Skocz do zawartości

Oceńcie czy nadal mam się pocić !!!!!!!!!!


krzysztof66

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem nowy na tym forum i wogóle nigdy nie uczestniczyłem w żadnych forach internetowych prosiłbym o ocenę moich wypocin co może mnie zmobilizować do dalszych działań modelarstwem zajmuje dośc długo {ludzie tyle nie żyją hahahaha},czekam na opinie i serdecznie pozdrawiam całą brać.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/aff0b14e789cdc8f.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/498a468f5a4b4f81.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b9fb197970334e3b.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/673936ae0fb53b7e.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/959d6e0de22ded21.html

wespe jeszce bez gąsek.

 

Edit... Zdjęcia, należałoby wstawiać widoczne...

Admin...

 

aff0b14e789cdc8fm.jpg498a468f5a4b4f81m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dobrym guście jest nie krzyczeć w temacie, nadać mu odpowiedni tytuł, używać interpunkcji. Dobrze jest też podać chociaż podstawowe informacje o modelu (firma, skala).

I proponowałbym wstawianie miniaturek zdjęć zamiast linków. Będzie wygodniej dla oglądających.

 

Sam model niezgorszy. Zobaczymy jak będzie wyglądał po skończeniu.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wespe fajnie wygląda. Pieczołowity i ładnie wykonany kamuflaż, dobra baza do dalszych prac, bo póki co to trochę płaski się model wydaje. Ogólnie wrażenia 100% pozytywne - działaj dalej i wrzucaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model ładny, natomiast nick - zawierający nazwę dywizji pancernej SS (notabene której pododdziały tłumiły Powstanie Warszawskie) już nie.

Więc lepiej zmień nick, by nie drażnić ludzi bądź co bądź znających się trochę na historii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciemna strona mocy pociąga. Vo więcej wszyscy którzy produkują niemiecką pancerkę mogą być podobnie oskarżeni, a zwłaszcza produkujący Waffen SS

Mnie nick nie drażni, i tak większość osób z tej jednostki (wszyscy?) nie żyje.

Jako ciekawy przykład pojednania można przytoczyć kazus niemieckiego strzelca MG który w ciągu całego dnia zabił/ranił (prędzej zabił) 600 żołnierzy alianckich na plaży Normandii. Dzisiaj, wiele lat po wojnie spotkał się z tymi co przeżyli to. I na noże nie poszło. Doszło do pojednania.

Ps - Wiking to jeszcze nie najgorzej, obrazić by się można gdyby się nazwał Dirlewanger.

 

Do boju nie szli ze swastykami na ramionach. I wcale nie byli czyści rasowo jak prawdziwe SS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator Główny
taki mi wpadł do głowy akurat czytam książke równie dorze mógłby być krzysztof66 ale to nie jet chyba istotne
Owszem, jest istotne. Chociażby dlatego, że w Polsce propagowanie totalitaryzmu jest penalizowane (art. 256 KK). Ale już tak abstra:bip:ąc od Kodeksu Karnego - wybrałeś sobie taki nick, a nie inny, nie zdając sobie chyba sprawy, że możesz w ten sposób urazić uczucia wielu osób, a co najmniej drugie tyle po prostu zniesmaczyć i zrazić do swojej osoby. Bądź więc tak miły i napisz mi w PW lub w mailu, pod jakim innym nickiem chciałbyś występować. Jeżeli tego nie zrobisz w najbliższym czasie, Twoje konto zostanie zablokowane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha, gdzie w Polsce widziałeś karanie "propagowania"? Chyba nie w uniewinnieniu członków MW pozdrawiających się podniesieniem ręki, którzy "zamawiali piwo", albo "załaniali się od słońca"? Jest to fikcja realnie rzecz biorąc, skoro nawet nie mogli sobie poradzić z "Krew i Honor".

Zresztą nick na forum tego typu nie jest de facto propagowaniem. Są nicki typu wittmann, towarzysz, itp - czy to propagowanie? Imo trochę przesada - nie szuka się tego co powinno.

Ps - żeby nie było, mam zdecydowanie lewicowe poglądy, i wolnościowe a nie żadne "naziolskie"

Aczkolwiek faktem jest że może taki nick obrażać uczucia innych i trzeba to wziąc pod rozwagę, a także regulamin oraz fakt iż forum jest prywatną domeną administracji i mogą wskazywać co im się nie podoba i nikomu nic do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o model Wespe... Hmmm ciekawy, model Alana jest dość niemiły w montażu, przynajmniej dla mnie (leży gdzieś zaczęty). Natomiast widać, że się przykładasz i wszystko jest na dobrej drodze do ciekawego modelu. Malowanie - ciekawe. Mam nadzieję, że pojawią się ostrzejsze ślady eksploatacji pojazdu. Gąski wymieniasz na Friule, mam rozumieć?! Jeśli tak to dobra decyzja.

 

Jeśli chodzi o temat: "Czy nadal mam się pocić?" - Zdecydowanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może ktoś mi wyjaśnić jak wstawić fotki aby były widoczne na forum po otworzeniu posta pozdrawiam.Narazie t

Jasne stary pod zdjeciem w fotosiku znajduja sie kody "pobierz pozostale kody", wybierasz ten ktory cie interesuje (w tym przypadku - pelen rozmiar na forum, ja lubie takie bo jestem leniwy) i wklejasz skopiowany(ciag liter i cyfr) kod w pole odpowiedzi.

"czy nadal mam sie pocic..." - zdecydowanie tak tylko porzuc ta niemiecka pancerke, jest tyle innych rzeczy ktore mozna kleic, a tego jest juz za duzo

same Tigery i Vespy i inne kpvzzzfgghjkll.

 

Pozdrawiam, niech moc bedzie z toba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież nie będzie sklejał radzieckich i amerykańskich pożywień dla Panter i Tygrysów ;)

 

Te pożywienia wojnę wygrały!

 

Sklejaj dalej krzysztof66 ,bo dobrze ci idzie... Wszak nie każdy ma talent do tego. Ale jakieś polskie wozidło mógłbyś popełnić.... Wszyscy tylko niemieckie i niemieckie.... nudnawo się robi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te pożywienia wojnę wygrały! Laughing

 

Sklejaj dalej krzysztof66 ,bo dobrze ci idzie... Wszak nie każdy ma talent do tego. Very Happy Ale jakieś polskie wozidło mógłbyś popełnić.... Wszyscy tylko niemieckie i niemieckie.... nudnawo się robi...

 

I tu ma kolega zupelna racje, juz wszystko z niemieckiej mysli technicznej sklejonego widzialem i naprawde juz chyba nic nowego pokazac sie nie da.

 

p.s. fajny masz obrazek pod nickiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież nie będzie sklejał radzieckich i amerykańskich pożywień dla Panter i Tygrysów ;)

Taki IS-2 czy ISU 152 , lub M-26 nie miały absolutnie żadnych problemów z całkowitym zniszczeniem takiego Tygrysa czy Pantery...

Nie wiem czemu wszyscy tak wywyższają te konstrukcje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, pocić może nie za bardzo, ale składać modele tak Model mi się podoba, takowy ma być w mojej dioramie, nad którą prace troszkę przystopowały, viewtopic.php?t=4586&highlight=diorama+pustynia lecz niebawem je wznawiam, po ukończeniu obecnych projektów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.