Skocz do zawartości

INFANTERIEWAGEN/Ommr/SCHWERER PLATF./PANZERJÄGERWAGEN 1:35


Gościu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 926
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzięki Boozy, ale obawiam sie ,ze staje się zbytnio "przereklamowany", nie mówie że to fajne nie jest, że ktoś potrafi docenić - niemniej nieco mi to przeszkadza (pewnie nietylko mnie)

Tomek, zajrzałem w relację ze szperaczem, dzieki za linkę.

Zależnie od moich chcianek, biorąc pod uwagę zamiary - wykonam raczej wersję z zamknietym szkłem - bo niby po co za dnia toto miałoby być otwarte?

Fantazjując, w loko wsadzić wytwornice dymu, diody, stawiając szperacz na tendrze i tam dać jakas diodę weń, na składach wiszące oświetlenie(diody) toby dopiero było....roboty

Juz to widze, wyłączasz światła, pstryk i świecą żarówki, gdzieś żołdaki siedzący w grupkach, na wagonach.....wypas...

WRACAJĄC do realii, tu bedzie za dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie to wygląda , zastanawia mnie tylko to czy nie będzie różnic w wyglądzie (technikach) na tych wszytskich czesciach projektu , np. między początkiem a końcem . Bo robisz to od długiego czasu i napewno coraz to zmieniasz coś przy technikach . Chyba że bazujesz cały projekt na tym samym stylu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi sie, aby moje modelarskie know how, podniosło sie na tyle(a szkoda) by zaszkodziło to całości.

Od początku także, chce aby wagony jednak w ogóle sie różniły od siebie( roszady w składach) - już kiedys wspominałem, że patrząc na pociąg mamy cała plejadę wagonów - od tych ledwo turlajacych sie po iglaki.

Spostrzeżenie trafne, jednak całość wyjdzie w praniu, na koniec - najwyżej będe kąpał którys wagon(jak juz raz uczyniłem).

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie mi to sie zdaje, że Rafał to ma zamiar taki australijski skład machnąć wiecie o czym mówie 3 lokomotywy 40 - 50 wagonów. Patrząc na oips ze str pierwszej to skromnie sie zapowiadało 4 wagony może lokomotywa, a tu patrzcie jeszcze 6 osiowa platforma jeszcze nie tknięta. Oczywiście im temat dłuższy tym lepiej więc Rafale apeluje do twojego zdrowego rozsądku NIE PRZESTAWAJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o Ba, czy Panhardzie - napisałem na końcu( ogólnych prac).Jeśli dojdzie bedzie czujem, czyli przed lokomotywą.

Pzjgwgn bedzie na końcu

 

No nie wiem ten pies robił wrażenie

gdziś go upchne do zdjęć.Ten otwór na tyle bedzie zasłoniety przez tender, więc pies(jak i wszystko w srodku) zniknie.

czy umieścisz wagon z wieżą 4 przed lokomotywą

Tomku, nie, z prostej przyczyny - z tyłu ma najwieksze pole "popisu"

australijski skład machnąć

ajjj...jest jeden pojazd, cywilny z kilunastoma przyczepami(kołowy) - to wyzwanie

skromnie sie zapowiadało 4 wagony

i raczej jest,powiekszenie o jeden wagon..to tyci ponad normę;)

a tak w ogóle to dużo jeszcze zostało?

dużo, ze wskazaniem na sporo

bo chce zobaczyć całość

ja także, nawet nie wiesz jak bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko - okopcisz lokomotywę za kominem?? Przydało by się trochę sadzy na samej lokomotywie, szczególnie że ma kolor inny niż czarny. Podziwiam w ciszy i z niecierpliwością czekam na aerograf.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ytanko - okopcisz lokomotywę za kominem??

no właśnie o tym wczesniej pisałem, tylko bardziej rozwięźle :

Dałem już ostro zacieków,ale mało rdzy, a wiecej tego czegos czarnego, co im z boilera zciekało(oczywiscie musze tam u góry i czegoś gęstszego nanieść).

 

masę feldgrauowych zajączków

to juz lepiej obdartego ze skóry, rozwieszonego gdzieś w którymś wejściu, z miską pod nim na...resztki ze środka - gotowego do na ogień

 

Temat zwierzątek i pochodnych nie wchodzi w ogóle w grę;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zającami nazywano pogardliwie żołnierzy Wermahtu

gorzej od nich chyba traktowano załogi składów, z pewnych źródeł wiem, że wiekszość z nich to byli satelici, bądź żołdaki ostro nie nadające sie do walki.

Jeśli miałoby dojść jeszcze kilkunastu statystów to....ja już nawet nie chcę o tym myślec, co dopiero pisać.

Więc napisałem, że zwierzatka i pochodne juz w gre nie wchodzą

Jak juz będe dumnym posiadaczem składu i torowiska, figur które mam przygotowane a niepomalowane, wtedy pomyslę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.