Skocz do zawartości

Zadajemy pytania, dostajemy odpowiedź


DeX

Rekomendowane odpowiedzi

Czy można tym pociągnąć model na końcu ?

Nie! Nie służy do werniksowania modeli, więc kij wie co się stanie, poza tym nie nałożysz go równo tym pędzelkiem... wywal ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator Główny
Spytam tutaj bo w dziale pływającym albo nie chcą mi odpowiedzieć, albo nie potrafią.

Edit... Nie ten dział, nie ten temat. Zadałeś już to pytanie w innym miejscu i powielenia go nie zastąpi cierpliwości.

Mod.

 

Oczywiście usunięcie tego pytania było konieczne i nie moło zostać w dziale "zadajemy pytania na każdy temat" ?

Za pewne było konieczne żeby nauczyć Cię pokory i utrudnić Ci zdobycie odpowiedzi. Brawo dla administracji za takie działania! Dzięki nim możemy budować lepsze modele!!!

 

 

viewtopic.php?t=2269

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym zacząć prace nad kompresorem. Ale jestem bardzo młody i nie mam prawie w niczym dużego doświadczenia, a szczególnie w elektryce.Dlatego do was prośba chce uruchomić kompresor lodówkowy ale nie wiem jak się do tego zabrać.Od kompresora odchodzi jeden kabel razem z wtyczką a drugi jest ucięty(kompresor z lodówki wyciągał tato mojego kolegi).Oto pare fotek:

dsc00434e.jpg

 

dsc00437ydr.jpg

 

dsc00435l.jpg

 

dsc00436b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie drobne pytanko:

 

http://www.allegro.pl/item576593451_avia_b_71_icm_1_72_72163.html

 

Czy w tym zestawie jest schemat malowania i kalki żeby zrobić sowiecki SB-2?

 

Jak by ktoś mógł przy okazji podrzucić link do inboxa również i tego zestawu:

http://www.allegro.pl/item582760633_hawker_hurricane_mk_iib_revell_4138.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie koledzy

 

Mam pytanko... gdzie kupić ten specyfik mr hobby do klejenia części przeźroczystych w necie lub Warszawie? Zdjęcie zapożyczyłem z wątku chemia od Nexusa...

 

22da8b4dd8fd97cfmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kompresora odchodzi jeden kabel razem z wtyczką a drugi jest ucięty(kompresor z lodówki wyciągał tato mojego kolegi).Oto pare fotek:

 

No wiec, ten kabel z wtyczka to bym zostawil, tak jak jest.

W tym drugim probowalbym zewrzec kabelki czarny i bräzowy. Czarny najprawdopodobniej wraca od odcietego termostatu.

Jesli kompresor zaskoczy, to dwa przewody z drugiego kabla, poza tym czarnym i brazowym (a wiec niebieski i zielono-zolty) mozesz wyrzucic.

Jesli walna korki to..., musisz poczekac na porade speca, bp oznacza to, ze moje przypuszczenia byly do d...y.

Jesli nic sie bedzie dzialo to...tez pozostaje poczekac na kolejnego "wujka dobra rada".

Jak zwykle, przy eksperymentach z pradem, zalecam dystans i wzmozona ostroznosc. 220V to nie w kij dmuchal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warte swoich pieniędzy. Efekt wilgoci - bardziej przydatny przy stosowaniu pigmentów ale w zasadzie nadaje się do wszelakiego watheringu. Efekt oleju do zastosowania we wszystkich dziedzinach modelarstwa redukcyjnego. Ja polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten efekt wilgoci, który opisujesz na czym polega(uzyskuje mokre powieszchnie wyglądające bardzo realistycznie czy poprostu jakby pokryć powierzchnie lakierem) I czy możesz dać fotke modelu gdzie został on wykorzystany A i zasadnicze pytanie: Czy ten specyfik tworzy mokrą czy wilgotną powierzchnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mroko94, rzuć okiem do wątku Seba z budowy Tigera I. Akurat to pokazał. Współczesne pojazdy mają bardzo podobne rozwiązania jeśli idzie o zawieszenie, więc możesz spokojnie zaadaptować te rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś może przelicznik farb gunzo RLM75 i RLM76 na humbrol. Moje miasto to wielka dzióra, nigdy nie ma tego co jest potrzebne...

RLM75 - H106

RLM76 - H brak

 

Do Admina: można skopiować to też do działu PRZELICZNIK?

 

Edit...

Możesz również sam poprzez edycję swoich postów uzupełniać zawarte w nich informację...

Na tym forum nie ma działu przelicznik...

Admin...

 

No to do tematu PRZELICZNIK...

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.