Skocz do zawartości

HH-60H Rescue Hawk


zegeye

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra.....  długo się z tym czaiłem.... ale w końcu poszło....  To będzie mój pierwszy wiatrak od wielu, wielu lat....   moje wcześniejsze malowałem jeszcze pędzlem w wieku nastoletnim 8-)  Ale że stara miłość we mnie ponownie zakwitła i zrobiłem ostatnio kilka nowych zakupów wiatrakowych to trzeba w końcu spróbować. Model będzie z pudła... na rozpęd i rozeznanie jak się czuję z wiatrakami. Mam też nadzieję na pomoc szczególnie w kwestii malowania wnętrz. Jakoś Hobby Boss nie rozpieszcza w tej kwestii... Dragon zresztą też. Pomijają kompletnie niuanse malowania wnętrz w swoich modelach.  Warsztat nie będzie raczej szybki, bo mam kilka innych projektów ale od czasu do czasu coś się pojawi .... 
Fota otwierająca:

 

IMG_20210918_192912.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rzesz ty :szok:  Aż mnie "zgięło".

Zasiadam na widowni w pierwszym rzędzie 

2 godziny temu, zegeye napisał:

Warsztat nie będzie raczej szybki,

Spokojnie, przyśpieszymy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grześ napisałem że nie będzie dynamicznie bo mam trochę projektów porozgrzebywanych....  ale wystartuję jak tylko dotrze blaszka od Kniazia bo jednak chyba coś tam domówiłem i nie do końca z pudła wyjdzie....zobaczymy.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak Kniaź nie miał swojej blachy... może znajdę gdzie indziej....  Tymczasem odpaliłem bo widzę że kawa stygnie co niektórym.....  Na początek prace w kabinie desantu....  (oczywiście to będzie jeszcze malowane...) no i jak widać z pudła mi nie wyszło.... no ale to dlatego że nie chcę by Grześ się ze mnie śmiał.....  Tak czy siak to nie wystarczy... wiem to, ale zawsze lepiej niż pusto...

 

 

IMG_20210928_234525.jpg

IMG_20210929_003556.jpg

IMG_20210929_003720.jpg

Edytowane przez zegeye
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

No Pawle.... niestety postępów brak.....  Jakoś tak podchodzę do niego jak do jeża...   to jednak nie myśliwiec WWII....   trochę się boję czy mi wyjdzie co z tego....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zegeye napisał:

No Pawle.... niestety postępów brak.....  Jakoś tak podchodzę do niego jak do jeża...   to jednak nie myśliwiec WWII....   trochę się boję czy mi wyjdzie co z tego....

Nie ma bata! Wyjdzie, wyjdzie - coś się Koguto nie sprawdza, żeby Cię we wtorki zmotywować...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, stakor1 napisał:

Nie ma bata! Wyjdzie, wyjdzie - coś się Koguto nie sprawdza, żeby Cię we wtorki zmotywować...

 

Kolegi ostatnio też jakoś nie widziałem 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Moses napisał:

Kolegi ostatnio też jakoś nie widziałem 😛

Odezwał się stały bywalec :D Ja we wtorki nie mogę - była petycja do Prezesa o przeniesienie na czwartek ale nie przeszła...

Edytowane przez stakor1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hola hola, od jakiegoś czasu bywam regularnie. Prosze bez takich oszczerstw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.