Skocz do zawartości

Zadajemy pytania, dostajemy odpowiedź


DeX

Rekomendowane odpowiedzi

szukalem na forum ale nie znalazlem,czy sa jakies "wspomagacze" zeby lepiej sie pigmenty trzymaly?

pomoze ktos?

czekam i czekam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialbym pomalowac swoj samolot tak jak ten...

http://www.f4ucorsair.com/legends/NX240CA.jpg

tylko potrzebne sa mi kolory. Mam zielony gunzo taki jak ten:

http://www.mojehobby.pl/szczegoly.php?grupa_p=6&przedm=484214&kateg=483189

tylko czy bedzie dobry? Jakie jeszcze kolory beda mi potrzebne? Prosze podac w razie mozliwosci w numerkach humbrola... dzieki z gory:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie ma jakis tanszych bo same pigmenty kosztują 10 zl na jadarze?

Jeżeli chodzi o dobre pigmenty to według mnie tylko MIG, ale jeszcze są patinatory Agama i na aledrogo czasami sprzedają zestawy pigmentów po około 25 złotych za komplet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie! Sprawa jest!

Poszukuję kalek do Fw 190, konkretnie numeru taktycznego oraz 'wężyka', widoczne tutaj: http://wp.scn.ru/en/ww2/f/451/2/14/7 Potrzebowałbym na drugi bok też

Jeśli ktoś miałby na zbyciu takie numerki/wężyki i nie pożałuje tych kilku groszy na przesyłkę (jeśli ktoś z Warszawy to odbiór osobisty najlepiej), to prosiłbym o wsparcie biednego lotnika . Skala oczywiście 72. Jakby coś to walcie na PW.

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: gdzie (oprócz allegro) mogę kupić polistyren? Są jakieś sklepy gdzie jest to sprzedawane?

moze castorama,sklepy budowlane,albo cos zle kojarze ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze castorama,sklepy budowlane,albo cos zle kojarze ;P

Raczej źle ;P

 

Najłatwiej w agencjach reklamowych i firmach zaopatrujące powyższe.

Poszukaj na googlu w swoim mieście (polistyren HIPS - takie zapytanie na przykład).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich kupiłem swój pierwszy model (M151A1) i eh zacząłem rozmyślać nad tym wszystkim. Nigdzie mogę rozpocząć pracy ponieważ gryzie mnie rzecz związana z malowaniem. Robi się to podczas sklejania czy po sklejeniu ? Czytałem już trochę tego nie chce odwalić fuchy dlatego potrzebuję opinii fachowców.

 

Kolejną rzeczą jest szpachlówka... tylko ze sklepów modelarskich czy można coś dostać na mieście ? Przepraszam, że zawracam Wam gitarę ale nie daje mi to spokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam odpowiednikow farby pactry na humbroll. Farbki pactry to numerki:

A120=?

A36=?

I jeszcze jedno. Farbka o nazwie "Interior Green" jaki ma odpowiednik w numerach humbrola? Moze bedzie dobry Gunze Sangyo -C302 FS34092 Green półmat do wnetrza F4U-1 Corsair?

Prosze o pomoc bo jakos nie moge znalezc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A36 to Humbrol 144, Intermediate Blue.

Interior Green to w Humbrolu 151.

A120 nie mam w swoich przelicznikach, ale obiecuję poszukać.

 

 

EDIT: Znalazłem. Pactra A120 to Humbrol 181 Sea Blue.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo wielkie dzieki ale A120 jest mi bardzo potrzebne. Jak znajdziesz to pisz na PW:D albo jak ktos inny tez znajdzie to da odpowiedz:D

 

EDIT:

Wielkie dzieki... niedlugo nowa relacaja tylko niech farbki kupie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.