Skocz do zawartości

INFANTERIEWAGEN/Ommr/SCHWERER PLATF./PANZERJÄGERWAGEN 1:35


Gościu

Rekomendowane odpowiedzi

14 lat mieszkałem 20 m od torowiska więc chyba moge sie wypowiedzieć

kępki jak najbardziej, oczywiśce jeszcze nie skończyłeś ale całą górę szyn zrób na srebrno bo po przejechaniu jednego pociągu to był goły metal a rdza nie mogła sie tam pojawić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 933
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

kończyłeś ale całą górę szyn zrób na srebrno bo po przejechaniu jednego pociągu to był goły metal a rdza nie mogła sie tam pojawić

 

Jeśli nic lepszego mi nie wpadnie do głowy biore się za wyślizganie powierzchni szyn na styku z kołami i....KONIEC !..uffffffffff

 

Jeśli chodzi o trawkę, porobię jakieś małe próbki izobacze jak to sie wkomponuje.

Dziś Paweł mnie namówił na postawienie tego razem.

Więc to taka warsztatowa przedgaleria..możnaby powiedzieć:

ResizeofDSCF1126.jpg

ResizeofDSCF1125.jpg

ResizeofDSCF1122.jpg

ResizeofDSCF1121.jpg

ResizeofDSCF1120.jpg

ResizeofDSCF1119.jpg

ResizeofDSCF1118.jpg

ResizeofDSCF1117.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robi wrażenie, skład imponujący w swojej różnorodności. Nic tylko składać ręce do braw. Podsumowując mamy w „pigułce” szeroki wachlarz modelarskiego kunsztu. Z całą przyjemnością podpatruje i korzystam z Twojego warsztatu Rafale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, dzięki ale jeszcze trochę wykończeniówek zostało.

Będą narzędzia od tygryska, drabinka do niego samoróbka,jakies skrzyneczki.

Troszke tego będzie a dziś to ustawienie było na szybcika wiec ustawione byle jak.

Figur także nie ma wszystkich, a kolega Mores słusznie zauważył, że kilku brak - nie wykończyłem ich jeszcze

Paweł, ja pijaków nie fotografuję :p

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Rafał - jak wysupłałeś grosza na tyle modeli to wysupłaj jeszcze na obiektyw szerokokątny

A w odniesieniu do wszystkich chwalił ja Cię nie będę. Zajebiocha - mój szacun.

No i poszerz drzwi jak to wynosił gdzieś będziesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza siatkami maskujacymi

KOLEJOWY WYPAS,

az czuc ten olej z podkladow.

 

Nie znam się na siatkach maskujących, ale jak dla mnie dobrze komponują kolorystycznie z kierunkiem kolorystyki całościowo, oliwkowo szarawego mam na myśli. Rafał jak zauważyłem ten kolor wykorzystał w kilku miejscach projektu.

Co do struktury siatki, sposobu wykonania nie mam zdania bo się nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jest coś co cieszy moje kolejarskie oczy.Tylko jedno malutkie pytanko.Skąd Ty Rafale weżmiesz taką DU......NĄ gablotę żeby to cudo uchronić przed największym wrogiem naszych modeli?(Chodzi oczywiście o wszędobylski kurz).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.