Skocz do zawartości

The last V8, 1/72


abtb

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...

To ja tak jeszcze się przypomnę :wink:

Otóż w poniedziałkowe popołudnie posiedziałem sobie w  pewnej knajpie (żeby nie było, że reklamuję)  w Hajnówce w towarzystwie kolegi @Grzes-ia i jego żony przy zimnym piwku tocząc bardzo miłą konwersację na tematy różne i wszelakie. Spotkanie to co prawda odwlekało się w czasie z powodów takich a nie innych ale w końcu doszło do skutku.  W trakcie owego spotkania otrzymałem prezent pod taką oto postacią:

 

zOAHgdH.jpg

 

czyli książkę  o powstaniu i służbie F-104.

Teraz trochę się  pochwalę zawartością :mrgreen:

 

rtkmbBS.jpg

 

HGbLEBN.jpg

 

aWHLEzz.jpg

 

j7BDNpb.jpg

 

dq3YSt6.jpg

 

Książka zawiera też kilkanaście barwnych profili malowań okolicznościowych:

 

xNx5n2u.jpg

 

ipoUFzE.jpg

 

G0XwaYo.jpg

 

Podsumowując - trzeba by jeszcze kilka "śledzi" zlepić :wink:

 

Grzesiu - WIELKIE DZIĘKI za prezent :piwo:

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem pytać, czy książeczka i zawarte w niej zdjęcia i rysunki wrzucają coś nowego do tematu.

 

3 minuty temu, abtb napisał:

WIELKIE DZIĘKI za prezent

Spotkanie i konwersacja to była czysta przyjemność.

Ale zdecydowanie za krótka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, abtb napisał:

To ja tak jeszcze się przypomnę :wink:

Otóż w poniedziałkowe popołudnie posiedziałem sobie w  pewnej knajpie (żeby nie było, że reklamuję)  w Hajnówce w towarzystwie kolegi @Grzes-ia i jego żony przy zimnym piwku tocząc bardzo miłą konwersację na tematy różne i wszelakie. Spotkanie to co prawda odwlekało się w czasie z powodów takich a nie innych ale w końcu doszło do skutku.  W trakcie owego spotkania otrzymałem prezent pod taką oto postacią:

 

zOAHgdH.jpg

 

czyli książkę  o powstaniu i służbie F-104.

Teraz trochę się  pochwalę zawartością :mrgreen:

 

rtkmbBS.jpg

 

HGbLEBN.jpg

 

aWHLEzz.jpg

 

j7BDNpb.jpg

 

dq3YSt6.jpg

 

Książka zawiera też kilkanaście barwnych profili malowań okolicznościowych:

 

xNx5n2u.jpg

 

ipoUFzE.jpg

 

G0XwaYo.jpg

 

Podsumowując - trzeba by jeszcze kilka "śledzi" zlepić :wink:

 

Grzesiu - WIELKIE DZIĘKI za prezent :piwo:

 

Mógłbyś wrzucić tą książkę na Śledzie w zalewie modelarskiej ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Staryfajter1954 napisał:

Mógłbyś wrzucić tą książkę na Śledzie w zalewie modelarskiej ? 

Książkę to nie bardzo ( jeszcze nie wiem jak przedmiot "przepchnąć"  kablem :mrgreen:),  ale fotki zawartości to już tak :D

 

Choć z drugiej strony była by to "oficjalna publikacja" a nie chciałbym podpaść pod paragraf  naruszania praw autorskich, publikacji czy innej cholery zakazanej prawem bez zgody autora :wink:

Edytowane przez abtb
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, abtb napisał:

Książkę to nie bardzo ( jeszcze nie wiem jak przedmiot "przepchnąć"  kablem :mrgreen:),  ale fotki zawartości to już tak :D

 

Choć z drugiej strony była by to "oficjalna publikacja" a nie chciałbym podpaść pod paragraf  naruszania praw autorskich, publikacji czy innej cholery zakazanej prawem bez zgody autora :wink:

Spokojnie, niczego nie naruszasz. To tylko zwrócenie uwagi na to, że takowa pozycja książkowa jest na rynku obecna. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Jesień idzie, ciężko w domu wysiedzieć. Trza  w morze wypłynąć na połów :wink:

 

61SUlMy.jpg

 

Więcej w temacie już niebawem  w nowym warsztacie  o wielce mówiącym tytule :

 

"Opowieści dziwnej treści"

 

:odlot:

Edytowane przez abtb
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Trochę odkopię, bo przewiduję ruch w temacie "podwarsztatowym" czyli "Gram 15 do śledzia" (patrz storna 3 warsztatu)

A wszystko to związane z kończeniem spraw niedokończonych oficjalnie ogłoszonych na forum  :wink:

Planuję dziś porą wieczorową wrzucić kilka nędznych fotek z nędznych postępów, żeby mi sąsiad  ( @giberes) nie pisał "że tylko "śledzie" i śledzie" i  że w ogóle  to już pół apteki wykupił na niestrawność  :mrgreen:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śledzie już były, to teraz trochę poważniej. Swoje Orzełek odleżał to teraz pora go skończyć. Udało mi się w międzyczasie dopieścić  kadłub przykleić odrobinę drobnicy. Jeszcze kilka drobiazgów zostało - tak na jeden wieczór i będzie można zamykać etap budowlany

 

wShIl86.jpg

 

rmtQKTW.jpg

 

An9K65Q.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.