Skocz do zawartości

XVIII Międzynarodowy Festiwal Modelarski Bytom 25-26 marca 2023


Erni

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Erni napisał:

Modele z dokumentacja  z budowy  na maksymalnym wypasie.

To nie moja liga jednak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Mam jeszcze jedno pytanie techniczne:

Czy pudełka transportowe można gdzieś zostawić na hali? Żeby nie wozić ich w te i wefte .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Sjmport napisał:

Mam jeszcze jedno pytanie techniczne:

Czy pudełka transportowe można gdzieś zostawić na hali? Żeby nie wozić ich w te i wefte .

 

Ja zawsze dawałem pod stołami na hali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Kolekcjoner WP napisał:

 

Ja zawsze dawałem pod stołami na hali.

O spoko. Pytam, bo wożenie się tramwajem z kartonami tu i tam to już jest wyczyn 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klub Banzai Cars and Bikes ufundował fajne nagrody w kategoriach modeli cywilnych .
PCC-H-S Pojazdy cywilne ciężarowe lub techniczne
PCO-H-S Pojazdy cywilne osobowe
PCR-H-S Pojazdy cywilne wyścigowe i rajdowe
PC-H-J Pojazdy cywilne osobowe i wyścigowe
https://www.facebook.com/groups/smcandb
Dziękujemy

327493405_1229866207611488_6233109727723485087_n.jpg

327931921_595824682360761_372516259406351252_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni modelarze 

Rok rocznie po zakończeniu festiwalu w Bytomiu, dostajemy zapytania od ludzi, gdzie można kupić takie  sklejone modele.
Zapytają nas zwykli apacze jak i kolekcjonerzy. 
W tym roku aby wyjść na przeciw oczekiwaniom takich osób jak i pomóc modelarzom sprzedać wykonane przez nich modele, zorganizujemy jeden stolik specjalnie na ta okoliczność.  

Z uwagi ,że miejsca jest nie za wiele ,prosimy aby maksymalnie jedna osoba wystawiała po max 5 modeli

 W linku jest kwestionariusz , proszę go wypełnić , wydrukować i przywieźć z modelem.

*zdjęcie dla zwrócenia uwagi

https://docs.google.com/document/d/1b6cQKwW5I3k9JKeHBUJ3xP10r7gqC6kH8m5Mw36baeY/edit?usp=sharing

330176424_752994882835141_5637519061570750422_n.jpg

Edytowane przez Erni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dożyje to się pojawię 

Edytowane przez Sjmport
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
2 godziny temu, georg1973 napisał:

Czy zwiedzający faktycznie będą mieli w sobotę wstęp tylko od 13.00 do 17.00?  Z tego co pamiętam to w poprzednich latach "kibice" mogli zwiedzać od samego rana. Skąd taka zmiana?

można odwiedzać  już od rana. To informacja kierowana do ludzi "z ulicy " bo były pretensje że przychodzili o 9 a tam na stołach pusto .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ErniChodzi o to że chciałem startować pierwszy raz i nie wiem czy zgłaszać ją do "wszystko inne co chcecie pokazac" czy po prostu w kategorii pojazdy pancerne gasienicowe

W dniu 3.03.2023 o 23:24, duzezwierze napisał:

Witam do jakiej klasy modeli zarejestrować dioramę pancerną 1/35 w kategorii wiekowej junior?

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, duzezwierze napisał:

@ErniChodzi o to że chciałem startować pierwszy raz i nie wiem czy zgłaszać ją do "wszystko inne co chcecie pokazac" czy po prostu w kategorii pojazdy pancerne gasienicowe

 

Myślę, że do pojazdów. Wcześniej było pisane, że sam pojazd będzie brany pod uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.03.2023 o 23:24, duzezwierze napisał:

Witam do jakiej klasy modeli zarejestrować dioramę pancerną 1/35 w kategorii wiekowej junior?

Pozdrawiam

Rejestrujesz to w kat I-H-J Wszystko inne co chcecie pokazać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem regulamin i stoi tam jak byk, że do oceny przyjmowane są wyłącznie modele w tworzywa sztucznego oraz metalu. Ale dopytam o modele kartonowe.  Pytam, bo byłem przekonany ze jakiś czas temu widziałem informację, ze równolegle jest także festiwal modeli kartonowych, jednak nie mogę teraz tego znaleźć więc pewnie maiłem zwidy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Rzeznik napisał:

Przeczytałem regulamin i stoi tam jak byk, że do oceny przyjmowane są wyłącznie modele w tworzywa sztucznego oraz metalu. Ale dopytam o modele kartonowe.  Pytam, bo byłem przekonany ze jakiś czas temu widziałem informację, ze równolegle jest także festiwal modeli kartonowych, jednak nie mogę teraz tego znaleźć więc pewnie maiłem zwidy. 

Niestety kartonu u nas nie ma , z braku miejsca i kilku innych powodów o których tutaj nie chce sie rozpisywać.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie techniczne taką mam nadzieję:

Jeśli zawodnik w klasie hobby w dwóch różnych kategoriach dostanie wyróżnienie to dostaje dyplom za wyróżniony model plus medal? W sensie czy każdy tak wyróżniony model to dyplom plus medal?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.02.2023 o 10:49, Erni napisał:

Szanowni modelarze 
Rok rocznie po zakończeniu festiwalu w Bytomiu, dostajemy zapytania od ludzi, gdzie można kupić takie  sklejone modele.
Zapytają nas zwykli apacze jak i kolekcjonerzy. 
W tym roku aby wyjść na przeciw oczekiwaniom takich osób jak i pomóc modelarzom sprzedać wykonane przez nich modele, zorganizujemy jeden stolik specjalnie na ta okoliczność.  
Stół będzie ustawiony po stronie festiwalowej .
Z uwagi ,że miejsca jest nie za wiele ,prosimy aby maksymalnie jedna osoba wystawiała po max 5 modeli

 

Na miejscu na stole będą do wypełnienia kwestionariusze . 

*zdjęcie dla zwrócenia uwagi

330176424_752994882835141_5637519061570750422_n.jpg

Czyli jak rozumiem można wystawić model tylko do sprzedania 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, imek46 napisał:

Czyli jak rozumiem można wystawić model tylko do sprzedania 

Imek czytaj ze zrozumieniem :)  . Konkurs to jedno, a stolik z modelami gotowymi do sprzedania to drugie.  Jednakże  modele ze stolika nie startują w konkursie , a modele konkursowe nie mogą być oznaczone do sprzedania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Erni napisał:

Imek czytaj ze zrozumieniem :)  . Konkurs to jedno, a stolik z modelami gotowymi do sprzedania to drugie.  Jednakże  modele ze stolika nie startują w konkursie , a modele konkursowe nie mogą być oznaczone do sprzedania.

Dziękuję za dobitne wytlumaczenie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.