Skocz do zawartości

BRDM-2 Zbik 1/35 Hussar Productions


HussarProduction

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Ponizej przedstawiam nowa knwersje Hussar Productions BRDM-2 Zbik. Konwersja przewidziana do modeli Trumpetera. Nr zestawu HSR 35145

Zestaw zawiera

- kolorowa instrukcja

- czesci zywiczne do wczesnej i poznej wersji

- kola z polskimi oponami

- kalkomanie do 3 pojazdow

- toczone lufy i antena (Aber)

- blaszka (Aber)

- czesci drukowane 3D

 

Michal Szapowalow

Hussar Productions

 

 

HSR-35145-pic-01.jpg

HSR-35145-pic-03.jpg

HSR-35145-pic-04.jpg

HSR-35145-pic-05.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest już w zapowiedziach:

https://www.martola.com.pl/pl141/produkty91939/brdm_2_zbik_conversion_for_trumpeter_kits

Czy konwersja nadaje się do wszystkich  modeli? Są cztery wersje BRDM-2 Trumpetera- Erly i Late oraz chemiczny - wczesny i późny.

2552_rd.jpg

9344_1-TRU05516_1.jpg

3202_rd.jpg

25884_1-auto_downl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, HussarProduction napisał:

Ponizej przedstawiam nowa knwersje Hussar Productions BRDM-2 Zbik. Konwersja przewidziana do modeli Trumpetera. Nr zestawu HSR 35145

Witam

A można prosić pełniejszy in-box zestawu i może skan instrukcji ?

Przydałoby się też wskazanie konkretnego modelu podstawowego trumpetera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Michal_G napisał:

Czy planujecie wersję w 1:72, do S_Modelu?  Szakala może też?

Trzeba by grupowego e-maila do Trumpetera napisać, żeby swój model przeskalowali z "35" na "72".

Myślę że szybko by się uwinęli.

Albo "skraczyk".

S-Model jest taki sobie.

 

Pozdrawiam, Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Konwersje do Szakala i Zbika posiadaja czesci do wczesnej i poznej wersji. Zbudowac mozna tylko jeden pojazd z kazdego.

Praktycznie mozna uzyc kazdy model Trumpetera.

Nie planujemy zadnej produkcji w skali 1/72

 

Przy odcinaniu czesci drukowanych 3D nalezy uzyc tylko i wylacznie nowego skalpela i odcinac tuz przy czesci, tam gdzie podpory sa najciensze z zachowaniem maksymalnej ostroznosci.

W zadnycm przypadku nie uzywac szczypcow.

 

Pozdrawiam

 

Michal Szapowalow

Hussar Productions

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Kiepsko Panowie..

Najpierw ogłaszacie, jak to delikatnie należy obchodzić się z częściami drukowanymi a sami wrzucacie je " ot tak" luzem do reszty części i efekty widać na poniższych zdjęciach. Mam obie konwersję i w każdym jest taki pierdolnik....

20210226_152021.jpg

20210226_152518.jpg

20210226_152534.jpg

20210226_152816.jpg

20210226_152821.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, OLO napisał:

A próbowałeś do gorącej wody i piłką odciąć nim znowu stwardnie 

??

tu żadna gorąca woda nic nie pomoże :)

chyba że chodzi Ci o sposób odcinania? aczkolwiek jak Hussar tak wszystkie zapakował, to podejrzewam, że tu nie trzeba się martwić już o odcinanie tylko o samodzielnie dorabianie tych części

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry nie załapałem ,a to niezła kicha wszystko w drobny mak rozsypane. Nasz GPM jak daje wydruk to jest miękki i elastyczny i dobrze zapakowany,trzeba po obróbce tylko UV naświetlić,wystarczy słońce. Szkoda że tak samo nie zrobili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem z Martolą w tej sprawie,  ponoć Hussar zdaje sobie sprawę z problemu (ktoś kto pakował dał ciała) i w połowie marca mają dosłać  te części. Ile w tym prawdy to się okaże...

Może p.Michał Szapowalow  odniesie się do tego.?

W każdym razie osobiście konwersji nie skreślam. Odlewy są ładne, bez ubytków,  instrukcja czytelna (na pierwszy rzut oka), blaszki,  lufy. Wygląda to wszystko pożądnie. W weekend może znajdę chwilę i zrobię in-box 

Edytowane przez krzychu83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, krzychu83 napisał:

Pisałem z Martolą w tej sprawie,  ponoć Hussar zdaje sobie sprawę z problemu (ktoś kto pakował dał ciała) i w połowie marca mają dosłać  te części. Ile w tym prawdy to się okaże, ale jestem w stanie im uwierzyć.

Może p.Michał Szapowalow  odniesie się do tego.?

W każdym razie osobiście konwersji nie skreślam. Odlewy są ładne, bez ubytków,  instrukcja czytelna (na pierwszy rzut oka), blaszki,  lufy. Wygląda to wszystko pożądnie. W weekend może znajdę chwilę i zrobię in-box 

Nie pisz do Martoli, mamy tu na forum użytkownika Hussar Models, niech na gorąco ustosunkuje się do sprawy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mandrivecs napisał:

Nie pisz do Martoli, mamy tu na forum użytkownika Hussar Models, niech na gorąco ustosunkuje się do sprawy!

No też na to liczę,  ale ja zakupiłem przez ich sklep i to im chciałem ten towar zwrócić/reklamować  a nie bezpośrednio producentowi. Moim zdaniem, pierwsze co powinien zrobić, wiedząc o takim problemie , to napisać tu i uprzedzić o zaistniałej sytuacji

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Na poczatku chcialem przeprosic wszystkich ktorzy otrzymali polamane zestawy.

Oczywiscie bierzemy cala odpowiedzialnosc na siebie.

Wszystkie polamane czesci beda wymienione. Szykujemy nowa dostawe do sklepu Martola.

Powinna byc w polowie marca. Czesci beda pakowane w specjalna gabke, ktora powinna je odpowiedzio ochronic.

 

Pozdrawiam

 

Michal Szapowalow

Hussar Productions.

  • Like 3
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 year later...
  • 3 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.