Skocz do zawartości

Subaru BRZ Tamiya 1:24


Bartas89

Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, Bartas89 napisał:

Następny  krok to położenie podkładu.

Nie, następny krok to poprawienie takich kwiatków. Po drugie, kasta była chyba zmatowiona szczotką drucianą. Wątpię, że podkład ładnie pokryje tak mocne zarysowanie plastiku. Po trzecie, jak  od zaznaczonego fragmentu pójdziesz w prawo do góry nad lampę, to widzę tam jeszcze widoczny szew. 

brz.thumb.jpg.831c147de363526b29ca1ee84a1a67c0.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz czeską piłkę? Do linii prostych idealna by zrobić delikatne wyżłobienie, które potem mógłbyś w razie potrzeby w bezpieczny sposób rylcem pogłębić.

Edytowane przez oliardi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, oliardi napisał:

A masz czeską piłkę? Do linii prostych idealna by zrobić delikatne wyżłobienie, które potem mógłbyś w razie potrzeby w bezpieczny sposób rylcem pogłębić.

Nie wiem jak wygląda "czeska piła"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warsztat zostaje zawieszony. W związku z tym, że praca nad tym modelem nie sprawia mi przyjemności, odpuszczam go. Auta to nie dla mnie i wracam do motocykli. Jakby ktoś chciał, to mogę odsprzedać ten model wraz z blaszkami za fajne pieniądze. Nic w nim nie jest uszkodzone. Jakby co to pisać PW, a na pewno się dogadamy, pozdro 👍🙂

  • Haha 1
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Dorotka napisał:

 

Z całą pewnością coś zupełnie innego niż Szanownego Pana  :diabel:

Pytam, bo nie za bardzo wiem co do mnie masz? Będziesz teraz w każdym wątku się nabijał i szukał okazji do "pojechania" mnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Bartas89 napisał:

Pytam, bo nie za bardzo wiem co do mnie masz? Będziesz teraz w każdym wątku się nabijał i szukał okazji do "pojechania" mnie?

 

Emotka "Ha, ha" nie oznacza, że do kogoś "coś się ma", że się z "kogoś nabija" i "po nim jeździ".  Oznacza ona, że czyjś wpis wzbudził w osobie, która go czyta wesołość.   Twój wpis mnie rozbawił i tyle. Teraz możesz szukać trzeciego, czwartego i piątego dna, co samo w sobie też będzie dla mnie zabawne  :diabel:

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Dorotka napisał:

 

Z całą pewnością coś zupełnie innego niż Szanownego Pana  :diabel:

 

Dorotka, łobuzie.... bo popuszczę 😂🤣😂

 

Bartas89 - to dobrze, że próbujesz czegoś nowego, szukasz miejsca dla siebie - może cywile, może moto, może morze albo powietrze :)...

Oczywiście nie każda kategoria musi Ci "leżeć" jednak.... w miarę "wykształcony" modelarz powinien umieć ulepić coś z każdej kategorii....

 

Wyobraź sobie... hmm chirurga plastyka

Robi tylko uszy, ale nosy, cycki, usta zostawia rozgrzebane bo... to mu nie leży :D...

 

Jak Ci wyjdzie, tak Ci wyjdzie ale na litość boską.... dociągnij do końca.

Nie staraj się przeskoczyć samego siebie

 

 

Edytowane przez DarkWing
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dark
Ale po co mam tracić czas na robienie czegoś, co nie  sprawia mi przyjemności? Muszę to chodzić do pracy i płacić podatki 😉  Męczył mnie ten model i już go zacząłem robić na siłę. Skończyłoby się na tym, że bym z nim pędził, aby tylko się go pozbyć. Poza tym już jest sprzedany i jutro jedzie do nowego właściciela :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jawkers napisał:

Panie Bartas, Pan pytał kiedyś o aerograf?

 

Teraz jest i to w ciekawej cenie, z dyszą 0,2mm.

 

 

Dzięki za pamięć, ale temat już nieaktualny, mam aero :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
W dniu 27.11.2020 o 00:05, _OldMan_ napisał:

Patrzę z życzliwością na twoje warsztaty, ale zaczynasz być irytujący.

Zrób chociaż raz tak jak cię próbuje poprowadzić Dorotka (póki ma jeszcze ochotę).

Chyba, że jego technika ci nie odpowiada.

Jak będziesz słuchał wielu nauczycieli na raz to daleka droga przed tobą.

Yoda jest tylko jeden... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.