Skocz do zawartości

MIL MI-6 PŻ2 1/72 Amodel


Mitrandir

Rekomendowane odpowiedzi

49 minut temu, abtb napisał:

No dobra. Pozostawiając już na uboczu te drzewa i te czołgi, które się w nich "kryjo" to ja mam takie pytanie bliżej wątku:

- czy ta rama to już tak ostatecznie czy jeszcze ją będziesz uszlachetniał jakimiś przecierkami lub też innymi ajwajami?

Ba na chwilę obecną to taka jakaś smutna jest (jakby tylko w podkładzie :hmmm:)

 

Bo tak jest... 😁

 

33 minuty temu, Grzes napisał:

Dokładnie.

Każdemu takiej życzę! 

 

Ja też 😎 ale to jeszcze nie koniec 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko :super:.

To jak już skończysz, to podeślij mi listę konkursów na które masz zamiar go zawieść. Tak profilaktycznie, żebym swoich ulepów nie potrzebie nie ciągnął na te same imprezy :mrgreen:.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, abtb napisał:

Spoko :super:.

To jak już skończysz, to podeślij mi listę konkursów na które masz zamiar go zawieść. Tak profilaktycznie, żebym swoich ulepów nie potrzebie nie ciągnął na te same imprezy :mrgreen:.

 

Dziękuje za uznanie 😁

Ale ja bardzo chętnie zobaczę Twoją pocieszną gębę, moge nawet nie zabierać modeli... 🤣 Chociaż  chętnie obejrzę  na żywo te Twoje..."ulepy" jak to mawiasz 😎

Edytowane przez Mitrandir
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Mitrandir napisał:

chętnie zobaczę Twoją pocieszną gębę,

"Gębę" to ja mogę przywieść, nawet jakieś samoloty do tego przy okazji . Ale śmigłowce to już nie, bo po co (chyba, że Mi 10k skończę :haha:)

52 minuty temu, Mitrandir napisał:

chętnie obejrzę  na żywo te Twoje..."ulepy"

Jak powszechnie znany wirus pozwoli i Endrju zwany Flachą odpali Babarybę w 2022 to bardzo chętnie przywiozę. A nawet obowiązkowo :wojo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, mysiek13 napisał:

Piękny ten Ził jak na taki szybki montaż, wymień mu tylko osłony reflektorów na siatkowe...

 

Wymieniłem 🤣

 Poza tym, to tylko element podstawki  :szampan:

 

9 godzin temu, abtb napisał:

"Gębę" to ja mogę przywieść, nawet jakieś samoloty do tego przy okazji . Ale śmigłowce to już nie, bo po co (chyba, że Mi 10k skończę :haha:)

 No nie rób scen... i podejmij rękawice 😏 co to za valkower...?

9 godzin temu, abtb napisał:

Jak powszechnie znany wirus pozwoli i Endrju zwany Flachą odpali Babarybę w 2022 to bardzo chętnie przywiozę. A nawet obowiązkowo :wojo:

 

Zawsze możesz przyjechać do brata i przyjść na nasze spotkanie... 😁 zawsze drugi wtorek miesiąca we wiadomym miejscu 😎 ( tylko wiatraki zabierz 😜)

Edytowane przez Mitrandir
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i "przyszła wiekopomna chwiła" 😏

Po kilku miesiącach nierównej walki z materią czas zakończyć zmagania :szampan1: Podoba mi się efekt zmagań z Amodelem, choć muszę przyznać iż sukces jest umiarkowany 🥶 oceńcie sami. Bardzo dziękuję za cierpliwość i wsparcie... 😎

Galeria jakoś niebawem, a na razie  kilka fotek poglądowych😏

 

Miłego oglądania😈

 

20211128_045850.thumb.jpg.a4e226c83cc6c371f533fb8c41b9df78.jpg

 

20211128_050035.thumb.jpg.86280a5805902bc0061e8dc3a7f132b9.jpg

 

20211128_050104.thumb.jpg.4d210474e70b507083430ed794ec5836.jpg

 

20211128_095646.thumb.jpg.5e86505d3576c637c328e469812dc4ce.jpg

 

20211128_103216.thumb.jpg.2fdca305541c375f6ffebd87d5737ecb.jpg

 

20211128_103422.thumb.jpg.206f51c381eb20a0731ffe98151b5cf3.jpg

 

20211128_103325.thumb.jpg.c1d974dad0e86a30b1f01f6e375f97fa.jpg

 

:szampan1:

  • Like 14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mitrandir napisał:

Podoba mi się efekt zmagań z Amodelem, choć muszę przyznać iż sukces jest umiarkowany

Dosyć tego pitolenia jak mawiał Kwicoł z Janosika 😂. Model świetny i efektowny, a biorąc pod uwagę materiał wyjściowy, sukces jest podwójny, a nawet potrójny bo jeszcze jest Ziłek. Wiatraki to nie moja bajka, ale fajnie jest popatrzeć na dobry warsztat ciekawego modelu :super:.

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.10.2021 o 10:53, Mitrandir napisał:

Raczej pchaku... podciśnienia nie było :szampan:

Ciekawa metoda. Jeśli będę miał problemy z oszkleniem, zgłoszę się do Ciebie :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.12.2021 o 00:56, rudy0007 napisał:

 

To będzie ciekawy model i z pewnością warsztat, zwłaszcza biorąc pod uwagę kolorystykę. Dodatkowo baniaki robią tu robotę:wink:

Niestety muszę cię rozczarować. Nie mam czasu na prowadzenie warsztatu w tej chwili, więc będzie tylko i wyłącznie galeria na koniec... Niestety w mojej branży okres przedświąteczny nie sprzyja ilość  wolnego czasu 🥶

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
W dniu 3.12.2021 o 10:18, Mitrandir napisał:

Niestety muszę cię rozczarować. Nie mam czasu na prowadzenie warsztatu w tej chwili, więc będzie tylko i wyłącznie galeria na koniec... Niestety w mojej branży okres przedświąteczny nie sprzyja ilość  wolnego czasu 🥶

To chociaż może po świętach jakiś mały warsztacik? :roll: Bo jeden z modeli w tym roku od gwiazdora to ten :D
35208_rd.jpg.94a3cd07d7bdf9ba0d6b7861c130a094.jpg

Edytowane przez Vieh_san
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.