Skocz do zawartości

Relacja z Volvo FH12


Pszczółka

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 months later...
  • Odpowiedzi 117
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam

 

Sory że tak długo nie dawałem relacji z mojego modelu, ale czasem nie miałem czasu żeby go robić były ważniejsze sprawy

 

A oto postępy z pracy nad modelem

 

a3be60b7bdf925bbmed.jpg

2070a9e25d35e2f8med.jpg

e15e8c5a994cd2ddmed.jpg

85f6896ef362adcbmed.jpg

c4078b84a86d3b62med.jpg

55dbb14b9702bacfmed.jpg

fede1d3bcb47ca88med.jpg

47f8c9cbd0f0d0fdmed.jpg

2055edfc7d8fc4d3med.jpg

3900b537f666946amed.jpg

 

 

 

C.D.N.

 

Jeszcze tylko brakuje nadkoli i zbiornika paliwowego ale to w piątek uzupełnie braki

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie za bardzo ładna rama tego podwozia, a ten silnik czym robiłeś, nie za bardzo !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...
  • 2 weeks later...

Witam

 

oto efekty pracy nad modelem polożylem dziś podklad.

a oto zdjatka

3f65e0a60f18d8e2.jpg

492b1c7b3048850d.jpg

41aeb2a162db2012.jpg

4eb6f676f703025e.jpg

891f2f1c19424b80.jpg

eac4c012b1c9c2f8.jpg

de3bb30b689592a3.jpg

16853a8adfe7aa38.jpg

 

A i chcialem dodać ze model bedzie na ten kolorek który zamierzam sobie kupić

4227857d0177006a.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie tylko gdzie ty to robisz w domu nigdy nie wolno ci było nic malować. Chyba, że robisz to modelarni?? Ale ty nie masz już kluczy przecież oddałeś??

I DLATEGO MAM PYTANIE!! jak to się stało, że nie będąc członkiem naszego klubu masz zdjęcie tej samej farby, którą ja kupiłem za ciężko zdobyte pieniądze dla modelarzy klubu i to zrobione na modelarni na dowód, czego zdjęcie zrobione też telefonem na modelarni w innej pozycji jednak widać podobieństwo.

Dla mnie taka sytuacja ma tylko jedno określenie k……………… jednak go nie podam niech każdy, kto to przeczyta sam sobie na to odpowie.

Oczywiście zamki są już zmienione i powiadomiona dyrekcja szkoły o całym zajściu!!

NIE OCZEKUJE OPOWIDZI OD CIEBIE DLA MNIE SPRAWA JEST JUŻ ZAMKNIĘTA!!

 

b9c96bbb312503d8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie tylko gdzie ty to robisz w domu nigdy nie wolno ci było nic malować.

 

A jednak Pan sie pomylił, ponieważ teraz robie wszystko w domu i maluje u siebie w piwnicy. I prosze mnie dobrze zrozumieć, że mnie sie spodobal ten kolor i mam go zamiar sobie kupic za wlasne pieniądze a nie będe od was go brał. Bo tak jak pan przypomnial wcześniej już od jakiegoś czasu nie jestem członkiem modelarnii nie mam zamiaru od was nic brać. A i mialem dodać ze juz nigdy sie tam nie pojawie bo nie mam po co tam chodzić.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.