Skocz do zawartości

M1245 SOCOM RFM/3D/Live Resin 1:35


makinen

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem doczekać się zapowiadanego modelu Pandy, ale się chyba nie doczekam. Może i dobrze. Kończę M1240, więc powoli czas zacząć atrakcyjniejszą wersję, czy siły specjalne. Powstanie zapewne mała winieta. Jeden z użytkowników forum kiedyś przyznał, że prosi o nierozpowszechnianie zdjęć, które ma, bo chce być z tym modelem przed Zderzakiem i Makinenem. Oficjalnie informuję, że ścigać się nie będę i ujmy na honorze nie będzie, jak będę drugi, dziewiąty, czy sto czwarty😀

Baza to M-ATV RFM. Dodatki to CROWS wraz z całym otoczeniem z Live Resin, antena Boomerang. Kluczem są elementy 3D jako konwersja do bazy. Dodatkowo wystąpią figuranci z Live Resin i Legend. Zapowiada się dłuuuuuga robota.

 

PS- bałagan z foto, ale nie wiem, jak je poustawiać w takiej kolejności, jakbym chciał 🤔

4aa6c6aee9cc1377b83b0085351fb8f826d5c8e5_2_999x750.jpeg

76fa414a91e155183326736846ccc46a1d2c8fbe_2_999x750.jpeg

625x465_21966385_12319002_1516652454.jpg

625x465_36997693_19429620_1645366578.jpg

625x465_37029974_19454873_1646067538.jpg

625x465_37030013_19454898_1646068200.jpg

c7a122db8aa084dcfb238f6c24e4e5ccaac55d2b.jpeg

dscn7019.jpg

fbe956c9595bb8716fa9994fee35b5c30bd7a805_2_999x750.jpeg

lre35236-set.jpg

lrm-35102-instr.jpg

lrm-35103-instr.jpg

lrm-35104-instr.jpg

lrm-35105-instr.jpg

cs-007_1.jpg

Afghan-Army-commando-killed-US-soldiers-in-Nangarhar.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na bogato! Tak jak pisałeś kto tutaj nir chciał tego, ale nie myślałeś może o pojeździe JWK z Afganu? Raz, że polskie malowanie, dwa moim zdaniem ciekawsze dzięki symbolom jednostki, trzy, Toro wypuściło figurkę Soyersa z szablą i aż się prosi ustawić go na masce pojazdu jak ze zdjęcia referencyjnego 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej ale chyba nie chcesz połączyć Marsocu z NSW?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Zderzak napisał:

Na bogato! Tak jak pisałeś kto tutaj nir chciał tego, ale nie myślałeś może o pojeździe JWK z Afganu? Raz, że polskie malowanie, dwa moim zdaniem ciekawsze dzięki symbolom jednostki, trzy, Toro wypuściło figurkę Soyersa z szablą i aż się prosi ustawić go na masce pojazdu jak ze zdjęcia referencyjnego 😁

Konrad- JWK jest piaskowe. Takiego już mam. Trzykolorowy kamuflaż, albo wersja czarna robi jednak lepsze wrażenie. A Soyers...to osobny temat.

640 (4).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzorujesz się na czarnym "Bloodsport"?

 

Czy galactica uwzględnił w swoich elementach drukowanych zmienioną tylną ścianę kabiny? Bo w jego modelu chyba tego nie widać.

Edytowane przez kubisz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kubisz napisał:

Wzorujesz się na czarnym "Bloodsport"?

 

Czy galactica uwzględnił w swoich elementach drukowanych zmienioną tylną ścianę kabiny? Bo w jego modelu chyba tego nie widać.

Kuba- czarny był tylko dla Zderzaka. Jak pisałem- trójkolorowy. Ettore jest ze mną w stałym kontakcie i masz rację- nie uwzględnił zmian w tylnej ścianie kabiny niestety. Nawet nie wiem dlaczego👀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, kubisz napisał:

Trójkolorowy też ok.

 

Zasugeruj kolesiowi, żeby wydrukował co trzeba. A jak nie, to sam wyrzeźbisz.

Proces trwa już dość długo. Zaczęliśmy rozmawiać po ukończeniu M1165. Teraz jakieś kłopoty z "drukarzem". Pozostanie rzeźba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah kto bogatemu zabroni 😂 ładnie kieszeń wydrenowania :) ale ja nie o tym a o tym że czekam na pracę i efekty. Leje Jacka do szklany i zasiadam w 1 rzędzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, SnajperTBG napisał:

Hah kto bogatemu zabroni 😂 ładnie kieszeń wydrenowania :) ale ja nie o tym a o tym że czekam na pracę i efekty. Leje Jacka do szklany i zasiadam w 1 rzędzie :)

Kup sobie duuuuuuużo JD, bo to potrwa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Godzinę temu, SnajperTBG napisał:

Mrrr moje koła :) oglądam z podziwem :) zwłaszcza jak wyobrażam ogrom wydanego hajsu na elementy 3d 😂

Taaaaaa….hajs na 3D to jedno, elementy Live Resin z CROWS to dwa, figurki to trzy. No i sam model. Wyszło ponad 2000 PLN . Teraz wypada tego nie spierdolić.

Aaaaa,  elektronika z RFM, która może okazać się nieprzydatna w całości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.03.2022 o 10:54, makinen napisał:

Zmordowałem przedni zderzak wraz z holem. Rama M1245 jest nieco dłuższa, więc wymagała przedłużenia, żeby pasowała z podłogą tylnej części.

 

IMG_2480.JPG

IMG_2481.JPG

IMG_2482.JPG

IMG_2484.JPG

Piotrek, w którym miejscu przedłużałeś i o ile?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poskładałem silnik tylko po to...żeby mieć finalnie do czego przykleić tłumik na zewnątrz. Maska będzie zamknięta, więc robota...

Klatka tylna- trzeba cholernie uważać, żeby tego nie zniszczyć, bo konstrukcja ażurowa i cholernie delikatna. Kilka baboli mi się przydarzyło, ale finalnie będzie trochę obładowana, więc zniknie mam nadzieję. Od siebie dodałem zasobnik na skrzynki amunicyjne (też 3D), oraz uchwyt pod swingarma, ponieważ zamontuję jeszcze karabin.

Jest babol, który nie wiem jak pokonać. Do szyny jednego z paneli dostała się kropla CA i skutecznie blokuje możliwość wsunięcia tam płytki z hipsu. Dojście tam marne, konstrukcja krucha, Jedyne co mi przychodzi do głowy, to zwitek papieru ściernego i mozolne delikatne udrożnienie szyny.

Zdjecia do dupy, bo światło liche i na tym przezroczystym 3C nic nie widać. Ogólnie w tej części pojazdu jest jeszcze masa rzeczy do dorobienia, więc to nie koniec.

IMG_2495.JPG

IMG_2497.JPG

IMG_2498.JPG

IMG_2499.JPG

Edytowane przez makinen
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.