Skocz do zawartości

1/35 T-90M


x_bandit

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, gajur napisał:

Pierwszy SA patrząc od przodu z prawej i lewej na dole odgina Ci się na zewnątrz (być może jeszcze nie doklejony i uformowany). Reszta perfecto 👌 Swoją drogą nie wiedziałem, że do SA robią maszynki. 😲

Na razie to jest tylko złożone na taśmę :) Chyba, że chodzi Ci o to, że slat się "łamie w połowie"? Jeśli o to, to ten slat jest składany. To co widzisz to miejsce gdzie jest powiedzmy przegub, tak samo jest z tyłu. 

w03829_6131572.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

19 godzin temu, Roland_Sebastian napisał:

Patrząc na pierwsze zdjęcie zacząłem się zastanawiać kiedy Rosjanie opracowali lewitujące czołgi :D

Wygląda świetnie.

Faktycznie nie zauważyłem, że tak zdjęcie wyszło ale motyw 😉

 

Nałożyłem kolorek, zacząłem klaść różne efekty, na początek na wieży.

Kurde zawsze tak mam jak po podkładzie dmuchnę farbą to mi się szkoda robi bo po podkładzie taki fajny kontrast jest :) 

 

To nie jest efekt końcowy powiedziałbym połowa pracy na wieży, jeśli chodzi o urealnianie wyglądu :) na pancerzu reaktywnym też jeszcze nic nie robiłem.

Kolor jaki używam to A.Mig-0053. Na to kładę trochę washa Dark brown AK 045 to na początek, tam gdzie potrzeba więcej głębi czarny panel liner tamki. Na takiej bazie bawię się już olejami kredkami i tamiya weathering masterem.

DSC_0943.JPG

Edytowane przez x_bandit
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że to przedostatnia aktualizacja. Dziś założyłem mu gąsienice i nie mogłem się powstrzymać przed strzeleniem kilku zdjęć. Pierwszy raz bawiłem się metalowymi gąsienicami i powiem, że miło się je robi i efekt też mi pasuje. Szkoda tylko, że to niemały wydatek...  Do zrobienia zostąło niewiele. Trochę jeszcze musze go przykurzyć. Podmalować kopułki Tuchy na czarno, dorzucić kopułki czujników opromieniowania laserem, liny holownicze skończyć, złożyć porządnie Korda i zamontować na wieży no i podkleić resztę ze zdjęcia. Dodatkowo będzie przy tym jakiś wojak. Aha i jeszcze antenka do podmalowania, bo na razie świeci iglanym srebrem  :)

 

pozdrawiam

Kuba

DSC_0946.JPG

DSC_0944.JPG

DSC_0945.JPG

DSC_0947.JPG

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, patrykd napisał:

Te gąsienice są za mocno zardzewiałe w stosunku do zużycia pojazdu. Wyglądają bardziej jak na pojeździe porzuconym niż takim w służbie.

one nie są zardzewiałe, one są po poligonie :) standardowo czarny podkład  a na to pigment vallejo 73.104 Siena Claro plus road dust oraz polerka. Rdzy te gąsienice nie widziały akurat 😉

T-90M_DEN_TANKISTA_LUGA_170909_05.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, gajur napisał:

Czekam z niecierpliwością na galerię. Daj parę zdjęć na jasnym tle, gdyż to ciemne przekłamuje kolor.

Pozdrawiam

Aha, a wojaka daj amerykańca z opadniętą szczęką że musi jeździć Abramsem, he , he😉

 No wojak będzie z Rosji, niestety nie znalazłem żadnego Jankesa z opadem szczęki :) jeszcze trochę się bawię z kilkoma szczególikami drucianymi. Koniec już na szczęście na horyzoncie:D Co do zdjęć to zrobię kilka na jasnym tle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto, jeśli nie On, obroni prasłowiańskie ziemie przed skrwawionymi rękami drapieżnych imperialistów? A Wy mu chcecie pasemka i serduszka....

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, zaruk napisał:

Kto, jeśli nie On, obroni prasłowiańskie ziemie przed skrwawionymi rękami drapieżnych imperialistów? A Wy mu chcecie pasemka i serduszka....

W sumie tak :) Bo to musi być gieroj z żelaza i betonu i cały czas czujnie, jak na załączonym obrazku, sokolim wzrokiem wypatrywać wroga ojczyzny :) 

55 minut temu, patrykd napisał:

Ten ludek ma twarz podobną do PUTINA :)

może i jakiś artysta rzeźbił go na Putina, kto wie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T-90M "The Grim" skończony :) Dzięki wszystkim za wsparcie i dobre słowo. Teraz jeszcze tylko rachunek sumienia czyli co zostało zrobione i wrzucam zdjęcia do Galerii. Teaser poniżej (tak jak obiecałem zdjęcia na białym też będą: ) )

 

 

 

DSC_1017.JPG

Edytowane przez x_bandit
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.