Skocz do zawartości

Buffalo 6x6 mpv 1:35 Bronco


Bengal

Rekomendowane odpowiedzi

"nie znam się ale się wypowiem"   :haha:

Jak dla mnie to kładzenie czegokolwiek na te gumobłotniki jest kiepskim pomysłem,

Wszystko bym wpakował do tej rurowej skrzyni, na stosik i ten stosik połapał taśmami. W ogóle tą lodówkę i "termos" jako sztywne na sam dół, w plecaki na nie z wierzchu i łapane tasmami - wtedy będzie wg mnie największy realizm.

Chyba że robisz scenkę a'la camping (co sugerowała ta niewiasta na balkoniku) to wtedy może leżeć byle jak i byle gdzie ale wtedy to już nie powiązane pasami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Dorotka napisał:

 

Lepiej, ale ułożenie tych bambetli jest w mojej ocenie średnio realistyczne. .. Plecak po 200 m wylądowałby na ziemi 😉  

no to nie kombinuje bardziej :)

26 minut temu, Evildead napisał:

Zamiast tej taśmy można by i użyć folii aluminiowej, łatwo ją ciąć w takie paski  i formować, maltretować itp

sprawdzę patent :piwo:

41 minut temu, Evildead napisał:

Te pasy to trochę za sztywno leżą moim zdaniem, można by je poowijać wokół tych bagaży może, lepiej by to wyglądało

będę zmieniał ułożonie

27 minut temu, M.A.V. napisał:

"nie znam się ale się wypowiem"   :haha:

Jak dla mnie to kładzenie czegokolwiek na te gumobłotniki jest kiepskim pomysłem,

Wszystko bym wpakował do tej rurowej skrzyni, na stosik i ten stosik połapał taśmami. W ogóle tą lodówkę i "termos" jako sztywne na sam dół, w plecaki na nie z wierzchu i łapane tasmami - wtedy będzie wg mnie największy realizm.

Chyba że robisz scenkę a'la camping (co sugerowała ta niewiasta na balkoniku) to wtedy może leżeć byle jak i byle gdzie ale wtedy to już nie powiązane pasami.

Twoje opinie zawsze mile widziane :)

i chyba pójdę w tę stronę co napisałeś :piwo:

spróbuję  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że na siłę próbujesz upchnąć jak najwięcej maneli. Oglądałeś zdjęcia prawdziwych Buffalo? Pytam bez żadnej złośliwości, po prostu warto popatrzeć, czy te pojazdy jeździły aż tak obładowane. A jeżeli woziły coś, to w jakich miejscach (i czy czasem jednak nie w środku). Bo wybacz, ale średnio mnie przekonuje ta lodówka akurat tam, i jeszcze przypięta aż 4 pasami. Biada temu, kto miał ochotę napić się czegoś w czasie jazdy. Pomijając również fakt, że cała ta misterna konstrukcja wygląda średnio stabilnie (pas wzdłuż raczej nie bardzo dociska ten plecak).

Pamiętaj też, że plecaki miały paski, na których często były wieszane.

A ta butla 5L to chyba tam nie zostanie, prawda?

Edytowane przez kubisz
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Detale tego typu muszą być albo perfekcyjnie zrobione, albo lepiej żeby nie było ich wcale. Te mnie akurat nie przekonują. Lepiej to zdjąć - lub zostawić jeden - niż brnąć w to na siłę. Ale to oczywiście moja całkowicie subiektywna opinia :piwo:

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Dorotka napisał:

Detale tego typu muszą być albo perfekcyjnie zrobione, albo lepiej żeby nie było ich wcale. Te mnie akurat nie przekonują. Lepiej to zdjąć - lub zostawić jeden - niż brnąć w to na siłę. Ale to oczywiście moja całkowicie subiektywna opinia :piwo:

a że nie potrafię ich perfekcyjnie zrobić to je usunę :)

59 minut temu, kubisz napisał:

Mam wrażenie, że na siłę próbujesz upchnąć jak najwięcej maneli. Oglądałeś zdjęcia prawdziwych Buffalo? Pytam bez żadnej złośliwości, po prostu warto popatrzeć, czy te pojazdy jeździły aż tak obładowane. A jeżeli woziły coś, to w jakich miejscach (i czy czasem jednak nie w środku). Bo wybacz, ale średnio mnie przekonuje ta lodówka akurat tam, i jeszcze przypięta aż 4 pasami. Biada temu, kto miał ochotę napić się czegoś w czasie jazdy. Pomijając również fakt, że cała ta misterna konstrukcja wygląda średnio stabilnie (pas wzdłuż raczej nie bardzo dociska ten plecak).

Pamiętaj też, że plecaki miały paski, na których często były wieszane.

A ta butla 5L to chyba tam nie zostanie, prawda?

Oglądać oglądałem, chyba za bardzo chciałem "dopchać" gratów, no dobra daruje sobie ten pomysł :) dziękować za porady

Praktycznie nic więcej niż kartony czy plecaki..

1920px-thumbnail.jpg

buonline_02_850.jpg

buonline_08_850.jpg

Gen Dynamic - Force Protection Buffalo_mine-protected_vehicle.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogę się mylić ale znów się będę czepiał bo jeśli to jest skrzynia amunicyjna:

skrz.jpg.ca2a0b9c751afab76fba71ecbc8e5617.jpg

tak to można zgrzewkę coli mocować a nie amunicję.

W ogóle wydaje mi się że przewożenie w tych miejscach amunicji na takim pojeździe bez trwale zamontowanego uzbrojenia mija się z celem.

Edytowane przez M.A.V.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.05.2021 o 19:00, robertmodelarz napisał:

Fajna pokraka z lasem anten, dorób jeszcze piasek na podłodze w skali 1/35......

już tylko podstawek sobie obiecuję.... kiedyś może zrobię :)

a tym czasem zapraszam do galerii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.