji. W śmigłowcach to od UH-1N przez MH-60 po AH-64, AH-1, OH-6 MH-6, OH-58. W OIF oczywiście V-22 Osprey Jeśli chodzi o broń to głównie M-16a2/a3, M4 wszystkie, lkm to M249 SAW, UKM to M-60 i M240, WKM to głównie M2, granatnik automatyczny to MK-19, granatniki to od LAW, AT-4 aż do podwieszanego M203. WK to wszystko przez M40 do SR-15 i pełno fajnych wynalazków, jeśli chodzi o WKW to jednak dominuje Barret. To jeśli chodzi o US Army (oczywiście z grubsza), chcesz tez inne armie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam mały problem z moim aero EW-6000B 2mm. Podczas malowania robi takie przerwy czyli przerywa. Raz leci powietrze z farba a co ok 2s przerwie tak ze bedzie leciec samo powietrze. Aero jest czysciutki igła wyglada na prosta. Jak przechyle aero pionowo w dół (tak że ta dysz jest na dole) farba leci normalnie. Nie mam pojecia co mu jest. Pomóżcie bo dopiero 2 razy nim malowałem i za drugim zaczeło mi przerywac. Czekam na szybką odpowiedz:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam mały problem z moim aero EW-6000B 2mm. Podczas malowania robi takie przerwy czyli przerywa. Raz leci powietrze z farba a co ok 2s przerwie tak ze bedzie leciec samo powietrze. Aero jest czysciutki igła wyglada na prosta. Jak przechyle aero pionowo w dół (tak że ta dysz jest na dole) farba leci normalnie. Nie mam pojecia co mu jest. Pomóżcie bo dopiero 2 razy nim malowałem i za drugim zaczeło mi przerywac. Czekam na szybką odpowiedz:D

Rozbierz i dobrze wyczyść. Najlepiej włóż na noc do zmywacza do sidoluxu i wtedy zobaczysz, co się będzie działo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie, nie wiedzialem gdzie, wiec zapytam tutaj.

Znalazlem ostatnio stara figurke zywiczna i nie wiem co to za zolnierz.

Moglby mi ktos pomoc z identyfikacja tego miglanca? Jakie bylo malowanie tego munduru?

 

cf2653ab92274b83m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.